SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] by Banan - str 755 ogarniam się pod ten 2022 ;)

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1884925

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29912 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
chyba dużo roboty masz, że wpis taki okrojony
Micha przyjemnie wygląda i chyba Granola żonki Ci mocno podeszła, ale w takim tempie, zaraz będzie trzeba powtórkę produkcji robić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958377
granolę dostałem w prezencie na tego omleta, ogólnie mógłbym to zjeść chyba na raz takie pyszne, no ale niestety nie ten moment

a wpis okrojny, bo w sumie pracy ogrom i nie ma o czym pisać w dnt, ale i mówiąc wprost - wk***ienie - bo ten nadgarstek nie daje mi spokoju znowu ,

jutro ide sie wyżyć rano na siłkę, może mu się poprawi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1812 Napisanych postów 6182 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 64155
Ah @Kuba maltretujesz fotami tej szamy Moj Szacun masz tez, bo sam po sobie wiem ze raczej wkoncu bym sie poddal, przynajmniej tak mi sie zdaje. Z drugiej strony nie na darmo sobie wytatuowalem moje Motto "co Cie nie zabije to Cie wzmocni" wiec cisniemy dalej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958377
Motto znane i lubiane , tego się trzymajmy

Trening miał być z rana, ale wyszedł dopiero pod wieczór


Odpuściłem póki co , cokolwiek na nogi , pewnie do następnego treningu...

Micha:

Dzisiaj mało czasu na pichcenie ale jak wpadały to same pyszności ;)

1. Jajecznica + bekon + warzywa


2. Łosoś + sałatka


3. Po treningu tortille z kurczakiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29912 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
nie ważne kiedy ważne, że był trening ja dzisiaj tak się czułem, że 10 razy chciałem wychodzić z czego 3 już w szatni, ale jednak uczucie "satysfakcji wewnętrznej" jest nie do opisania i było warto dotrwać
łosoś Ci się przypalił, czy to było "planowane"?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1812 Napisanych postów 6182 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 64155
Wazne ze byl, my z zona zgrzeszylismy i zostalismy w domu. Potem zarcie od Turka i cookies @Kuba a co sie z lososiem stalo chciales sie upewnic ze juz nie zyje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958377
powiem tak, jak Kuba zrobi łososia to nie ma...we wsi

był idealny, łososia doprawiam sporo wcześniej i wstawiam do lodówki ( z reguły kilka h, tu wyjątkowo było to ponad pół dnia bo miał wlecieć wczoraj wieczorem, ale zmiana planów i wpadł dzisiaj na 2 posiłek), po wyjęciu daję mu pare minut by nabrał temp i wrzucam na rozgrzaną patelnię, tutaj przed wrzuceniem dorzuciłem jeszcze sporą warstwę słodkiej papryki wędzonej na wierzch i się tak przypiekła, efekt smakowy - rewelacja

nawet jakbym spiekł za mocno i tak bym zjadł ,bo to przecież najpyszniejsze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 195 Wiek 37 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 12646
piękny łosoś,
moja żona też dzisiaj planuje łososia, great protein !




Zmieniony przez - AMYD w dniu 2017-11-01 12:12:21
1

zapraszam http://inzynierjakosci.pl/ :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958377
Dzięki był pyszny to fakt, muszę jadać go częściej niż ...jak mi się czasem przypomni ;)

Dzisiaj planowałem mieć totalny off, ale z racji, że i tak siedziałem cały dzień w domu i opiekowałem się Frankiem i ...Renią, która od wczoraj się solidnie rozchorowała, to korzystając z okazji jak oboje spali po południu pokręciłem aero na rowerku 45min



Micha

1. śniadanie


2. naszło mnie potem na coś słodkiego, więc wpadł kisiel - tak, zwykły, z cukrem %)


3. delikatna porcja spaghetti


4. kura, mozarella, sałatka


5. połowa łososia z wczorajszej porcji żonki ;P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1812 Napisanych postów 6182 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 64155
Wierze na slowo ze byl dobry. Ja Loska obsmazam jak wolowinke i sam dochodzi. Usmazony na wior nie moja bajka Jak bedziesz mial ochote sprobowac czegos nowego to pokroj go w kostke tak 1cmx1cm i zalej porzadnie sokiem z cytryny i do lodowki. Jak dasz rano na wieczor bedzie gotowy, wazne zeby w miedzyczasie pomieszac kilka razy, potem odlewasz doprawiasz do smaku sola, pieprzem, koleandra i ewentualnie troche chili, jakas zieleninka w formie pietruszki i masz takie Carpaccio z lososia
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Split 4 dni staż okolo 2 lata bf 15 93 kg

Następny temat

Wybór planu na siłę-masę.

WHEY premium