SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Therma Pro

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 693113

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 407
Czesc...
Mam na imie marta i dzisiaj po raz pierwszy wzielam Therme Pro...poki co czuje sie swietnie...cwiczylam 60 min...laly sie ze mnie siodme poty...a zupelnie nie czulam zmeczenia...:)
jeszcze nie mam pomyslu na diete...licze na mala pomoc
bede sie z Wami dzielila swoimi obserwacjami...mam nadzieje ze efekty beda zadowalajace...:)
Teraz mam tylko wrazenie...ze jest mi cieplo...ale juz sie nie poce....
fajnie ze jestescie...bo zawsze to razniej milej...:)
Pozdrawiam wszystkich.....

sloneczko

sloneczko

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
gdzie moge dostać (kupić) Therme?


lik
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
www.kulturystyka.tv

Pozdrawiam coOl8@R+
"Trening i wiara zrobia ze mnie cara"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jakie są skutki uboczne Thermy?
a czy podczas stosowania jej spada siła?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam! to ponownie ja;) Mam takie pytanko... zakupilem Pro Lean II... i tak:)generalnie w dni,kiedy to biore, spada mi ochota na jedzenie.tzn normalnie:sniadanko, ale potem jakies jablko,i koniec, normalnie jakbym byl full.Pozatym, niebiore tego codziennie,ale co droogi dzień, bo wtedy akoorat mam treningi.W dni,w ktoore nie biore, dokucza mi apatia, boole glowy i nadmierne obrzarstwo...niepowiem,mozna nad tym jakos zapanowac,ale troche mnei to martwi.Czy w takim razie powinienem prac Pro lean II codziennie, niezaleznie od tego czy danego dnia mam trening, czy nie?, byleby zakonczyc kuracje?Pomocy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Pro Lean II - nie slyszalem o tym !?

Pozdrawiam coOl8@R+
"Trening i wiara zrobia ze mnie cara"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 198 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2142
ile w tej kulturystyka.tv biorą za przesyłkę?
jak długo trzeba czekać?
czy można w razie niezadowolonia nie odebrać produktu na poczcie?
chodzi mi o "Xenadrinr RFA1" lub Hydroxycut.
pozdrowionka


Piotrek

"(...)Jestem POLAKIEM, więc mam OBOWIĄZKI POLSKIE."
ROMAN DMOWSKI "Myśli nowoczesnego Polaka"
nie lubię baców

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ajt.
Wszysko masz na stronie.
Ale...przsylka w przeciagu 3 dni - 3 tyg.
Oplata 12 pln.
Jesli nie odbierzesz..to nei odbierzesz, sila niczego Ci nei wcisna, pieneidzy z rak nie wydra..najwyzej podpadniesz firmie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zakupilem juz therme pro, chodzi mi tylko o zeby zrobic na niej brzych, szczerze to nie chce za bardzo tracic masy,zamierzam prowadzic normalny trening na mase,ale chcialbym dolozyc basen,myslicie ze jak bede jechal na tej thermie na basenie to bedzie ok?Slyszalem ze dziala jak amfa wiec az chce sie cwiczyc,aha i po zakonczeniu brania chcialbym zaczac rozbic mase,ale wiadomo teraz jak juz spale zbedny tluszcz to bede mogl kontrolowac.POzatym czytalem o jakis skutkach ubocznych, jakie to moga byc?thx.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 132 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 1293
Therma jest naprawdę mocna, nie ma co przesadzać.
Ja biorę 2 dziennie max, czasem 1 tylko przed treningiem/wysiłkiem. Kop jest, chęci są, problemów i większych sensacji nie ma.
Myślę że 4 thermale to przesada, trzeba wiedzieć że to tylko suplement i przy odpowiedniej diecie i treningu na 101% wystarczy.
Znam gości którzy siedzą całe dnie na dupie w pizzeriach i popijaja litrami piwa a potem żrą do tego po kilka thermalów...niech nikt tego błędu nie popełnia.

Śniadanko, obiadzik, kolacyjka, dużo białka, mniej węgla , 1-2 thermale (rano pół godzinki po śniadaniu i przed treningiem), żadnych alkoholi (znam ten ból), tłuszczów zwierzęcych i cukrów prostych.

Basenik, rowerek, spacerki, brzuszki i może się obyc nawet bez siłowni.

Po miesiącu spadamy o nawet 10 kilo, więcej nie radze bo przyjdzie w końcu zmęczenie, kryzys i jo-jo.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Co myslicie o takim cyklu?

Następny temat

komu wierzyc?

WHEY premium