SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Therma Pro

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 691625

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 307 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2853
Będę czekać. A swoją drogą, właśnie wczytałam się w Twój profil... Człowieku, ale z Ciebie ... duży mężczyzna. Szok!

Nikolai - ja nie mam dobrych doświadczeń z Servisco. Wiele razy mnie zawiedli i nie dostarczyli dokumentów na czas.

Zmieniony przez - Dorotka w dniu 2002-05-20 12:33:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 102 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6974
dzisiaj zaczalem brac therme :)

wzialem 1 tabletke 30 minut po sniadaniu i po nastepnych 30 minutach poszedlem na trening. Jak na razie nic nie czuje,zobaczymy co bedzie potem.

Chyba musze zwiekszyc dawke :)

Bede was informowal o efektach...

szymczyk

szymczyk

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jakie ma dzilanie therma :)

saleta
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 407 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 9170
Witam
troche tutaj poczytalem i sporo sie dowiedzialem ale mam pytanie co do brania thermy. Czy jezeli chcialbym ja brac 4 tygodnie to jest sens brac ja tak :
1 tydzien - 1 kap.
2 tydzien - 2 kap.
3 tydzien - 3 kap.
4 tydzien - 4 kap.
z gory dzieki

malyNA
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja sie dopiero przygotowuje na therme , ale wydaje mi sie ze scisle planowanie ile bierzez co do dnia raczej nie wypali bo to zalezy od organizmu, sprobuj jak mowisz ale jesli np po tygodniu dalej bedziesz mial tego samego kopa co na poczatku to po co brac nagle 2? ale moze tez byc odrotnie, sprobuj utrzymac sie w tym planie ale nie licz tak bardzo dokladnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 407 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 9170
ok dzieki

malyNA
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 132 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 1293
Nicolai : heh, z tymi nawykami to nie tylko nasze zdanie
W raporcie badającym działanie EAC stwierdzono, że za spadek wagi prz braniu EAC jest odpowiedzialne :

- zmniejszenie apetytu w 75-80%
- efekt termogeniczny w 20-25%

, tak więc wszytko jest jasne. W tym przypadku nawet nie chodzi o zmianę diety (a jedynie spożywanej ilości), gdyż BARDZO dobre efekty można uzyskać przy diecie wysokotłuszczowej (dużo białka i tłuszczu a minimalna ilość weglowodanów), gdzie organizm przestawia się na tłuszcz jako główne i jedyne (poprzez eliminację ww) źródło energii, a therma dodatkowo podnosi jego "palenie".
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 277 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4964
Dzisiaj wziąłem 2 kapsuły Thermy i masakra. Power jak sie masz. Wyobraźcie sobie że robiłem kalte i przez conajmniej 3 miechy nie poszła mi tak siła jak po dwóch kapsułach tego cuda. W czwartek na płaskiej ławce ciężarem 60 kg zrobiłem 4 powtórzenia ,a dziś? 10 Zero zmęczenia .Deczko się pociłem . Wieczorem chyba sobie pobiegam. Nabudzowany jestem niesamowicie.

PS Cyber
To właśnie ja czekałem 12 dni na Therme. Nie wiem czy Nowy Sącz to takie zadupie czy co? Cyber prosłem Cię żebyś wysłał mi jeszcze raz Therme bo jeszcze wtedy myślałem że zaginęła. Nie przejmuj się drugą puchę jak mi przyjdzie też wezmę szkoda że na rzecz ZMA które miałem zamówić. Ale do pierwszego poniedziałku myślę że znajdzie się kasa na ZMA.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


Witam)Skoro już tak wszyscy zachwalają te therme, to i ja dorzooce swoje 6, czy 7 groszy:) Ja biore proleanII od 3 tygodni i schoodlam 6 kilo! Oczywiści przy treningu areobowym, silce i porannym joggingu. jestem bardzo zadowolona, bo nie spodziewalam sie takich efektów w tak krótkim czasie. Z tego ,co tu przeczytalam, to widze ze dzialanie tego produktu jest bardzo zblizone do thermy, bo w dni kiedy odstawiam srodek takze jestem baaardzo zmeczona i cięzko mi opanowac apetyt,ale przyzwyczailam sie juz.Zycze powodzenia innym i pamiętajcie ze lato tooz,tooz, wiec nie traccie wiary! A co do tego choodniecia bez ćwiczen, to chcialam powiedziec, ze dobrze sie czasem porooszac - przynajmniej nabierzecie rzeźby i hoomor sie wam poprawi.Dzionek jesst zupelnie inny,jak sie czlowiek rano po lasku przebiegnie:) pozdrawiam - Patrycja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ojjjjjjjj, cos mi chyba z tym zdjęciem nie wyszlo;))))
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Co myslicie o takim cyklu?

Następny temat

komu wierzyc?

WHEY premium