SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Krystian Romanowski - droga do MP 2020

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 699781

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
ASNF
forma bdb - coś więcej o tym serniku? wszystko mieszamy i do lodówki na noc? czy jakaś inna filozofia


twaróg + 2 łyżki kakao, 10 g izolatu czeko, aromat sernika, słodzik blendujesz następnie dorzucamy łyżkę czy 2 żelatyny rozpuszczonej we wrzątku i do lodówki jak mówisz

MARIAN 17
a jak wagowo obecnie?
około 75 kg

TomQ-MAG
ladnie sie trzymasz:)

Coś poćwiczę czasami :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222

PIĄTEK

Dobry intensywny dzień z rana trening pleców i bicepsa potem a-cardio i praca Cały tydzień pracy od rana do wieczora + treningi dały we znaki i dziś, w sobotę koniecznie regeneracja bo po prostu brak sił na sensowny trening. Dzień spędzę, poza tym na szkoleniu z Robertem Piotrkowiczem odnośnie diety tłuszczowej i wysokobiałkowejj



plecy/biceps/tył barków

1. Podciąganie neutralne 5 x 6
2a. Ściąganie drążka wyciągu górnego na prostych rękach 4 x 12 - 15; 3030
2b. Ściąganie drążka wyciągu górnego 4 x 8 - 10; 90s przerwy; 2022



3a. Uginanie ramion siedząc na ławce skos 4 x 12 - 15; 3030
3b. Uginanie ramion hantlami (chwyt młotkowy) 4 x 8 - 10; 90s przerwy; Bez pełnego wyprostu
4a. Szrugsy ze sztangą z tyłu 4 x 8 – 10; 2022
4b. Face pull 5 x8 ; ; 90s przerwy; 2022
α-cardio 55 minut + 10 minut aero
a-cardio 30 minut



1.CIASTO KAWOWO-CZEKALODOWE

150 g ryżu, 300 g białek, 15 g kakao, łyżka kawy, cynamon, walden cinnamon raisin peanutt butter
2-4.KOTLETY DROBIOWE Z RYŻEM
250 g kurczaka + 50 g ryżu

5. OMLET CZERWONEJ MOCY
400 białek, masło 10 g, 10 g kakao












Zmieniony przez - popuri w dniu 2016-03-19 05:08:49
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10651 Napisanych postów 30008 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609940
jest suchutko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 736 Napisanych postów 9812 Wiek 22 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 328492
Dawaj przepis na ciacho z pierwszego posiłku :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
MARIAN 17
jest suchutko

Powoli do przodu :)
julcziik
Dawaj przepis na ciacho z pierwszego posiłku :D

300 g białek blenduej z ryżem na gładką masę, do tego cynamon, rozpuszczony słodzik, łyżka proszku do pieczenia i do multicookera na 20 minut 120 stopni, może być piecyk. Na to polewa : kawa, woda, 10 g białka czeko, 2 łyżki gumy ksantowej, a to na środku to łyżka masła cinamon peanut butter z waldena


SOBOTA

Dziś szkolenie z Robertem Piotrkowiczem o diecie tłuszczowej optymalnej Kwaśniewskiego, stuningowanej przez Roberta. Niestety 1 część mnie rozczarowała, za dużo błędów, jeśli chodzi o biochemie, ale nie winie Roberta za to, wzoruje się na Kwaśniewskim, sam nie jest biochemikiem. Ogólnie bardzo jestem przeciwny podążaniu za modą, bądź bycie fanatykiem jakiejś diety nieważne jakiej " Paleo", " Keto " IF itp bo wtedy nie jesteśmy obiektywni, nie widzimy prawdy, ale swoją rację i tak było z dieta tłuszczową dziś. Krytykowanie tzw diety kulturystycznej a wychwalanie tłuszczowej. Ja chyba nie jestem kulturystą, bo dietę mam mniej więcej mieszaną. No wiadomo teraz przed zawodami LF
Robert twierdzi, że od posiłku tłuszczowego nie da się zalać, jednak białko ASP, skutecznie odkłada trójglicerydy do adipocytów bez udziału insuliny. Kolejny aspektem był podział na tłuszcze zwierzęce i roślinne, też wg mnie podział nietrafiony. Podział ze względu na kwasy tłuszczowe ma sens, wiele też innych mniejszych jak takich że nie można smażyć na oliwie, kazeina śluzogenna i słabe białko, ryby są również słabym jakości białka. Chciałem już wyjść
Na szczęście po połowie Robert zaczął mówić o metodach treningowych, bardzo ciekawym spojrzeniu, cardio, gdzie już to wszystko zaczynało mieć sens. Do zalet diety tłuszczowej na pewno jest należy mniejsze obciążenie organizmu pod wieloma aspektami. Poprawia i leczy wiele chorób, obniża stany zapalne, samopoczucie jest bardzo dobre, łatwiej kontrolować masę ciała, mniejsze obciążenie nerek bo białka raptem spożywa się od 0,8 kg 0-1,5 g na kg i tu u takiego zawodnika jak Robert. Ogólnie Robert bardzo dużo mówił, trochę statycznie jak to on, ale zawsze starał się wyjaśniać, również o suplementacji, innych tematach również zakazanych Same przepisy i posiłki bardzo dobre, począwszy od wątróbki, przez szejki oparte na śmietanie, owocach przez golonki :)
Kiedyś już testowałem tłuszczowe dietę, ale na ketozie, tutaj jest około 1 g na kg węglowodanów i myślę, że pewnie wypróbuje na masie ten model, ale to potem
Wiem jedno, że szkoleń dietetycznych więcej nie robię nie w tym roku, nieskromnie mówiąc, nie ma mnie ktoś już czymś zaskoczyć. Do Mauricza i Iwony nie idę bo fanatycy Paleo.
Po zawodach owszem szkolenia będą ale z social marketingu, psychologii sportu, sprzedaży treningów, języku korzyści, zarządzania klubem, coaching itp. To mi się przyda na pewno

