SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Therma Pro

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 693904

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
I nie spalem cala noc. No moze nie calutka, ale na dobre zasnalem o 4 a na 8 zajecia, tak wiec raptem 2,5 h snu. Na szczescie poranna porcja thermy pozwolila na normalne funkcjonowanie. PAMIETAJCIE, nie bierzcie THERMY za pozno bo noc w plecy jak nic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 168 Napisanych postów 4456 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 65753
blachy1 - ta Therma rano pozwolila Ci zyc, ale wyobrazam sobie jak sie czules potem jak przestala dzialac, znam to z autopsji Zjazd jest straszny, jak dopada Cie zmeczenie to mozna zasnac na stojaco.

pozdrawiam Logan
"Mecza lub daja odpoczac, sa Twoje - czasem ukojenie, czasem paranoje - Sny - nawet jak sa zle to sie budzisz, mozesz w nich kochac lub mordowac ludzi. Krzywe odbicie w witrynie Twego ducha - sa tajne, nie jawne jak zycie."

"Kazdy jest swirem - kwestia tylko na ile."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 421 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6996


Mieszkam za granica. W zadnym sklepie nie moglem kupic THERMY. Ostatnio sprzedawca podsunol mi pewien srodek o nazwie "THERMAL RED" firmy (NuTrex). Biore to czwarty dzien i jak na razie nic sie ze mna nie dzieje. W pierwszy dzien mialem za***istego kopa, pocilem sie jak swinia serducho nie kolotalo zbyt mocno mialem tez lekkie nadcisnienie, ale faze mialem nie zla . Biore 2 tabetki dziennie. Teraz kiedy zazywam nic nie odczuwam bo organizm chyba sie przyzwyczail.
Ten srodek nie zawiera efedryny.

Sklad jest taki:
- 125 Mg "RosaFactor" (RhodioliaRosea)
- 200 Mg Kofeiny
- 334 Mg Citrus Aurantium Extract (Standardized at 6% Synephrine)
Mam pytania:
Czy ktos posiada jakiekolwiek wiadomosci na temat tego srodka?
Jaka dieta obowiazuje podczas zazywania termogenikow i czy moge pic odzywki bialkowe.

Bez Kasy Nie Ma Masy

Every Action Has A Consequence.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
__Logan__ - nie bylo tak zle. Poranna porcja pozwolila spokojnie przetrwac do tej popoludniowej. Tylko ze na silowni bylem tylko 1h, gdyz po 30 minutach cwiczen zrobilo mi sie troszke niedobrze, taka lekka ochota na wymioty. A na zajeciach mialem jeszcze cos takiego, ze widzialem przez jakies 5 minut troche gwiazdek przed oczami
Ale teraz jak wstalem czuje sie dobrze.

Zycze wszystkim udanego dnia

PS. Zimno dzisiaj jak cholera
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 469 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 10393
Dzisiaj otrzymalem therme od Cybera. Po powrocie do domu zapodam sobie kapsa bo nie wytrzymam, a bedzie to okolo 20 ;). Wiem ze nocke mam z glowy ;)


http://www.audioklan.com.pl - sprzęt audio i video.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3839 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21079


Ja za miesiac wprowadzam nowy produkt - ale On bedzie zawieral efedryne i to w dawce 27mg na 1 kapsulke !!! (Therma Pro with Ma Huang zawiera 20mg/kaps) i bedzie w polaczeniu z synefryna i kofeina i czyms tam.

Przwidywana cena 79 - 89 pln
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1528
Witam wszystkich serdecznie.
Juz prawie udało mi sie dobrnąć do konca.Mialam troche czytania,ale dzieki temu baaaardzo duzo dowiedzialam sie na temat tego wspanialego wynalazku,jakim jest niewatpliwie Therma Pro.
Zamowialm ja dzisiaj u Cybera i teraz tylko pozostalo mi czekanie.Mam nadzieje,ze do poniedzialku dojdze i bede mogla od nowego tygodnie zaczac moje zmagania z utrata zbednych kilogramow.
Ciakawe jak mi pojdzie?
Pozdrawiam.

Natalie

Natalie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1828 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 29115
Witamy serdecznie!!!
Cieszę się, że najpierw czytałaś - to teraz będziesz mogła spokojnie pytać bez ryzyka, że coś już było.
A jak Ci pójdzie? To proste - znakomicie

Cyber, więc jednak zdecydowałeś się to wprowadzić... Cóż, chętni na testy już się zgłaszali w tamtym poście, ale ja to stary konserwatysta jestem

Pozdrawiam
Doradca w dziale suplementacja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 22600 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 112308
Juz prawie udało mi sie dobrnąć do konca.Mialam troche czytania

OJ TAK - POST O TP TO PRAWDZIWA SAGA...DZIEJE RODU THERMOFILI...

Grasik

28:06:42:12
That is when the world will end.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 469 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 10393
Jest godzina 21:10, 30 min temu zapodalem pol kapsa thermy. Pol dlatego zebym nie siedzial do rana, bo jutro praca czeka. Jak naraie nic nie czuje oprucz lekkiego ucisku w glowie i troche serduch mocjiej bije, zadnego powera ani nic. Mozliwe ze to dlatego ze zapodalem 1/2 kapsa ?.

Poczekamy zobaczymy .....


http://www.audioklan.com.pl - sprzęt audio i video.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Co myslicie o takim cyklu?

Następny temat

komu wierzyc?

WHEY premium