SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Therma Pro

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 693259

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1828 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 29115
Może Ci mięśnie 'spuchły' i to jest te dwa kilo więcej? Czy to czasem nie tego rodzaju 'przytycie'? Najważniejsze jest palenie tkanki tłuszczowej, waga może pozostawać bez zmian lub nawet rosnąć - z tym, że tak chcą faceci; nie potrafię wczuć się w psychikę kobiety w tym temacie. Poza tym organizm posiada zakodowaną pewną wagę poniżej której nie zejdzie (nie mówię o przypadkach chorobowych bądź głodowaniu vide Etiopia) i koniec. Piszesz, że wydolność treningowa rośnie, więc zasadniczo therma działa na plus. Przypominam tylko o antyutleniaczach, bo wolne rodniki szaleją na cyklu termogeników.

Pozdrawiam
Doradca w dziale suplementacja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
antyutleniacz czyli cooo jesli moge spytac bo ja zacyznam cykla od jutra mam therme niestety te nowa mhmmm i opakowanie HMB tak jak wyczytalem z postoff no i qpoje Panvitan zeby zazywac witmianki wieczorem ale antyutleniacz mhmmmm rozjanij to troszke co mi jeszcze potrzeba od rzu mowiee jestem na diecie i cficze regilarnie na silowni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
antyutleniacz to np: wit C, B-karoten

pozdrawiam

Piotrek



najlepsiejszy dzial w historii
https://www.sfd.pl/forum.asp?forum_id=134&forum_title=Sporty Extremalne

TEXT ROKU:
"A co mam zrobić z tymi cholernymi bąkami !!! Ten smród jest nie do wytrzymania!!! Koledzy chcą mnie skazać na banicję, bo nawet maski gazowe nie potrafią powstrzymać tego smrodu, a druga sprawa to to że co chwile puszczam bąki i nawet nie mogę iść do mojej dziewczyny na 2 godziny bo chyba by mi dupsko rozerwało. A jak rozerwie to ona już nie będzie mnie chciała!!! POMOCY"
https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=63552&whichpage=1&crc=2513441#post3 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1828 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 29115
Selen, magnez, koenzym q10, wit. A,C,E

Pozdrawiam
Doradca w dziale suplementacja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nicolai, witaminki C przykladowo to ja jem ile wlezie (czasem mysle nawet ze za duzo). Przeciwko miesniom nie mam absolutnie nic, tylko ze moj wzrost wagi na pewno nie wynika ze ich spuchniecia, one sa przyzwyczajone i do duzo ciezszego treningu... Eeh... Moge bez problemu ograniczyc spozycie kalorii do 800 i mniej, ale ktos zaraz na mnie pewnie nakrzyczy, ze wejde w tryb glodowy i tylko gorzej bedzie. Nie wiem co mam robic :(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2453 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 37671
Nicolaii polec moze jakiegos dobrego rzezbiarza no i oczywiscie po przystepnej cenie bo przydaloby sie niebawem zabrac za cosik takiego
moze jakies ECA albo stymulator tarczycy? moze ultra ripped bo therme juz bralem a moze znoof therme ?? w koncu nie bez powodu masz w konciq "znawca w dziale"

nie ma że boli, nie ma że przebacz

a great flame follows a little spark

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
czyli wystarczy ze bede bral Panvitam psed snemm ???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1828 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 29115
Shila - ja będę pierwszy krzyczał A poważnie, to napisz może w dziale Olimp do p.Szukały z prośbą o wyliczenie dziennego zapotrzebowania kalorycznego; zobaczymy, ile Ci naprawdę trzeba i ile możnaby z tego uciąć. Szukała robił już tam takie wyliczenia na prośbę paru osób. To po pierwsze. A po drugie - czy czytałaś może topic o odchudzaniu dla kobiet autorstwa Smoczka - w dziale 'Odżywianie?' Moje znajome ze studiów też by się tylko odchudzały - cholera wie po co, ale jakoś jestem ponoć nieprzekonywujący.
WaSaBi - therma jest najekonomiczniejsza, a wiem, że byłeś zadowolony z efektów. Ultra Ripped jest droższe, a jeden kaps jest o połowę słabszy od thermy; UR było popularne, gdy sklep Cybera był zamknięty w wakacje i trudno było dostać jakiś termogenik w rozsądnej cenie. O stymulatorach tarczycowych wypowiem się, jak przetestuję. A z termogeników mam wielką ochotę (i sprawdzę) HerbaLean (Kaizen) - wygląda na całkiem niezły spalacz i też starczy na kurację jedno opakowanie (ok 134zł za opakowanie + przesyłka)
VaLi - Nie wiem, jaki to ma dokładnie skład. W tym wypadku dobre wydaje się ACE ROLA (hi-tec), do tego magnez i jest ok.

Pozdrawiam
Doradca w dziale suplementacja

Zmieniony przez - Nicolai w dniu 2003-01-30 17:05:49
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nicolai, ja doskonale wiem jaka mam podstawowa przemiane materii, wiem ile spalam na treningu, oczywiscie czytalam tez topic Smoczka, caly dzial odzywianie odwiedzam nad wyraz regularnie. W toerii to ja mam wszystko swietnie "obcykane", tylko praktyka cos nie bardzo idzie z tym w parze. Powinno dzialac, a nie dziala :(
Mimo to dziekuje pieknie za rade, pewnie zwroce sie do p. Szukaly z taka prosba.

Pozdrowka 4 @ll
Shila
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zapomnialabym - SOG 4 U ofkors :)
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Co myslicie o takim cyklu?

Następny temat

komu wierzyc?

WHEY premium