SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Krystian Romanowski - droga do MP 2020

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 696828

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4078 Napisanych postów 3699 Wiek 27 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 151005
Według tego co czytałem pod język to strata i produktu i czasu, na jelita praktycznie nie zadziała przez sok żołądkowy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 774 Napisanych postów 16448 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 169363
popuri

pitbull61
BCP pod jelita właśnie bierzesz ? iniekcje, czy pijasz ?

tak dokładnie, iniekcje ale przetestuje może teraz wersje jak Mariusz pod język i zobaczymy


Nie zmieniaj Wiele moich klientów, którzy brali pod tym kontem zdecydowanie bardziej chwalą sobie iniekcje.
Pijąc nie odczuwali żadnej poprawy, przy iniekcjach sporą, aczkolwiek zależy to od osobnika
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294221
BroStyle
Według tego co czytałem pod język to strata i produktu i czasu, na jelita praktycznie nie zadziała przez sok żołądkowy

Racja. Jest niby teraz wersja oralna, ale dużo droższa i też nie wiadomo jako biodostępność,może być 80 % a moze być 20...

MARIAN 17
dokładnie u mnie też jak siady czy coś co zwiesza ciśnienie to gorzej, dlatego w wpasie praktycznie nie trenuje w wogóle...

Ja to samo, pas jak coś to tylko gdzie mam już spory klamot, ale ostatnio to raczej u mnie pompka niż ciężkie treningi

pitbull61
popuri

pitbull61
BCP pod jelita właśnie bierzesz ? iniekcje, czy pijasz ?

tak dokładnie, iniekcje ale przetestuje może teraz wersje jak Mariusz pod język i zobaczymy


Nie zmieniaj Wiele moich klientów, którzy brali pod tym kontem zdecydowanie bardziej chwalą sobie iniekcje.
Pijąc nie odczuwali żadnej poprawy, przy iniekcjach sporą, aczkolwiek zależy to od osobnika


Ok dzięki za opinie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609917
pitbull61
popuri

pitbull61
BCP pod jelita właśnie bierzesz ? iniekcje, czy pijasz ?

tak dokładnie, iniekcje ale przetestuje może teraz wersje jak Mariusz pod język i zobaczymy


Nie zmieniaj Wiele moich klientów, którzy brali pod tym kontem zdecydowanie bardziej chwalą sobie iniekcje.
Pijąc nie odczuwali żadnej poprawy, przy iniekcjach sporą, aczkolwiek zależy to od osobnika



w obojętne jakie miejsca biją podskónie? i jakie dawki?

z tym pod język to jest roznie zalezy od opini ja tylko tak daje, gadałem z ogarnieta osobą to miówi ze jak njabardziej ok i nawet mozesz wypic w szklance wody i tak samo działa

ale w sumie mi nie szkodzi zmienic na inj i zobaczyc czy bedzie roznica

a z tym pod jezyk to chyba nie było konkrentych badan na ludziach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294221
MARIAN 17
pitbull61
popuri

pitbull61
BCP pod jelita właśnie bierzesz ? iniekcje, czy pijasz ?

tak dokładnie, iniekcje ale przetestuje może teraz wersje jak Mariusz pod język i zobaczymy


Nie zmieniaj Wiele moich klientów, którzy brali pod tym kontem zdecydowanie bardziej chwalą sobie iniekcje.
Pijąc nie odczuwali żadnej poprawy, przy iniekcjach sporą, aczkolwiek zależy to od osobnika



w obojętne jakie miejsca biją podskónie? i jakie dawki?

z tym pod język to jest roznie zalezy od opini ja tylko tak daje, gadałem z ogarnieta osobą to miówi ze jak njabardziej ok i nawet mozesz wypic w szklance wody i tak samo działa

ale w sumie mi nie szkodzi zmienic na inj i zobaczyc czy bedzie roznica

a z tym pod jezyk to chyba nie było konkrentych badan na ludziach


No właśnie wszędzie opinie, a brak dowodów i rzetelnych badań. W teorii peptydy po prostu ulegają degradacji w kwaśnym środowisku to tak jakby brać pod język GH zamiast subinj, ale moze BPC jest wyjątkiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 774 Napisanych postów 16448 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 169363
Nie, nie jest wyjątkiem Panowie. Ja wam daje rzetelna opinie opartą na próbach i odczuciach moich klientów. I serio przy opcji "pod język" nie miałem żadnych pozytywnych opinii, po iniekcjach owszem i to sporo ;) Także Mario proponuję zmienić, dosyć szybko powinieneś odczuć różnicę, oczywiście jeśli masz dobre BCP.. Najlepiej w okolicy pępka, 500 mcg ed rozbite na 2 dawki ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609917
no ja tyle daje 2x 250mcg
ok wiec bedzie szło inj od jutra i zobacze

rozrabiaja w aqua pro?

imprial stosuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 774 Napisanych postów 16448 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 169363
Tia, w wodzie do iniekcji. PW ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294221
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294221
ŚRODA-CZWARTEK
Powoli się rozkręcam. Wczoraj dzień mobility, cardio i brzuch. Dziś plecy. Sylwetka powoli się poprawia, jednak jutro znowu wesele jak żyć, jakoś dam radę







Plecy
1. Ściąganie z góry na maszynie na wysuniętych łokciach w przód 15/12/10/8 25 kg 30 kg 35 kg
2. Przyciąganie w siadzie jednorącz 15/12/10 20 kg 25 kg
3. Wiosłowanie hantlami leżąc brzuchem na ławce skośnej 15/12/10 10 kg 12 kg 14 kg
4. Szrugsy ze sztangą 15/12/10
5. Ściąganie szerokim nachwytem w serii łączonej (za kark, do klatki) 3x 15+15 25 kg30 kg
6. Prostowanie tułowia na ławce rzymskiej 3x15





1. Ryż/płatki owsiane na słodko
120 g płatków/ryżu + 50 g białka+owoce
2-4. GULASZ
200 g piersi + 100/50 g ryżu
5. SERNIK
3 jajki
30 g skrobii
100 g twarogu półtłustego
200 g owoców ( najlepiej kwaśnych)
słodzik
łyżka kawy rozpuszczalnej



Po treningu :100 ryżu/manny + 50 g białka + 50 g płatków

- Stress control x 3 tabsy
- Enzymy trawienne
- BPC 157 250 mcg x 2
- Kofeina 200-400 mg
- Hero pump – 1-2 porcje
- 20 g kreatyny
- Probiotyki –Probiotic -4
- Kompleks cynamonu, gymnemy i morwy x 3
- Berberyna 2 x 500 mg
- NAC 500 mg
- Bacopa 600 mg
- Gotu Cola - 300 mg
- Rhodiola – 400 mg
- BCAA 30 g
- Enzymy trawienne
- Odpormax x 2
- Kwas masłowy 500 mg x 2
- Omega 3 – 1 g
-Sleep pro– 2 tabsy
- LivSupport 2 tabsy
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

AGATA SZUŁCZYŃSKA debiuty 2017

Następny temat

Karolina Noskovitz dziennik treningowy

WHEY premium