SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Krystian Romanowski - droga do MP 2020

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 697453

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
wstyczniu jak zaczynałem redu cwiczyłem wałsnie sporo w tempie i na początku była masakra:d kumpel mi ostatnio mowi ze robi to ball curl i zebym spóbowal bo wchodzi mega tylko ze probowałme tez akurat jak ty na koniec treningu i nie mogłem utrzymac równowagi
i oon jak to robił to biodra wypychal bardziej jak TY w gorę, więc w sumie nie wiem która wersja leosza



Zmieniony przez - MARIAN 17 w dniu 2018-11-27 15:23:10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
natalijka
ok , dzięki za wyjaśnienie :)
bardzo lubie Twoje treningi. sama w sumie ciwcze tez antykulturystycznie. każdy mięsień atakowany minimum 2-3 razy wtyg, a w praktyce to 3-4 razy w tyg. nawet zdarzało się i po 5. Np. wczoraj tric a dziś klata :)
pytanie to że w Goblet SQ masz stopy równolegle to specjalnie wpływa na przewodziciele?

kanapki z kiełbą rządzą :D



Zmieniony przez - natalijka w dniu 2018-11-27 15:13:01


Dzięki, staram się ćwiczyć na tyle żeby progres był, ale też żeby nie rozwalić sobie po prostu ciała, które i tak już jest nieco popsute.
Co do Gobletu, to bardziej ćwiczenie na core niż na nogi, równoległe ustawienie, akurat działa bardziej na zewnętrzną stronę ud, czyli bardziej obszerny boczny, odwodziciel itp

Kiełba z dzika :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
MARIAN 17
wstyczniu jak zaczynałem redu cwiczyłem wałsnie sporo w tempie i na początku była masakra:d kumpel mi ostatnio mowi ze robi to ball curl i zebym spóbowal bo wchodzi mega tylko ze probowałme tez akurat jak ty na koniec treningu i nie mogłem utrzymac równowagi
i oon jak to robił to biodra wypychal bardziej jak TY w gorę, więc w sumie nie wiem która wersja leosza




Zmieniony przez - MARIAN 17 w dniu 2018-11-27 15:23:10


Kwestia co chcesz zaangażować, równowaga to głównie mięśnie głębokie ( wielodzielny, itp ) więc jeśli to poprawić to ręcę najlepiej na klatkę czy przed siebie.
Mnie tam zależy głównie na dwójkach, wtedy jeszcze lekka rotacja wewnętrzna w stopach i mega czuć, a liczy się głównie zgięcie w kolanach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
ŚRODA-CZWARTEK
W środę wolne, aż dziwne uczucie bez treningu w tygodniu :D Na szczęście i tak bym nie mógł zrobić treningu, od kilku dni mega ból głowy. Troszkę ciśnienie szalało. Dziś na szczęście jest ok.
Od przyszłego tygodnia, troszkę w zasadzie powoli będę zmieniał pewne rzeczy, "suple" przede wszystkim oraz będę miał bata nad głową, ale o tym już niedługo.





1. RYŻ NA SŁODKO
100 g ryżu + 40 g Whey + 40 g masła orzechowego
2-4. GULASZ
200 g piersi +100 g ryżu + 10 ml oliwy z oliwek

5. JAJECZNICA
4 jajka + 200 g chleba

Po treningu: 100 g płatków + 100 g gainera + 40 g białka


- Ocet jabłkowy
- Probiotyki
- BCAA 20 g
- Carbo 40 g
- Whey
- Enzymy trawienne
- Kwas masłowy
- Omega 3 – 1 g
- ZMA – 2 tabsy
- ekstrakt z czosnku
- Ekstarkt z cynamonu, morwy, gymnemy, berberyny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 287 Napisanych postów 2303 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 99903
myślisz,że te bóle głowy to od "supli"? wywaliło mocno ciśnienie? będziesz zmieniał lab czy środki ogólnie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
alexus
myślisz,że te bóle głowy to od "supli"? wywaliło mocno ciśnienie? będziesz zmieniał lab czy środki ogólnie?


Zmieniam środki bo nowy trener. Nie jestem w stanie określić czy ciśnienie od środków czy nie oraz czy ból głowy też. Po prost zacząłem je kontrolować lekami i zobaczymy. Jeśli nie przejdzie to tomografia
Ze środkami też u mnie nie jest zaawansowanie :D czyli żadnego orala, żadnych trenów czy innych rzeczy co na pewno by mogło powodować te bóle, ale wiadomo specjalistą nie jestem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 287 Napisanych postów 2303 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 99903
rozumiem. a zdradzisz kto będzie Twoim trenerem teraz??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
alexus
rozumiem. a zdradzisz kto będzie Twoim trenerem teraz??

Na dniach napiszę :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3328 Napisanych postów 8555 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 321811
a czemu zmiana jeśli wolno? :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 230 Wiek 5 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 176445
a teraz kto czuwał Przemo ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

AGATA SZUŁCZYŃSKA debiuty 2017

Następny temat

Karolina Noskovitz dziennik treningowy

WHEY premium