SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Therma Pro

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 694046

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Czesc mam pytanko jaka ilosc bialka, ww i tluszczow mam jesc na kg masy ciala stosujac therme zeby miec stale spadki wagi przy malym spadku masy miesniowej? jeszcze jedno co sadzicie o nowej thermie (nie chce ryzykowac bo stara sie sprawdzila na mnie a nie wiem jak bedzie z nową)

Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3576 Wiek 42 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 29005
Czy byl jakis smiertelny przypadek przedawkowania Thermy? Jesli tak, to ile kapsow zjadla ta osoba??

Всем привет!
Шефу
гг: 352477
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 22600 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 112308
Białka - 3g/kg
WW - optymalnie 4g/kg (żeby nie 'zwariować')
T - łącznie 30g

Grasik
SUM QUOD ERIS QUOD ES DIM FUI.

28:06:42:12
That is when the world will end.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1828 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 29115
Zwierzu - możliwe, że fizycznie to się szybko regenerujemy po TP. Jest tylko sprawa zagrożenia psychicznego; czyli zwykłego przywyczajenia - no bo po co się męczyć, mister Cyber i jego therma Cię wyręczy, ajak
A silna wola i porządny trening gdzie? ---> wszak pojawiają się w tym topicu co jakiś czas pytania, czy therma działa i bez ćwiczeń...

Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2453 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 37671
Dzieki Grasik ze dbasz o kolege z forum moze i macie racje w koncu to wy sie znacie a nie ja - poczekam moze do konca cyklu, bede za****l na silowni i sie zobaczy, postaram sie utrzymac diete po skonczonym cyklu i duzo cwiczyc i moze nie bede musial stosowac wiecej eca....moze poprostu wzorujac sie na waszych wypowiedziac oczekiwalem zbyt spektakularnych spadkow...tak wyszlo ze czas kiedy zaczelem stosowac Therme byl nieodpowiedni bo swieta i mi zarcie wciskali na sile silowni tez nie bylo za czesto a aerobow nie robilem i .........juz nic

POZDRAWIAM!!

I'lL NeVeR lOoK bAcK,
I'vE gOt nO rEgReTs
CuZ tImE dOeSn'T wAiT 4 mE
I cHoOsE tO Go My oWn wAy

a great flame follows a little spark

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
czesc, ostatnio zrobilam sobie tygodniowa przerwe w stosowaniu thermy, jak ktos slusznie zauwazyl polaczanie alkoholu z eca nie jest najbardziej rozsadne, po czym wrocilam do normalnego cyklu z trzema tabsami dziennie i okazalo sie ze moj organizm lekko sie juz odzwyczail od obecnosci thermy i mialam fajne fazy przez pierwsze dwa dni, teraz jest juz w porzadku, chociaz jestem duzo bardziej pobudzona niz bylam zanim przestalam ja stosowac, zastanawiam sie wiec czy nie lepiej na razie zmniejszyc do dwoch i zaczekac az organizm sie przyzwyczai, z gory dzieki za pomoc. pozdrawiam

co mnie nie zabije uczyni mnie silniejsza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1828 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 29115
Sama sobie odpowiedziałaś - po przerwie (nawet tygodniowej) nie wskakuj od razu na taką dawkę. Nawet od jednej mogłaś zacząć, chociaż teraz możesz już trzymać się dwóch (w dawkach podzielonych).

Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 48 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 630
Czy ktos by mi mogl powiedziec jak sie odzywiac przy braniu TP. Czy jesli chodzi mi o schudniecie to oprocz rowerka powinnam uzywac na silowni innych przyrzadow?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3576 Wiek 42 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 29005
To udalo sie komus przedawkowac therme?

Всем привет!
Шефу
гг: 352477
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 22600 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 112308
Szefu - o przedawkowaniu akurat TP nie słyszałam, ale były przypadki, w których połączenie efedry, aspiryny i kofeiny miało przykry skutek. Powiesz, że to to samo co TP - nie chodzi mi tu akurat o konkretny preparat, ale 'tak w ogóle'. Wiem, że dwka była spora. Jeśli się do tego ponownie dokopię - dam znać.

Grasik
SUM QUOD ERIS QUOD ES DIM FUI.

28:06:42:12
That is when the world will end.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Co myslicie o takim cyklu?

Następny temat

komu wierzyc?

WHEY premium