SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Therma Pro

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 693269

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
gdzie mozna kupic therme bo szukalem po sklepach i nie moglem znalezc
znacie jakis dobry sklep wysylkowy gdzie therma jest???

Zetrox
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3695 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 35058
Na forum kupisz u Sona, prawdopodobnie jeszcze ma cena ok 100zł. W skrzynce masz jeszcze kilka adresów.



Hosse

Hosse

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
VLAD.IV ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 10634 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36062
Połowa forum nakręca jakkiś dziwny film o mojej nichęci do Cyberpakera i SNI...dość ciekawie się robi...dla przykładu mogę podać BetaLean HP...EAS, termogenik o jednym z lepszych składów....miałem kiedyś taką partię produkcyjną (3 opakowania zamówiłem), że po 10 kapsach nic nie czułem....wtedy to postanowiłem przerzucić się na syntetyk

członek-mafia.suple.hardcor.pl

członek-mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3695 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 35058
VLAD bez przesady czy ja coś nakręcam ??? ustosunkowałem sie tylko do twojej wypowiedzi i nie ma dla mnie znaczenia kto to napisał poprostu wypowiadam się na temat skutecznosci Thermala na podstawie własnych doświadczeń oraz wielu osób bioracych go pod moim okiem



Hosse

Hosse

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jestem new więc sie nie obrażajcie jeśli palne coś głupiego. Ćwicze od 1 tyg... narazie tylko hantelki bo ławy nie mam, a do kumpli lipa łaźić bo wyśmieją. Czy ktoś może przesłać mi jakiś projekt ławy do ćwiczeń na maila, albo podać jakiś adres strony internetowej. Wszelkie porady mile widziane(jak ćwiczyć??? wyciskać cięzary największe jakie uniose czy takie średniaki czy wcale po 20 kg???)

Zaczynam, ale już niedługo...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 22600 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 112308
o trening pytaj w tym dziale
https://www.sfd.pl/forum.asp?forum_id=8&forum_title=Trening

artystyczny leniwy' grasik
księżniczka-mafia.suple.hardcor.pl
~doradca w dziale suplementacja~

Bądź silnym i niezłomnym, aby umocnić słabość tych, którzy się chwieją.

Zmieniony przez - Grasik w dniu 2003-08-06 22:05:15

28:06:42:12
That is when the world will end.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
VLAD.IV ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 10634 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36062
Hosse z tym nakręcaniem to akurat nie dotyczyło Ciebie, ale wpadłeś przypadkowo

członek-mafia.suple.hardcor.pl

członek-mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3695 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 35058




Hosse

Hosse

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
biore terme od miesiaca - 2 tabletki ,regularnie cwicze aerobowo (rowerek i wiosła), czuje sie dobrze ,mam podniesione ciśnienie.
pytanie czy moge oddac krew
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 82 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3399
moim skromnym zdaniem to powinienes poczekac z miesiac po zaprzestaniu brania thermy, ale moge sie mylic.

pytanie: czy moge brac therme w dni treningowe po 2 kaps. a w beztreningowe po 1 kaps.
dodam ze na 1 kaps. czuje sie dobrze i nie mam zadnych problemow z samopoczuciem.

anka:P

anka:P

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Co myslicie o takim cyklu?

Następny temat

komu wierzyc?

WHEY premium