Dziś OFF żeby jutro mieć siły na ustawce

OFF



1.CIASTO PISTACJOWE Z POLEWĄ KAWOWO-CZEKOLADOWĄ

2-3.GULASZ NA OSTRO Z KURCZAKIEM
250 g kurczaka + 50 g ryżu

4. ROLADKI INDYCZE Z KASZĄ W SOSEM POMIDOROWYM
200 g piersi z indyka, 50 g kaszy gryczanej

5. OMLECIK Z POLEWĄ I MASŁEM MIGDAŁOWYM
300 g białek, 50 g wafli













Zmieniony przez - popuri w dniu 2016-03-19 22:07:02

Zmieniony przez - popuri w dniu 2016-03-19 22:09:20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222

NIEDZIELA

Bardzo fajny dzień, imieniny mojej dziewczyny. Zrobiłem mega sernik i potem prezentem był trening na ustawce treningowej : m.in. z Mariuszem Przybyłą, Bałazińskim, Tomaszem Pabiniakem, Rafałem Karpińskim, oraz wieloma innymi osobami. Ja zrobiłem klatę, triceps i lekko barko, dużo nowych ćwiczeń ponzałem, wiele cennych rad od Tomka, Mariuszów Bardzo doumny ze swojej dziewczyny jestem, bo był to jej 7 trening siłowy w życiu, a większość ćwiczeń robiła z nami i to zbytnio nie odbiegała.
Następnie był konkurs wyciskania połowy masy ciała. Udało się zdobyć drugie miejsce, 44 razy. Dostałem w nagrodę BCAA oraz bardzo dobra przetreningówę. Dziękuje Banan
Potem niestety dużo pracy, personalne, i gotowanie na jutro. Na pewno przed zawodami odwiedzę Tomka bo mam blisko, a wiedza bezcenna się przyda.






Mocno klatka / triceps / lekko barki
1. Rozpiętki 5 x 12-20
2. Wyciskanie sztangi na skosie 5 x 12-20 + DROP
3. Wycisk ściskający z przenoszeniem 4 x 12-20



4. Krzyżowanie linek od dołu 4 x 12-20



5. Wyciskanie francuskie sztangielek z pronacją + unoszenie bokiem i przodem 4 x 12-20



6. Prostowanie przedramion z liną + zza głowy 3 x 12-20
7. Wyciskanie na maszynie naprzemianstronnie 4 x 12-20



8. Wycisk leżąc 37,5 kg x 44 :D




Niestety posiłki nie wyglądały dziś za apetycznie
OMLET Z POLEWĄ ŚMIETANKOWĄ


1.300 g białek, 50 ml śmietany 18 %, 10 g izolatu

GULASZ DROBIOWY Z RYŻEM


2. 250 g kurczaka + 150 g- ryżu jaśminowego
KURCZAK NA OSTRO
3-4. 250 g kurczaka+ 2 wafle ryżowe

OMLET CZEKO z POLEWĄ KOKOSOWĄ I GALARETKĄ
5. 500 g białek + 100 g ryżu + 5 g wiórków kokosowych
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11397 Napisanych postów 72680 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958534
forma przekonkretna na żywo, pociachany strasznie, przyjmuję nawet 2x taki bf na lato i będę happy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
Dziękówa :D ale w porównaniu z Mariuszem nieco blado wypadam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ASNF Moderator
Ekspert
Szacuny 4581 Napisanych postów 49015 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 522757
popuri




świetna fotka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12093 Napisanych postów 160556 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234910
super impreza:)

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

AGATA SZUŁCZYŃSKA debiuty 2017

Następny temat

Karolina Noskovitz dziennik treningowy

WHEY premium