SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Therma Pro

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 691464

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 231 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3808
od 3 tygodni biore ,robilem 1 dniowa przerwe w 2 tygodniu ,teraz chcialem tak 3 dni odpoczac, mysle zeby soknczyc ta paczke i przejsc na hydroxycut (moze xephedrine), a mzoe lepiej odstawic juz ta therme i zamowic juz cos z teog co wymienilem (co polecacie bardziej ?)

PS. po tej nowej thermie nigdy zle sie nie czulem ,mama zdorwe serce, jedyne co zauwazylem na sobie to podwyzszonwu puls, i lodowate stopy/dlonie, no i oczywiscie podenerwowanie, efekty jakies sa juz po 3 tygodniach ale wydaje mi sie ze cos cienko zeszlo z brzucha i z klaty \, bo reszta sie wyrzezbila jak nie wiem co (moze dzieki aerobom bardziej, choc to powinienem caly sie wyrzezbic, jeszcze cwicze na silce na rzezbe, )

uwazam ze dalem duzo szczegolow, wiec licze ze cos mi poradzicie

a co ja jestem woltomierz zebyscie mnie do pradu podlaczali?

a co ja jestem woltomierz zebyscie mnie do pradu podlaczali?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A jeszcze ile kapsów brałeś?

Moderator działu suplementacja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 231 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3808
pierwsze 3 dni bralem 1 z rana po sniadanku
potem dorzucilem 2 po obiedzie (ok.16)
tak jechalem do 2 tygodnia, w 2 tygodniu zauwazylem ze nie ma takeigo kopa , weic dorzucilem jeszcze jedna z rana,
w polowei trzeciego dorzycilem po poludniu jeszcze jedna,

i to na tyle, teraz chcialem odpoczac, zeby wrocic znow do max. 2 kapsow i robic szybciej przerwy ,zeby ciagle jechac na 2 , ale zastanawiam sie czy nie zmienic thermy na co innego


a co ja jestem woltomierz zebyscie mnie do pradu podlaczali?

a co ja jestem woltomierz zebyscie mnie do pradu podlaczali?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 22600 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 112308
Spróbuj może Gugulla z Herbalean. Zobaczymy jak taki zestawik będzie na Tobie działał i sami zaczniemy go stosować od kwietnia...

Grasik
SUM QUOD ERIS QUOD ES DIM FUI.
Bądź silnym i niezłomnym, aby umocnić słabość tych, którzy się chwieją.

28:06:42:12
That is when the world will end.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 231 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3808
a moze przejsc na stara therme? :)

a co ja jestem woltomierz zebyscie mnie do pradu podlaczali?

a co ja jestem woltomierz zebyscie mnie do pradu podlaczali?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja uważam, że ta nowa therma to dobry spalacz.... dla hardgainerów - kaps musi mieć 10mg efedry minimum, żeby dzialało (ja wolę synferynę bo jak Syntrax twierdzi, receptory beta1 i beta2 odpowiadają tylko za rozdrażnienie i brak sny, odchudzanie to beta3)

Moderator działu suplementacja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 17868 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 102745
lucek a wogole na rynku sa jeszcze produkty z czysta efką ???

"Strong coffee, much strong coffee, is what awakens me. Coffee gives me warmth, waking, an unusual force and a pain that is not without very great pleasure."

...Jesus Christ forgave the bastards. But I can't. I hate them....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
chyba nie - przynajmniej nie w czołowych firmach docierających do szreszych mas

Moderator działu suplementacja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 17868 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 102745
aha czyli tak jak myślałem nastepny cykl trza samemu sklecić :) z Vaso pro ephedrine i kofeiny kaizena.



"Strong coffee, much strong coffee, is what awakens me. Coffee gives me warmth, waking, an unusual force and a pain that is not without very great pleasure."

...Jesus Christ forgave the bastards. But I can't. I hate them....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 17868 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 102745
a jeśli idzie o synefryne to hmmm zdania sa podzielone.
JEdni mowia ze blokowanie receptora b-3 spokojnie wystarcza inni ze najlepiej blokować tez beta-1 beta-2 i alfa-1.

Mam gdzies art że efedryna jest lepsza od synefryny jesli idzie o staki ECA. Potem sytrax chyba sie kłucił że za małe dawki wzieto do tych badań heeheh

A poza tym beta-3 jest nowo odkrytym w stosunku do reszty receptorem i troche mało badań jeszcze jest na temat skutków blokowania beta-3

"Strong coffee, much strong coffee, is what awakens me. Coffee gives me warmth, waking, an unusual force and a pain that is not without very great pleasure."

...Jesus Christ forgave the bastards. But I can't. I hate them....

Zmieniony przez - KAIN w dniu 2003-02-16 16:21:49
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Co myslicie o takim cyklu?

Następny temat

komu wierzyc?

WHEY premium