SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Krystian Romanowski - droga do MP 2020

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 697530

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 287 Napisanych postów 2303 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 99903
Krystian masz podpuchnięte lewe oko na foto czy mi się wydaje i po prostu takie niekorzystne ujęcie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3328 Napisanych postów 8555 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 321811
Popił w weekend ;) też jestem ciekawa trików na plecy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
kwachor
Spróbuj opisać choć jeden trik mistrza - ciekawość zjada :)


Przede wszystkim chodzi o niuanse, które ja osobiście patrząc w swoje filmiki nie widziałem. Np. że miałem zbyt dużą lordozę w opadzie, przez co mniej angażowałem dolny rejon najszerszego grzbietu i dlatego obłe mam tak duże a najszerszy średni jest. Pokazał mi wiele opcji, wiosłowania i ściągania.
Pokaże również jak wyłączyć czworoboczny zstępujący czyli kaptur, aby angażować bardziej środkowy akton naramiennego.
Co do filmików to za 3 dni pokaże
alexus
Krystian masz podpuchnięte lewe oko na foto czy mi się wydaje i po prostu takie niekorzystne ujęcie?


Tak, mam podpuchnięte. Właśnie dziś idę do okulisty, bo to trwa jakiś czas

natalijka
Popił w weekend ;) też jestem ciekawa trików na plecy

wypiłem 1 piwo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
Wszystko będzie na filmikach, więc opisze dokładnie. Jak robiłem wcześniej i jak robię teraz.
Oczywiście teraz na redukcji, to nie będzie miał aż tak znaczenia, ale na masie myślę, że poprawi sylwetkę.
Jednak nieskromnie mówiąc dużej wiedzy, to bez osoby który patrzy z boku trudno o poprawę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 900 Napisanych postów 2260 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 174890
dlatego prawie każdy mistrz ma trenera - często dwóch - od treningu i od diety
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Szacuny 24264 Napisanych postów 25218 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020284
kwachor
dlatego prawie każdy mistrz ma trenera - często dwóch - od treningu i od diety


Dorian Yates nie miał.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
kwachor
dlatego prawie każdy mistrz ma trenera - często dwóch - od treningu i od diety

I jeszcze by się fizjo przydał :D

FighterX
kwachor
dlatego prawie każdy mistrz ma trenera - często dwóch - od treningu i od diety


Dorian Yates nie miał.

Są i takie przypadki. Dlatego był 6 - krotnym Olimpia :) Mimo wszystko mocno czerpał z Mentzera i po prostu uczył się słuchać organizmu jak nikt inny co dało mu obiektywną wiedzę do formy i przez to wiedział co robić by być najlepszym :)
My amatorzy podchodzimy zbyt subiektywnie do siebie, co przesłania nam prawdziwą wiedzę o stanie formy. Dlatego bez trenera trudniej dla amatorów. Zawodowcy to już inna liga
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Szacuny 24264 Napisanych postów 25218 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020284
popuri
kwachor
dlatego prawie każdy mistrz ma trenera - często dwóch - od treningu i od diety

I jeszcze by się fizjo przydał :D

FighterX
kwachor
dlatego prawie każdy mistrz ma trenera - często dwóch - od treningu i od diety


Dorian Yates nie miał.

Są i takie przypadki. Dlatego był 6 - krotnym Olimpia :) Mimo wszystko mocno czerpał z Mentzera i po prostu uczył się słuchać organizmu jak nikt inny co dało mu obiektywną wiedzę do formy i przez to wiedział co robić by być najlepszym :)
My amatorzy podchodzimy zbyt subiektywnie do siebie, co przesłania nam prawdziwą wiedzę o stanie formy. Dlatego bez trenera trudniej dla amatorów. Zawodowcy to już inna liga


Też myślę, że duży wpływ ma olbrzymi ilość informacji obecnie dostępnych, która czasem zaburza obraz i skacze się z planu do planu, bez wykorzystania odpowiedniego stażu w konkretnym planie. Dodatkowo cały pęd i chęć zrobienia bardzo dużo w zbyt krótkim czasie też ma na to wpływ.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
Również się zgadzam. Teraz praktycznie każdy ma dostęp do wiedzy od zwykłych planów, po zaawansowaną biomechaniką, fizjoterapię itp. ale nadal ludzie robią podstawowe błędy treningowe i dietetyczne, bo właśnie jest tego za dużo i najgorsze, kiedy mamy 2 przeciwstawne teorie.
Pomijam już podstawy, ale np. sam nie wiem kto ma rację jeśli chodzi np. i kolano i wykrok dr. Biernat mówi, że nie powinno, a Inni że powinno wychodzić. Na pewno też tu brakuje sprostowania bo zależy w jakich przypadkach, ale sam stwierdzenie ogólne dla większości osób będzie powodowało dysonans
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Szacuny 24264 Napisanych postów 25218 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020284
popuri
Również się zgadzam. Teraz praktycznie każdy ma dostęp do wiedzy od zwykłych planów, po zaawansowaną biomechaniką, fizjoterapię itp. ale nadal ludzie robią podstawowe błędy treningowe i dietetyczne, bo właśnie jest tego za dużo i najgorsze, kiedy mamy 2 przeciwstawne teorie.
Pomijam już podstawy, ale np. sam nie wiem kto ma rację jeśli chodzi np. i kolano i wykrok dr. Biernat mówi, że nie powinno, a Inni że powinno wychodzić. Na pewno też tu brakuje sprostowania bo zależy w jakich przypadkach, ale sam stwierdzenie ogólne dla większości osób będzie powodowało dysonans


To prawda, wszystko zależy od kontekstu i celu ćwiczenia samego w sobie. Podobna sytuacja tyczy się "syzyfków" i wielu innych ćwiczeń. Przede wszystkim, trzeba sprawdzić na sobie. Dorian sam mówił, że zmieniał jedną rzecz w miesiącu i sprawdzał czy działa, jak nie, to ją wyrzucał ze swojego życia.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

AGATA SZUŁCZYŃSKA debiuty 2017

Następny temat

Karolina Noskovitz dziennik treningowy

WHEY premium