SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Therma Pro

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 691633

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 107 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1367
Witam
Tak czy inaczej przerwa dobrze mi zrobi, zwłaszcza że na weekend nie mam zaplanowanych żadnych treningów. Dzisiaj mam tylko trening aerobowy na dyskotece
Pozdrawiam

"Człowiek uczy się na własnych błędach "

"Człowiek uczy się na własnych błędach "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 422
Mam standardowe pytanie...gdzie mogę dostać starą Thermę?
Z góry dziękuję za pomoc.
Pozdrawiam,

Adrianna

Adrianna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 78 Napisanych postów 25514 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 110527
poszło na mejla

-=[ BEZWZGLĘDNY SZATNIARZ ]=-
Jeżli ktoś robi coś inaczej niż Ty,albo nawet inaczej niż wszyscy,bo "tak mu się podoba", nie próbuj narzucać mu swojego zdania tylko dlatego że postępuje inaczej niż reszta.
Być może dzieki temu jego życie potoczy się tak a nie inaczej...i nie będzie tak banalne jak Twoje czy "większości" - >ZłTA MYŚL Quart`a<
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 422
WIELKIE dzięki
Pozdrawiam,

Adrianna

Adrianna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no ja wzielam therme wczoraj, dluuugo nie moglam zasnac, a potem spalam 5h i obudzilam sie idealnie wypoczeta, potem wzielam (rano) kolejna tablete i po ok godzinie zaczelam cwiczyc - i tu wielki szok, bo "kopa" niby nie poczulam (jako takiego o ktorym wszyscy pisza), ale za to nie meczyly mnie wcale cwiczenia, przy ktorych zwykle mialam klopot i musialam co chwila robic przerwy. Skutkow ubocznych jakichs straszliwych tez nie ma, jedyne co to nadmierne pocenie sie podczas cwiczen, ale tez nie takie straszne, no ale na to zaradzi prysznic;) Napisze po skonczeniu cyklu jak sie wszystko uklada, chyba ze wczesniej bede miala jakies watpliwosci. Poki co powodzenia zycze pozostalym i pozdrawiam:***
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 92 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2920
Hejka, mam znowu male pytanko, czy cisnienie 140/85 przy 110kg to za duzo aby brac thermala, czy moze brac jakies zmniejszacze cisnienia

Cya
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 772
Witam wszystkich!!!
Mam pytanko, zna ktos date waznosci thermy?


"Live every day as if it were your last"

"Live every day as if it were your last"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 107 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1367
Witam
Date ważności thermy ?? A dokładniej możesz powiedzieć o co ci chodzi ??
Pozdrawiam

"Człowiek uczy się na własnych błędach "

"Człowiek uczy się na własnych błędach "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 717
Witka, jestem dosc cierpliwy a to oznacza ze po 3 dniach jestem na 126 stronie tego artykułu :] Po pierwsze szacuneczek- skarbnica wiedzy, normalnie bym biblia dla thermowcow powiedzial. oczywiscie therme zamowilem juz po pierwszych 20 stronkach :D
Chcialem wlasnie o to zapytac bo w zasadzie to zamowilem u Cybera ale thermal pro a nie therma pro tzn nie z prolaba tylko z SNI, czy ktos z obeznanych w temacie moze sie wypowiedziec co do jakosci tego produktu- tzn czemu jest dosyc tanszy i czy to ma jakis wplyw na jego jakosc??
No i jeszcze raz szacunek- tak wypasionego poradnika dla thermowca nie znajdzie nigdzie indziej :)
pozdrawiam i z gory dzieki za odpowiedz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 78 Napisanych postów 25514 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 110527
nie ma roznicy
zobacz po ile jest teraz

-=[ BEZWZGLĘDNY SZATNIARZ ]=-
Jeżli ktoś robi coś inaczej niż Ty,albo nawet inaczej niż wszyscy,bo "tak mu się podoba", nie próbuj narzucać mu swojego zdania tylko dlatego że postępuje inaczej niż reszta.
Być może dzieki temu jego życie potoczy się tak a nie inaczej...i nie będzie tak banalne jak Twoje czy "większości" - >ZłTA MYŚL Quart`a< /SQ-1/
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Co myslicie o takim cyklu?

Następny temat

komu wierzyc?

WHEY premium