SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Therma Pro

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 688472

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 127
A czemu mam dac sobie spokoj tak 17 to moj wiek. Ale dieta mi zabardzo niepomaga :( LEONSTAR masz racje twoje pieniadze i twoja sprawa co z nimi robisz :D:D:D:D:):)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3680 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36374
leonstar: sarkazm tam byl ale ok ja uwazam ze to skuteczny srodek

Killer17 - dieta ci nie pomaga ? to ja zweryfikuj tzn popraw bo jesli dieta nie pomaga to znaczy ze sa w niej bledy przez ktore wlasnie ona nie dziala tak jak powinna ;/ dorzuc moze wiecej aerobow/wiecej ruchu kombinuj latwo jest siegnac po efedryne

Siłownia PROGRES - Bytom.

www.pajacyk.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 83 Napisanych postów 8068 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 39197
Ja jestem równiez zadowolony z tego środka, stosowalem go w sierpniu, bardzo fajny efekt.
Jeszcze napewno nie raz go zastosuję.

Nie ma postępów? Dodaj węgla a nie koksu !

LeonCountryChopper

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1759 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 18156
Dokładnie. Nic dodać, nic ująć :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 700
Chce kupic Therma Pro. Gdzie mozna w Warszawie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224
Jeśli ktos ma do odsprzedania thermal nie koniecznie 120kapsułek może być ok.60 to niech da znać na gg 2147870
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 84
Panowie gdzie ją kupię bo zwarjuje zaraz .

• Silnym jest ten kto zwycięża innych. Wielkim ten kto przezwycięża samego siebie.

Lao Tse

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 107 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1367
Witam
Jak ja dawno tu nie bylem :)
No to czas dodac cos od siebie - na THERMALU schudlem 20 kg ( tylko nie pytajcie w ile czasu bo nie pamietam :D) ale bylo to polaczone z naprawde rygorystyczna dieta... Obecnie THERMAL stosuje raz w tygodniu przed meczem aby dostac "SPEEDA" . Wiele osob traktuje THERMAL jak "ZLOTY SRODEK" - sam THERMAL bez diety i aerobow wam nic nie da !!!! Jezeli nie zamiezacie sie stosowac do tych regol to nie zabierajcie sie za THERMALA !!!!
A tak przy okazji : ktos wczesniej pisal o syntetycznej efedyrynie - co to dokladnie jest i za ile ?? AAAA ... i jak kopie ?? :) I pytanie stare jak swiat ;) - gdzie teraz moge dostac THERMALA ?? Przydadza mi sie male zapasy .
Z gory dzieki za odpowiedz

"Człowiek uczy się na własnych błędach "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 131 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 499
ok, przeczytalam ok 100 wypowiedzi, moze 120 :P
nie chce mi sie dalej szukac.
mam typowe objawy, biore 1-2 dziennie, dzis akurat zero treningu jak na razie, pozniej na rowerek pojde 45 minut i moze biceps plus barki zrobie.. hmmm
taka troche nieobecna jestem. mysle o wszystkim, ale nie o tym co mam akurat robic. ktos cos do mnie mowi, ale jakos nie rozumiem co do mnie mowia :>
niewazne, pewnie mi przejdzie.
mam opakowanie z 90 tabletkami, czyli ok miesiaca, moze polotra.
co sie stanie, jesli juz zrzuce to, co mam zamiar zrzucic i przestane brac terme?
tzn czy mam sie spodziewac trwalego efektu, czy sa mozliwe efekty jo-jo ?
pytam, bo kiedys bralam super fat burnera i.. zrzucony tluszcz wrocil. tak po prostu, chociaz dopiero po 3 miesiacach.

music is so wonderful ! don't suggest urself, be urself ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 277
"snop_dog" ile cie wsumie wyniosla kuracja (therma-pro + witaminy), gdzie kupiles, ile jej jest, jakie sa rezultaty, na ile starczy THERMY PRO
Nowy temat Temat Zamknięty
Następny temat

komu wierzyc?

Wiecej