SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Therma Pro

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 691483

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Usunięty przez Grasik za pkt 4 regulaminu
Ekspert
Szacuny 78 Napisanych postów 25514 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 110527
...
Napisał(a)
Usunięty przez Grasik za pkt 4 regulaminu
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
Usunięty przez Grasik za pkt 4 regulaminu
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2930 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 13308
Mam pytanko, na ile kcal macie swoje diety??? Ja sobie ułożyłem na nieco ponad 2500 i jak tak sobie patrze na te porcje, to kurde ja nie jem tyle kiedy nie jestem na diecie Cholernie dużo
Ps: Od poniedziałku wstępuję do tego klubu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Czy sadzicie ze jest sens brac kreatyne i jednoczesnie thermal?
Moj przyadek jest taki ze mam tluszcz na brzuchu i mi nie widac kratki, ale ciagle chce rosnac, a na thermalu nie za bardzo podrosne.
Czy uwazacie ze biorac thermala i spalajac dzieki temu tluszcz przy aerobach, moge brac kreatyne i dzieki niej rosnac. Kreta uwadnia komorki, tak wiec i tluszczu. Nie wiem co zrobic a nie chce trecic cenego czasu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 78 Napisanych postów 25514 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 110527
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 80 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1560
Hmmm przeciez biorac Therme przed treningiem na silce spali sie miecho ...?Powiedzcie jaki bedzie tego efekt ?? Czy biorac kretke i Therme spale tluszcz a jednoczesnie przybedzie mi miecha? Czy moze bardziej sie oplaca dokonczyc Therme spalic to co mam spalic i pozniej zaczac cykl kretki .

Tak , no chyba moj organizm delikatnie przyzwyczail sie do Thermy :/ zrobie sobie dluzsza przerwe niz zamierzalem :)

No pain No gain

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 78 Napisanych postów 25514 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 110527
//Hmmm przeciez biorac Therme przed treningiem na silce spali sie miecho ...?//
Jezli bedziesz po nim cwiczył (siłowo) na czczo to tak, albo jezli ostatni posiłek spozyłes dosyc dawno.Ale to nie tylko na eca ale zawsze tak bedzie :] Eca ma w sobie własciwosci antykataboliczne :)

//Powiedzcie jaki bedzie tego efekt ??//
Czytaj linki wyzej, bardzo dobry!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Czy sensownie bedzie jak bede biegac rano o 5.30 przez godzinke, pozniej odzywy i witaminki wezme, pozniej myju-myju, sniadanko i do szkoly? Czy lepiej biegac wieczorkiem?
(moj cel to eliminacja smalcu)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 78 Napisanych postów 25514 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 110527
z rana a wietaminy po śniadaniu
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Co myslicie o takim cyklu?

Następny temat

komu wierzyc?

WHEY premium