SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Krystian Romanowski - droga do MP 2020

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 696845

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294221
mateuszfilar
Krystian a jak wygląda rozkład treningów w tygodniu ? ile razy w tygodniu trenujesz i co ile wypada jedna partia ?

4 x split 1 x act
Pon - nogi
wtorek - plecy + bic
środa - klatka + tric
czwartek - braki + łydki
piątek - ACT
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3186 Napisanych postów 15855 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 887126
popuri
lasican1
Ahh to wino inj :D Że jeszcze lekcji nikt nie wyciągnął że to najbardziej zapalny środek ever:D czy to olej czy woda

zaryzykowałem..nigdy nie brałem

MARIAN 17
nigdy wina inj sie nie odwzyłem i chyba nie odwaze :D

Nie polecam, choć to kwestia też dużo jaki lab


Tu akurat kwestia labu nie zmienia zbyt wiele.
Wino inj to środek którego nie za bardzo się sterylnie zrobić. No i rozpuszczalność środka w alkoholu jest średnia. Dość często nawet wino na oleju lubi się krystalizować w temperaturze pokojowej
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294221
lasican1
popuri
lasican1
Ahh to wino inj :D Że jeszcze lekcji nikt nie wyciągnął że to najbardziej zapalny środek ever:D czy to olej czy woda

zaryzykowałem..nigdy nie brałem

MARIAN 17
nigdy wina inj sie nie odwzyłem i chyba nie odwaze :D

Nie polecam, choć to kwestia też dużo jaki lab


Tu akurat kwestia labu nie zmienia zbyt wiele.
Wino inj to środek którego nie za bardzo się sterylnie zrobić. No i rozpuszczalność środka w alkoholu jest średnia. Dość często nawet wino na oleju lubi się krystalizować w temperaturze pokojowej

Zgadzam się
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3328 Napisanych postów 8555 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 321811
mi nic nie było...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 130 Napisanych postów 1287 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15135
Siema. Z winem różnie bywa. Dlatego nie byłem za tym inj. Od początku miały lecieć tabsy. Krystian trochę pokombinował, ze względu na flaki, ale na szczęście nie ma tragedii i nie widać tego. Oby tylko zszedł stan zapalny , bo będzie wodę trzymać.

Ogólnie jeśli chodzi o Krystiana , to trzeba przepracować conajmniej rok zupełnie inaczej, żeby ta sylwetka się zmieniła. Z nogami wyłapalismy co jest nie tak. Zaczął nad tym pracować z fizjo i sam w domu no i efekt był już po tygodniu, ale żeby była tam taka separacja i wygląd jak trzeba to cały sezon masowy trzeba je inaczej ćwiczyć.
Na mp na pewno zrobimy życiówkę, a na ile to starczy to zobaczymy. Te wcześniejsze starty były na przecierkę.

wpadam tu od czasu do czasu i przeglądam Wasze dzienniki, szczególnie Przemka, Dawida, Mariusza, ale na pisanie brak czasu u mnie kompletnie. Pozdrawiam wszystkich


Zmieniony przez - Mariusz_Prz w dniu 2019-04-07 10:03:19
4

MÓJ DZIENNIK (PRZYGOTOWANIA DO MISTRZOSTW POLSKI 2016) - http://www.sfd.pl/BSN__Mariusz_Przybyła__droga_do_MP_2016-t1094082.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21497 Napisanych postów 30754 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 869958
Fajnie wiedzieć, że chociaż zagladasz, mimo że ze mnie od dawna już żaden zawodnik Wiadomo jak to jest z czasem, ale forum dużo by wyniosło, żebyś chociaż czasem coś gdzieś napisał Trzymaj się Mario, powodzenia i do zobaczenia za tydzień!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 130 Napisanych postów 1287 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15135
Może jak skończę sezon to będzie łatwiej. Teraz jest tak , że wstaję 5-6 rano, żarcie, personalne, wracam na pare godzin do chaty, zajmuje się juniorem, bo moja Dagmara leci na trening. Potem znów jadę na siłownie po południu i siedzę prawie do 22. Jak wracam to już mnie odcina hehe

Sorry za offtop
3

MÓJ DZIENNIK (PRZYGOTOWANIA DO MISTRZOSTW POLSKI 2016) - http://www.sfd.pl/BSN__Mariusz_Przybyła__droga_do_MP_2016-t1094082.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2435 Napisanych postów 3137 Wiek 32 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 173179
porownamy kopyta we 3 na mp !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21497 Napisanych postów 30754 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 869958
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2435 Napisanych postów 3137 Wiek 32 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 173179
badz gdzie my do CIebie :D
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

AGATA SZUŁCZYŃSKA debiuty 2017

Następny temat

Karolina Noskovitz dziennik treningowy

WHEY premium