SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Therma Pro

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 691468

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1828 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 29115
Ziki - Ultra Ripped z Ultimate Nutrition. W kapsie jest 10mg efki i 100mg kofeiny. Dostępne u Sonbatego i Lalki.

Pozdrawiam
Doradca w dziale suplementacja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 73 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 758
Nicolai, to bedziemy negocjowac... bo mi czasu moze zabraknac
A tak poza tym to zastanawiam sie nad tym czy zamowic jeszcze HerbaLean, bo z tego co tam pisza to w polaczeniu z Guggulem to bedzie naprawde konska dawka

I badz czasem dostepny... na gg


"Co cię nie zabije to cie wzmocni..."
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 17868 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 102745
Logan jak masz kase kup do tego tyrozyne.
Ona potrafu o 50% podnieść skuteczność działania ECA. Wiec w Tym przypadku jak tej efki jest mało to bedzie dobre wyjście.

"Strong coffee, much strong coffee, is what awakens me. Coffee gives me warmth, waking, an unusual force and a pain that is not without very great pleasure."

...Jesus Christ forgave the bastards. But I can't. I hate them....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 6045 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 40153
Ludzie co proponujecie dorzucic (byle taniego) do Thermy by jak najmniej stracic miesnia-chodzi mi o cos niedrogiego (wiec duze opakowania glutaminy odpadaja)-i tak bialko zwieksze do 3,5g/kg, a jeszcze bym sie zabezpieczyl czyms z suplementow. Thx

Pozdrawiam,
NoRtOn

Pozdrawiam,
NoRtOn

*F*u*c*k* The Rest,We Are The Best

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 961 Napisanych postów 19306 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158780
Eh czlowiek tak sie boi o swoje miesnie:) ze sam nie wiem co wziasc ,a wiec jak widze nowa therme odpuszcze sobie i tak mysle ten Ultra Ripped Ultimate ma polowe mniej efki niz therma stara a wiec sam nie wiem,dodatkowo bede bral napewno glutamine dziennie 15g i bcaa oraz jak zwykle bialko i nie wiem czy brac therme stara za duzo miecha nie spadnie:) moze ktos doradzi ,i napisze cos ejszcze ciekawego wiem ze duzo zalezy od diety ale dieta bedzie good tak jak caly czas:)
Sory za takie pytania ale jak mam cos sam wziasc to musze wiedziec kazdy szczegol itd. hehe

<<<Champions
are Made
Not Born
>>>

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 22600 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 112308
Norton - najlepiej jakieś aminokwaski np. BCAA

Grasik

czlonek-mafia.suple.hardcor.pl

Bądź silnym i niezłomnym, aby umocnić słabość tych, którzy się chwieją.

28:06:42:12
That is when the world will end.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1828 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 29115
Czyli np. Amino Anabol PQ z Hi-teca. Chyba najtaniej wychodzą, choć to i tak 99zł za 200 kaps.
Spadki mięcha są mimo wszystko raczej nieuniknione - trzeba naprawdę dobrej suplementacji. U mnie świetnie przy ECA sprawdziło się HMB, ale to też do najtańszych nie należy. Ale za to wystarczyły 3g.
Grasik - jak się zapatrujesz na wcześniejszy start naszego cyklu - jakieś dwa tygodnie wcześniej? Jak dojdzie do mnie guggul, to pewnie szybko dokupie Herba - a jak to stoi na półce, to kusi jak cholera

Pozdrawiam
Doradca w dziale suplementacja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 17868 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 102745
ECA samo w sobie chroni mięsnie podczas "cięcia się" ,Po prostu organizm chetniej sięga po tłuszcz niż aminokwasy z naszych miesni podczas np aerobów (to uproszczenie)

JA bym obstawiał na duze ilosci białka +glutamina+bcaa.

"Strong coffee, much strong coffee, is what awakens me. Coffee gives me warmth, waking, an unusual force and a pain that is not without very great pleasure."

...Jesus Christ forgave the bastards. But I can't. I hate them....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 17868 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 102745
a najważniejszym czynnikiem jest chyba to ile kto chce zrzucić w krótkim czasie. Lepiej tracic tłuszcz w ciagu 2-3 miechów niz w ciagu 2-3 tyg na super dawkach ECA i z super niskimi dawkami kalorii.

Chyba nie musze tłumaczyc gdzie stosunek spalonych miesni do tłuszczu jest najbardziej korzystny?

"Strong coffee, much strong coffee, is what awakens me. Coffee gives me warmth, waking, an unusual force and a pain that is not without very great pleasure."

...Jesus Christ forgave the bastards. But I can't. I hate them....

Zmieniony przez - KAIN w dniu 2003-02-17 20:59:57
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1129 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4101
co dodatko wo wziasc aby zwiekszyc mozliwosc spalania tłuszczu(cos taniego) i mniejwiecej ile to kosztuje?

"Nikt nie czepia się silnych ludzi" Charles Atlas

"Nikt nie czepia się silnych ludzi" Charles Atlas

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Co myslicie o takim cyklu?

Następny temat

komu wierzyc?

WHEY premium