SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] by Banan - str 755 ogarniam się pod ten 2022 ;)

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1889685

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11393 Napisanych postów 72671 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958476
Ja toffee coffee nie piłem ale jak tak chwalicie to trzeba będzie sprawdzić Obecnie jednak muszę powyjadać kilka napoczętych opakowań, a odżywkę to ostatnio piję raz na 2-3 dni jak mi się zachce.

Ogólnie znowu jakaś niechęć do jedzenia mnie dopadła, pewnie poprawi się jutro jak w końcu będę krócej w pracy i wolna niedziela, będzie chwila by zrobic coś smacznego Do pracy pakuje się na szybko i wrzucam to co mam pod ręką, jak np. dziś trochę makaronu i piersi z kurczaka, wczoraj kupne piersi panierowane z biedry z warzywami


Jeszcze kilka dni i w końcu trochę luzu. Za to nie opieprzam się na treningach, tempo podkręcam, ciężary nie spadają więc jestem zadowolony


Wczoraj trochę pokombinowałem jeszcze i dodałem coś więcej na klatkę i trica bo tyle energii we mnie było,ze szkoda aby tego nie wykorzystać i tak zrobiłem całość dużo szybciej niz ostatnim razem. Na koniec trochę interwałów na orbitreku i wyciszenie na bieżni



Waga lekko spadła, ale też i w pasie mniej bo już robiło się za grubo ;) Został tydzień do urlopu postaram się ostatnie dni pocisnąć na czystej misce, bo tam gdzie lecę na pewno niczego sobie żałować nie będę


Z supli wziąłem w końcu te nowe bcaa instant z AN i już po pierwszym teście mogę potwierdzić iż rozpuszczalność jest świetna i 100% (łyżeczką w szklance)
Kusiło wziąć smak whisky z colą ale jednak wolę %%% whisky :P więc limonka - bardzo smaczna
Do tego wzialem pare tych shotów, ktore ostatnio zachwalałem, bo zauwazylem je też na sklepie i wolę mieć pod ręką niż płacić 2x tyle na siłowni ;) polecam jak nie testowaliście, naprawdę fajny składzik jak na tego typu zabawki
Nie, nie będę łączył z bombshellem bo to by się skończyło połamaniem gryfów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Ogoliłbyś się, to jeszcze z pół kg byś urwał
4

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11393 Napisanych postów 72671 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958476
muszę jeszcze kilka dni przeboleć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
widze ze na wilkołaka :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11393 Napisanych postów 72671 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958476
Trochę zaniedbuję ostatnio bloga, ale niestety - brak czasu. Tak samo zaniedbuję ostatnio jedzenie

Jednak to nie czas na lamenty, bo za tydzień o tej porze będę już wypoczywał i to wszystko nie będzie miało znaczenia

Treningów nie zaniedbuję
Wczoraj wieczorem bareczki dojechane na maxa, dodałem sobie hammerka, zrobiłem więcej serii - coś pięknego.
Za to ramiona średnio, coś naciągniętego w prawym przedramieniu na początku tygodnia (przy treningu nóg) - daje mi się we znaki cały czas, już to przerabiałem jakieś 2 mce temu, pomogło rozbijanie u fizjo. Tym razem nie będzie fizjo bo czasu na niego nie mam, ale mam nadzieje,ze 2 tyg wakacji pozwolą się zregenerować



Tak to wyglądało na początku treningu


Tak po, chociaż zdjęcie słabej jakości


Wczorajsza 'dieta'



po powrocie wjechał taki potreningowy


poprawiony drugą paczką chipsów i lodami białko niestety się nie zgadzało tym razem


Dzisiaj z rana 85kg, jak na moje ostatnie dni z dietą jak wyżej - nie ma chyba tragedii


Dzisiaj może wlecą jakieś aeroby wieczorem, chcę ten tydzień do wylotu trochę lepiej się prowadzić - zobaczymy co z tego wyjdzie
Miłej niedzieli!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6512 Napisanych postów 62312 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777798
Forma wakacyjna elegancka. Bardzo dobrze to wygląda zwłaszcza jeśli ostatnio nieco czasu brakuje.
1

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11393 Napisanych postów 72671 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958476
Jedzenie ostatnim czasy to
- jakaś bułka na śniadanie lub jak dzisiaj 10 kawałków ptasiego mleczka
- do pracy coś na szybko np. kupne polędwiczki piersi kurczaka, dziki chicken, obiady domowe , itd.
- coś sensowniejszego jem głównie na kolację, ale też nie zawsze, wczoraj tak:



Nie ma czasu i ochoty zbytnio coś ostatnio, już zapomniałem jak smakuje m.in omlet
Pewnie wrócę na lepsze tory po wakacjach.

Trening wczorajszy to połączenie klatka+plecy, dodałem trochę barków i weszło jak zwykle, w ostatnim czasie super.
Na trening moc jest niesamowita, pompa rozrywa, bombshell na pewno robi też tutaj robotę ale ogólnie ostatnie treningi niesamowicie dobre, mimo że często o 21-21:30 rozpoczynane, po całym dniu pracy i innych obowiązków, a mimo to jak juz się rozgrzeję to ...sztangi latają

Nie wrzucam wypiski bo nie notowałem, w 60min zrobiło kilka różnych superserii, dropów, serii łączonych. Potem szybkie aeroby i do domu, gdzie wpadła bułka z kiełbasą z piersi kurczaka i żółtym serem z mikrofali

Lekko zleciało z pasa do poziomu 81cm dzisiaj rano , waga 84.5kg więc jest dobrze. Nabicie konkretne pewnie po takim jedzeniu , fotka z wieczora, a nawet w tym świetle to widać ;)
W świetle dziennym byłoby sporo lepiej - nie ma kiedy robić
Pewnie coś cyknę na urlopie i pochwalę się już po powrocie

Ja, patrząc obiektywnie na ostatnie tygodnie, by nie napisać 2 miesiące %) to jestem bardzo zadowolony z tego jak to wygląda.
Mogłoby być pewnie lepiej, ale po co ?




Małe porównawcze, na luzie i bez pompy. 81 kg po lewej 01.07.2018 -> 86 kg po prawej, 2 miesiące , do usłyszenia!



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 603 Napisanych postów 1847 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 208483
5kg bez utraty jakości... chyba bombę odpaliłeś Kuba
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2353 Napisanych postów 5762 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 217563
Eno jest super, dawno mnie nie było z wiadomych przyczyn
To w te niedzielę lecisz? Zayebistego urlopiku dla Was!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
Polskikoks
5kg bez utraty jakości... chyba bombę odpaliłeś Kuba


Nuklearna
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Split 4 dni staż okolo 2 lata bf 15 93 kg

Następny temat

Wybór planu na siłę-masę.

WHEY premium