SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Therma Pro

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 694119

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
quart dziekiza odpowiedz.
jesli mozesz powiedz mi jeszcze czy jaesli w niedziele nie ćwiczeto tez brac 2 thermy??i czy po pieciu dniach nie zszedłmi nawet kilogram to zwiekszyc dawke thermy?

dzieki:)

eca
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 78 Napisanych postów 25514 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 110527
To że nie zeszłas ani 1kg może być spowodowane własie zle ułożoną dietą.
Wiec nie radze jeszcze zwiekszać dawki a popracować nad dieta.
Jeżeli dieta jest ok i nie wystepuja rzadne skutki uboczne mysle że możesz zwiekszyć przy czym jeżeli takowe sie pojawia to wroc do 2 kaps.
Co do dni nietreningowych to: therma to suplement ktorego nie trzeba brac nostop tzn. nie jest to wymaganempozatym organizm bardzo szybko sie przyzwyczaja(uodparnia) i dlatego dawki należy zwiekszać (choc niekoniecznie,zależy to od organizmu) i dzien,dwa 'przerwy w braniu moga tylko pomoc.
To jest tak jak z aerobami-aby były naprawde skuteczne musisz wydłuzać czas cwiczenia od 20min w gore.Natomiast jeżeli zrobisz przerwe organizm odpocznie,znowu najlepiej zaczać od 20-30min. by w pełni wykożystac zdolnosc 'podatnosc' organizmu na cwiczenia bodz w opisywanym przypadku therme.

Czy nie uważasz że w naszym kraju każdy klepie biede?(a faceci coś jeszcze)Czy nie sądzisz że trudno dzisiaj o porządną dziewczyne z kasą,tzn. z klasą?A czy może masz czasem ochote pier.dolnąć komus tylko za to że jest policjantem?Jeżeli tak-zagłosuj na QUARTA!Kliknij TAK a wkrotce spełni sie Twoje marzenie...bo Quart to złote dziecko
https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=111962

Zmieniony przez - Quart w dniu 2003-10-19 17:44:28
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


witak ponownie!!!
mam juz pierwsze rezultaty:)na poczatQ miesiaca washylam 70kg...a tu nagle dzisiaj chcac cie chcac patshec na wage wybilo mi 66.03:)nie wiem czy ma cos z tym wsplnego therma bo biora ja dopiero 3 dzionek i chyba zbyt szybko oczekiwac rezultatoof ale przynajmniej mam wieksza motywacje do dalszego pracwania nad swoim cialkiem...:)
pozdroofka dla wszystkich ......
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1409
GRASIK! koniecznie musze sie z Tobą skontaktować---> pilne

Nie bójmy się cierpieć, ale nauczmy się cierpieć wtedy, gdy ktoś naprawdę nam sprawił ból i jest wart naszego cierpienia...
Nie bójmy sie żyć, bo życie to długa droga, przez którą każdy z nas musi przejść...

Nie bójmy się cierpieć, ale nauczmy się cierpieć wtedy, gdy ktoś naprawdę nam sprawił ból i jest wart naszego cierpienia...
Nie bójmy sie żyć, bo życie to długa droga, przez którą każdy z nas musi przejść...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 22600 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 112308
o co chodzi? /==>priv/

artystyczny leniwy' grasik
księżniczka-mafia.suple.hardcor.pl
~kopernik sooplementacji~

Bądź silnym i niezłomnym, aby umocnić słabość tych, którzy się chwieją.

28:06:42:12
That is when the world will end.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1409
mail (chyba) wysłany...

Nie bójmy się cierpieć, ale nauczmy się cierpieć wtedy, gdy ktoś naprawdę nam sprawił ból i jest wart naszego cierpienia...
Nie bójmy sie żyć, bo życie to długa droga, przez którą każdy z nas musi przejść...

Nie bójmy się cierpieć, ale nauczmy się cierpieć wtedy, gdy ktoś naprawdę nam sprawił ból i jest wart naszego cierpienia...
Nie bójmy sie żyć, bo życie to długa droga, przez którą każdy z nas musi przejść...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 171 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1484
Witajcie...powiedzcie mi w jakich godzinach brac HMB 6 kapsulek?i jak wtakim razie brak gdy nie mam treningów?

Cwiczyc czy niecwiczyc oto jest pytanie!

Cwiczyc ,czy nie cwiczyc ,oto jest pytanie! Norma że ćwiczyć:D:D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 22600 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 112308
wyslany

artystyczny leniwy' grasik
księżniczka-mafia.suple.hardcor.pl
~kopernik sooplementacji~

Bądź silnym i niezłomnym, aby umocnić słabość tych, którzy się chwieją.

28:06:42:12
That is when the world will end.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
gdzie można kupić therme pro i jakiej firmy jest najlepsza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 78 Napisanych postów 25514 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 110527
thermy juz prawie nigdzie nie ma a gdzie można kupic podobny produkt thermal pro wysle Ci na priva bo reklamy robić tutaj nie wolno

Czy nie uważasz że w naszym kraju każdy klepie biede?(a faceci coś jeszcze)Czy nie sądzisz że trudno dzisiaj o porządną dziewczyne z kasą,tzn. z klasą?A czy może masz czasem ochote pier.dolnąć komus tylko za to że jest policjantem?Jeżeli tak-zagłosuj na QUARTA!Kliknij TAK a wkrotce spełni sie Twoje marzenie...bo Quart to złote dziecko
https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=111962 
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Co myslicie o takim cyklu?

Następny temat

komu wierzyc?

WHEY premium