SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Therma Pro

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 691355

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 22600 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 112308
Najlepiej zrobić sobie jak najdłooższą przerwę, by dać odpocząć organizmowi (IMHO min. miesiąc).
Jak najbardziej warto proobowć inne produkty oparte na efedrynie - s o wiele lepsze!


artystyczny leniwy' Grasik
księżniczka-mafia.suple.hardcor.pl
>>Doradca w dziale Suplementacja<<

Bądź silnym i niezłomnym, aby umocnić słabość tych, którzy się chwieją.

Zmieniony przez - Grasik w dniu 2003-05-18 11:13:49

28:06:42:12
That is when the world will end.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Hej, właśnie zamówiłam TP i mam kilka pytań: Czy dawka dla kobiet i mężczyzn jest taka sama? (Jeśli nie, to jaka jest dla kobiet?) Czy w czasie przyjmowania TP można prowadzić samochód?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 22600 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 112308
Dawka w głoownej mierze zależy od organizmu indywidualnej osoby - innymi słowy jak będzie on reagował na kombinację ECA. Niektoorzy M pozostają przy 2 kaps, niektoore K biorą 4 kapsy... Co nie znaczy, że więcej to lepiej. Dla K radziłabym pozostanie na 2 - zobaczysz sama jak dla Ciebie będzie najlepiej.
Można prowadzić


artystyczny leniwy' Grasik
księżniczka-mafia.suple.hardcor.pl
>>Doradca w dziale Suplementacja<<

Bądź silnym i niezłomnym, aby umocnić słabość tych, którzy się chwieją.

Zmieniony przez - Grasik w dniu 2003-05-18 11:18:03

28:06:42:12
That is when the world will end.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dzięki Grasik, mam jeszcze jedno pytanie: Czy są jakieś leki, których kategorycznie nie można przyjmować razem z TP? Czytałam wcześniej, że należy przyjmować witaminy, ale nie można ich łączyć z TP, po jakim czasie można przyjąć witam?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 22600 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 112308
Witaminy najlepiej przyjmować w odstępie okołogodzinnym - jednak należy starać się, by nie był to krootszy okres.
Nie nleży przyjmować ECA wraz ze środkami obniżajcymi ciśnienie (mija się to z celem) oraz antydepresantami. W przypadku lekoow bazujących na efedrynie/pseudoefedrynie trzeba zwracać szczegoolną uwagę na dawki.

artystyczny leniwy' Grasik
księżniczka-mafia.suple.hardcor.pl
>>Doradca w dziale Suplementacja<<

Bądź silnym i niezłomnym, aby umocnić słabość tych, którzy się chwieją.

Zmieniony przez - Grasik w dniu 2003-05-18 11:32:52

Zmieniony przez - Grasik w dniu 2003-05-18 11:33:32

28:06:42:12
That is when the world will end.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1053
To ja też zadam jeszcze jedno pytanie :)
W takim razie, co powinnam kupic? Co mi doradzisz Grasik? Proszę Cię o radę, bo myślę , ze tutaj na forum chyba jesteś rozeznana w tej kwestii. Podaj mi jesli mozesz konkretne nazwy i gdzie to mogę dostać? Dzięki z góry!!! Pozdrawiam

Ivonne

Ivonne

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 22600 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 112308
Pytaj ile chcesz

Możesz wybrać np. pomiędzy Ultra Ripped Ultimate Nutrition(to EC z 2 razy słabsz dawką efedryny - niemniej jednak prodookt chwalony), Betalean HP EAS, Herbalen Kazein, Ripped Fuel Extreme Twinlab, Charge Labrada itd.

Dostać to możesz w sklepach internetowych.

Roownież pozdrawiam

artystyczny leniwy' Grasik
księżniczka-mafia.suple.hardcor.pl
>>Doradca w dziale Suplementacja<<

Bądź silnym i niezłomnym, aby umocnić słabość tych, którzy się chwieją.

Zmieniony przez - Grasik w dniu 2003-05-18 12:46:04

28:06:42:12
That is when the world will end.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Cały czas czytam i czytam, a końca nie widać... Dopatrzyłam się małej niejasności, zamawiając u Cybera TP przeczytałam, że jedna kapsułka zawiera 250 mg efedryny, a tu gdzieś wyczytałam, że 20 mg. Ile efedryny zawiera tak naprawdę 1 kap. TP? OD PRZESZŁO 2 TYGODNI BIORĘ MERIDIĘ 10, CZY MOGĘ OD RAZU PRZEJŚĆ NA THERME PRO, CZY ZROBIĆ SOBIE KRÓTKĄ PRZERWĘ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 22600 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 112308
Po 250mg jooż dawno by nas tu nie było 1 kaps = 20 mg efedryny.

artystyczny leniwy' Grasik
księżniczka-mafia.suple.hardcor.pl
>>Doradca w dziale Suplementacja<<

Bądź silnym i niezłomnym, aby umocnić słabość tych, którzy się chwieją.

28:06:42:12
That is when the world will end.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dzięki, tak też myślałam. Przeczytałam gdzieś, że dobowa dawka efedryny nie powinna przekraczać 75-100 mg, więc jak przeczytałam u Cybera, że 1 kap. zawiera 250 mg to trochę się wystraszyłam. WIE KTOŚ COŚ NA TEMAT TEJ MERIDII (tzn. czy można od razu przejść z MERIDII na TP)?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Co myslicie o takim cyklu?

Następny temat

komu wierzyc?

WHEY premium