SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Therma Pro

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 693736

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 422
Witajcie,
Czytałam wypowiedzi Lilusi21 i jestem pod wrażeniem!!!
Lilusia21 jesteś na prawdę super zdyscyplinowana jak udało Ci się zgubić 25 kg!!! Chylę czoła przed takimi osobami!!! Powiedz mi w jakim czasie schudłaś? Jaką dietę stosujesz, ćwiczenia?
Czekam na info.
A propo dostałam wczoraj nową TP, layout opakowania i same tabletki wyglądają jakby były wersją light ale dzisiaj wziełam pierwszą TP i efekt jest super
Pozdrawiam,

Adrianna

Adrianna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witaj Adrianno! Sama zawsze podziwiałam takich ludzi ) Jednak teraz sama nie mogę uwierzyć w to, że mam już tyle za sobą ) Jeśli chodzi o ćwiczenia, to 2 razy w tygodniu chodziłam na Tae-bo (taki kick-boxing połączony ze steppem i innymi bajerami), miałam super instruktorkę-potrafiła zagrzać do walki ) Zaczęłam odchudzać się w marcu 2002r. Do lata miałam 20 kg za sobą. Później w międzyczasie 5 kg. Trochę się zatrzymałam do jesieni a teraz walczę dalej Dieta to nie żadna rewelacja. Zapomniałam już o wieprzowinie...z reguły jem drób i ryby. Jestem wielkim łakomczuchem jednak efekty zachęcają do dalszych zmagań Zaczęłam od diety 13-sto dniowej-na przemianę materii...pewnie o niej słyszałaś. Jest męcząca, ale warto, bo ja zgubiłam wtedy 7 kg. Ogólnie wyłączyłam prawie wogóle węgle.teraz troszkę ich jem z okazji thermy...Jeśli będziesz miała jakiekolwiek pytania to chętnie odpowiem jak tylko najmądrzej potrafię ;P
pozdrawiam serdecznie
Madziara

jUTRO TEŻ JEST DZIEŃ )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 422
Dziękuję za odpowiedź Lilusia21
Sama jestem też strasznym łakomczuchem, ogólnie mogę jeść wyłącznie słodycze i to mnie gubi! Na szczęście po TP wcale mi się nie chce jeść nawet słodyczy. Czy mogłabyś mi powiedzieć na jakiej zasadzie działa dieta 13 dniowa? Co konkretnie się je i w jakich ilościach, godzinach?
Czy ktoś na forum podczas brania TP chodziła pływać? Podobno podczas pływania traci się najwięcej kalorii a przy tym nie obciąża się stawów
Powiedzcie młodej i niedoświadczonej czy lepiej chodzić na basem czy na "skoczki"?
Czekam na info.
Pozdrawiam,

Adrianna

Adrianna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Adrianko jest taka stronka: www.grubasy.pl Na dole strony są różne dietki w pasku. Ta nazywa się dieta na poprawę przemiany materii. Są podane przepisy na każdy dzień-nic szczególnego, banalnie proste :)
Jeśli chodzi o pływanie to właśnie przymierzam się do zapisania na basen, bo pięknie ono wysmukla sylwetkę ) i jak mówisz nie obciąża stawów )
pozdrawiam
Madziarka

jUTRO TEŻ JEST DZIEŃ )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 22600 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 112308
MOże od samego pływania nie stracisz aż tyle tkanki tłuszczowej, ale pomóc ono powinno. Osobiście polecam aerobox (czyli popularne taebo) - masz tu dużą ilość kopnięć, posdkoków i ciosów. Program opracowany jest na podstawie karate, boxu i kockboxingu. Koszt energetyczny tej formy ruchu jest o wiele wyższy niż pływania na basenie co prowadzi do wyrzeźbienia pośladków, ud, ramion i mięśni brzucha.
TP przed jednym i drugim doskonale pomaga. Tyle tylko, że przed aeroboxem radzę wziąć TP najpóźniej na godzinkę przed sesją, gdyż może Cię ściąć z nóg.

Grasik
SUM QUOD ERIS QUOD ES DIM FUI.
Bądź silnym i niezłomnym, aby umocnić słabość tych, którzy się chwieją.

28:06:42:12
That is when the world will end.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nicolai-jesteś Kochany! Ćwiczenia na czczo-w życiu nie przypuszczałam, że można się tak zmęczyć )
Dostałam dzisiaj 1-szą część przesyłki od Cybera i czekam na następną
Buziaki dla Grassika
Madziarka

jUTRO TEŻ JEST DZIEŃ )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 22600 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 112308
Dzięki i wzajemnie!

Grasik
SUM QUOD ERIS QUOD ES DIM FUI.
Bądź silnym i niezłomnym, aby umocnić słabość tych, którzy się chwieją.

28:06:42:12
That is when the world will end.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Muszę się podzielic ważną refleksją ) Biorąc Thermę w pewnym momencie bardzo okroiłam swoja dietę. Ale wzięłam się do galopu i od wczoraj jem rano węgle. Słuchajcie!!!! Teraz czuję efekt. Poprostu czuję - ciepło, energię. Mówię do wszystkich, którzy myślą, że na wysokobiałkowej będą lepsze efekty-bzdura!!!!!! Rano muszą być węgle! Nie tona, ale muszą być!
Madziara

jUTRO TEŻ JEST DZIEŃ )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 231 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3808
nie wiem gdzie jest rozpisana dietka na therme, ale jakby ktos mogl swoja dac bym byl wdzieczny , i co na to snaidanko (jakie kombinacje zeby byly ww?)
teraz jadlem taka salatke na sniadanko tunczyk w sosie wlasnym+2jajka+ser bialy i nie wiem czy to jest dobre sniadanko, (chociaz therma dziala(ostatnio jakos slabiej, dzis mam przerwe jutro od 1 zaczynam, a przy moze lepszym sniadanku lepiej bedzie dawac kopa)

a co ja jestem woltomierz zebyscie mnie do pradu podlaczali?

a co ja jestem woltomierz zebyscie mnie do pradu podlaczali?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A ja wam moowie, że macie słuchać Grasikusa, bo jak nie to ja się wami zajmę (a to już nie będzie takie miłe)

lucek
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Co myslicie o takim cyklu?

Następny temat

komu wierzyc?

WHEY premium