SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Therma Pro

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 694337

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 168 Napisanych postów 4456 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 65753
D-M-X - takie postepowanie jest bezsensu, tluszcz nigdy nie schodzi miejscowo, tylko rownomiernie z calego ciala, a to oznacza ze tam gdzie jest go najwiecej schodzi najwolniej.

pozdrawiam Logan
"Mecza lub daja odpoczac, sa Twoje - czasem ukojenie, czasem paranoje - Sny - nawet jak sa zle to sie budzisz, mozesz w nich kochac lub mordowac ludzi. Krzywe odbicie w witrynie Twego ducha - sa tajne, nie jawne jak zycie."

"Kazdy jest swirem - kwestia tylko na ile."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
do pewnego stopnia schodzi - i dlatego pojęcie "spalać tłuszcz miejscowo" spotkasz w innych wypowiedziach expertów i speców; a także w literaturze. Jasne , że nie osiągnę tego co z dietą , ale coś osiągnę..ale powiedzcie czy terma jest ok

Darkman X
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 4480 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 32149
Ktoś wołał Zwierzaczka? )))
proszę bardzo:
Synefryna tak jak efedryna jest badzo zbliżona w budowie do adrenaliny (noradrenaliny). A więc posiada pewną zdolność do stymulowania receptorów adrenoergicznych. Oczywiście ponieważ jej budowa (synefryny czy efedryny) nie jest identyczna to i działanie nie jest zupełnie takie same.
I tutaj tkwi róznica między efedryną a synefryną. podczas gdy efedryna stymuluje wszystkie receptory (beta-1, beta-2, beta-3, alfa-1) to synefryna stymuluje wyłacznie receptory beta-3. W teorii więc powinna dawac efekty stymulowania metabolizmu tłuszczów...nie powidując jednocześnie przykrych efektów ze strony układu krążenia jakie odczuwają niektórzy po efedrynie (ta stymuluje wszystkie receptory).

aha..i jeszcze parę słów o Octopaminie 9występuje często w preparatach z synefryną) (to bowiem nie zupełnie to samo co synefryna): w badaniach wykazuje działanie hamujące apetyt...niestety u owadów!!!. Jeśli jestes robakiem to jest to jak najbardziej świetny suplement..w innym wypadku niestety nie:(

Moim zdaniem skuteczność synefryny w walce z tłuszczem nie jest tak rewelacyjna jak tradycyjnej efedra. (związane jest to także ze słabą dostępnością doustną).Synefryna obkurcza naczynia krwionośne...ale nie daje tak silnego efektu termogennego. Generalnie niewiele jest pozytywnych opini na temat synefryny. Natomiast już bezwzględnie nie polecam produktów opartych na mixach efedry i synefryny. Te są wręcz podręcznikowo niebezpieczne.

Zarówno synefryna jak i octopamina występują w owocach zhi shi...znanych w medycynie chińskiej.

Mam jeszcze badania termogenika z udziałem synefryny (ale w jęz. angielskim, więć nie będę wklejał) ...jak ktoś chce to na maila)
W każdym razie ...są to niezbyt radosne badania dla synefryny. Wykazują jej nikłą skuteczność. Coś tam działa..ale nie tak mocno. Za to może zdrowiej? )))

Doradca w dziale suplementacja

Pozdrawiam
Wasz don Zwierz

Jeżeli moja wypowiedż Ci się spodobała to nie dawaj Sog'a tylko wejdż na http://www.pajacyk.pl i kliknij na pajacyka. Będzie z tego większy pożytek niż z Sog'a!

członek-mafia.suple.hardcor.pl

Moderator Działu Suplementacja

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dziękuję Nicolai;)))) Bardzo mi milo:) Zwierzu - mooglbyś mi podeslać te badania? [email protected] ( w razie , gdyby nazwa tego maila wywolala u kogoś spazmatyczny smiech, juz wyjaśniam - to po japońsku coś w rodzaju "sie manko";)). Mam jeszcze jedno pytanko. Czy można jeszcze dostać gdzieś stara;) therme? Oki doki, pozdrawiam:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zwierzu, jeżeli kierować się badaniami to myślę, że większość nie zostawia suchej nitki na żadnym z suplementów, natomiast wg mnie liczy się praktyka czyli trzeba wziąć i spróbować - dla przykładu - Thermadrene XP daje sporego kopa, również podnosi niesamowicie Ciśnienie (przeprowadzałem pomiary) i nie powoduje kołatania serca i jakichś chorych skoków nastroju. Co do połączenia Synferyny z efedryną to masz rację, ale połowicznie - miałem opracowanie na ten temat - niestety po holendersku - jest to szkodliwe chyba, że zachowa się opdpowiednie proporcje (podane były dość skomplikowane wyliczenia) Uprzedzam pytania - nie znam holenderskiego, ale mieszkałem tam prawie 5 lat i często tam bywam więc przetłumaczenie na english nie stanowiło problemu.
Pozdrowienia

lucek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1828 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 29115
Heh, grunt to uśmiech na twarzy - i różowe okulary niepotrzebne. Stara TP cały czas dostępna na http://www.cyberpaker.com/
Nowa zresztą też - skusiłem się i zamówiłem; przy najbliższej okazji zapodam jeszcze metabolic thyrolean i zobaczę, jak to działa razem.

Zwierz'u - dzięki za dokładne info; no to nie ma wyjścia - kiedyś będę musiał po prostu wypróbować i zobaczę jak to NA MNIE działa. Nawet na przykładzie tej TP widać, że co ludź, to inna reakcja.
Po prostu widzę, że na mnie TP działa znakomicie - ale może znajdę coś, co działa jeszcze lepiej

Pozdrawiam
Doradca w dziale suplementacja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jak chcesz próbować tego Prolaba - Metabolica to jest on dość leciutki w działaniu - znacznie lepsze są produkty Syntaraxa - Guggulbolic, XXX, Beta3 - chudniesz w oczach

lucek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nicolai....myslisz ze spokojnie moznaby sproobowac z ta nowa therma?... Bo tak, jezeli ta stara byla ok, to... no nie wiem:) Zdaje sie na experta;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1828 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 29115
Ok, sprawdziłem - Guggulbolic, XXX są dostępne u Cybera, Beta3 brak. Ceny nawet niezłe, a gdybym zarzucił sobie Guggulbolic, to "pozbyłbym się trądziku i złego cholesterolu" hehe.
No i jak zamówię teraz, to pewnie na styczniowy cykl dotrze...

Jeszcze jedno pytanie - czy te 'dopalacze metabolizmu' mają skutki uboczne? Działają na tarczycę, ogólnie wiem jak - tylko czy jest jakiś haczyk?

Elfisss - czy jest sens, gdy działa stara TP......? Właśnie chcę to sprawdzić; YaroZ pisał, że stymuluje go słabiej - dlatego nie chcę zostać przy samej TP. Myślę, że to kwestia wyboru - ja zawsze lubiłem eksperymenty
(Pozdrowienia dla akademika na Piomie w Piotrkowie - nigdy nie zapomnę tej imprezy )

Pozdrawiam
Doradca w dziale suplementacja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja stosuję tego Syntraxa i nie widzę żadnych ubocznych skootków - raczej dość bezpieczne

lucek
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Co myslicie o takim cyklu?

Następny temat

komu wierzyc?

WHEY premium