SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Therma Pro

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 691225

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2836 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 25754
jezeli juz tabletki maja 500mg to bierz tak jak napisałes tylko ze 3x 2 kapsułki, przyjmuj minimum 3g dziennie hmb.

(B)DM

Przyszły Mr O

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 198 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2142
2 na czczo, 2 PO treningu siłowym i 2 przed snem.
ale bez diety zapomnij o efektach.
ave

Piotrek

"(...)Jestem POLAKIEM, więc mam OBOWIĄZKI POLSKIE."
ROMAN DMOWSKI "Myśli nowoczesnego Polaka"
nie lubię baców

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1828 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 29115
Tak, jak napisali Gąbka i Deadmike - musisz wsuwać 3 gramy HMB dziennie, czyli 6 kapsów. Rozpiska przedmówcy jest ok.
A wogóle Therma i HMB to moim zdaniem świetne połączenie!

Pozdrawiam
Nicolai
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
kurde , ludzie,cos nie moge zamoowic tej thermy, jakis formoolarz mi sie nie ladooje- wpisuje tam danethermy-sygnatoore ,nazwe i ilosc i niby co dalej,ani na nic kliknac,ani nic,grrrr....niech ktos poratooje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1828 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 29115
Wejdź do działu Cybera i wyślij mu zamówienie na maila - tak też można i napewno Twoje zamówiemie dotrze.

Pozdrawiam
Nicolai
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dzienks,juz to robie:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
rozmawialem z cyberfirma i bedzie u mnie therma w czwartek, piatek. Juz zacieram lapki . Nicolai, z tego co pamietam skonczyles juz cykl. Napisz, ile trwal zjazd i czy byl mocny, czy miales jakas akcje z alkoholem w trakcie i jakie byly efekty. Musze sie jakosc przygotowac do imprezek, a szykuje mi sie kilka w czerwcu he he.

nara
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1828 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 29115
Już odpowiadam - chociaż o tym także pisałem. Pierwszy dzień po skończonym cyklu był ok. Robiłem raz w tygodniu przerwy i myslę, że organizm tak potraktował pierwszy dzień po cyklu - jako przerwę właśnie. Natomiast drugiego dnia bez efedrynki pojawiły się reakcje Napieprzała mnie bania przez ładnych parę godzin i zasnąłem w ciągu dnia; padłem w wyro jak niemowlę. Ogólnie cały dzień miałem senny I na tym koniec. Kolejny dzień to luzik i rzadnych dalszych zejść, jakbym nic nie brał. I oczywiście brak jojo - nie ma obaw. Jak na pięć tygodni na silnym środku, jakim jest efedryna, to "zejście" w sumie bezbolesne - tylko jeden kiepski dzień, nic więcej.
Alkohol - heh, starałem się max ograniczyć. Raz wypadłem do pubu na dwa browarki i nic nie było. Ale innym razem trafił się wypad do Krakowa i do Zakopca (weekend), gdzie zdrowo popiłem i obudziłem się rano z popękanymi naczynkami krwionośnymi w oczach; schodziło mi to ze trzy dni... Na tym poprzestałem - trochę się wystraszyłem i do końca cyklu ani kropelki - ale warto było dla osiągniętych efektów. Ogólnie myślę, że mała ilość alkoholu nie powinna zaszkodzić - ale już ja to wiem, że na imprach na "jednym" się nie kończy

Pozdrawiam
Nicolai
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dzieks stary, punkcik dla ciebie .
jutro startuje, porobie zdjecia cyfrowka swoje i swojej kobietki (razem robimy cykl) i jak bedzie warto zalacze po "leczeniu".

nara
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 277 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4964
Może mi ktoś pomóc. Mam pewien może nie problem ale dylemat.
Wczoraj wziąłem 4 Thermy i spoko ,2 rano później przed treningiem dwie i fajnie się ćwiczyło speed i wogóle. Dziś wziąłem tylko dwie rano i czuję się może nawet trochę lepiej niż wczoraj. I tu mam pytanie:
Czy jest sens brać 4 kapsułki jeśli po dwóch czuje się tak samo nabudzowany jak po czterech. Czy jeśli wezmę cztery to będzie się 2 razy lepij tłuszcz spalał niż jesli wziąłbym dwie? Jak to jest?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Co myslicie o takim cyklu?

Następny temat

komu wierzyc?

WHEY premium