SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Krystian Romanowski - droga do MP 2020

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 697665

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4078 Napisanych postów 3699 Wiek 27 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 151014
Staw skokowy to zazwyczaj przypadek i głupota
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 379 Napisanych postów 877 Wiek 35 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 7277
Mimo nowych zajawek sykwetkowo trzymasz się cały czas swietnie !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Szacuny 24264 Napisanych postów 25218 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020286
Jak potrzebujesz trochę wiedzy o butach, to podrzucam tutaj info
Obuwie minimalistyczne - wady i zalety


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 2328 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 41517
popuri
Wybaczcie nie było mnie, wieć duży wpis.
Ogólnie jest co raz lepiej. Nadal krąże w okół Runmageddonu. Jestem akurat po dwóch. Mega fajna sprawa. Oczywiście formę nadal trzymam.
Niestety trochę za dużo sobie narzucił i 2 kontuzje mam runmageddonie, lekko skręcona kostka + coś z którymś mięśni stożka rotatorów.
Ogólnie czuje się dobrze, siłowo sztos. Trochę kilogramów zleciało ale to nic.
Wrzucam fotki, filmiki to najlepiej obrazuje co i jak












Po fotkach widać, że zejście z wagi i nowy trening przynosi super rezultaty. Wydajesz się być dużo mniej pospinany. Zawsze ta duża masa mięśniowa wydawała się u Ciebie taka spięta, ograniczająca cię. Fajnie, że masz ogarniętego trenera, który umie patrzeć holistycznie i wprowadza ci nowe techniki.
2

chodzi o to zeby byc ogromnym jak zwierz!chudzi moga isc na ryby!
wchodzisz na silke zakladasz na sztange 200 i cala silownia sika w majty i kazdy chce byc taki dzik jak ty!

Chcesz wyglądać jak kurczak- jedz kurczaka
Chcesz wyglądać jak byk- jedz wołowine
Chcesz wyglądać jak koń- jedz wołowinę z tesco

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2511 Napisanych postów 2358 Wiek 27 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 77161
Zazdroszczę, ze znalazłeś sobie inna zajawkę. Ja jakoś niemam pomysłu na siebie :|
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Szacuny 24264 Napisanych postów 25218 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020286
M.I.C.H.U
Zazdroszczę, ze znalazłeś sobie inna zajawkę. Ja jakoś niemam pomysłu na siebie :|


Zacznij cokolwiek, najlepiej cos co bedzie wymagalo byc obecnym - sztuki walki sa dobre - BJJ np.


Zmieniony przez - FighterX w dniu 11/2/2022 11:14:10 AM
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 2328 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 41517
M.I.C.H.U
Zazdroszczę, ze znalazłeś sobie inna zajawkę. Ja jakoś niemam pomysłu na siebie :|


Hehe, ja też napierdzielam splity/ppl, mimo, że efektów od pewnego czasu brak, po prostu dlatego, że na nic innego nie mam czasu a lubię się przepompować. Na ciężary już nie wejdę ze względu na kontuzje, na długie treningi nie mam czasu, więc lecę 5-6x w tygodniu krótki split przed pracą. Nie mógłbym tego rzucić od tak, sam z siebie, mimo, że też czuję się pospinany. Musiałbym mieć ogarniętego trenera, żeby pójść w coś innego, który nauczył by mnie dobrze innej zajawki, sprawdził słabe punkty, których na pewno jest cała masa. Ale na to potrzeba i sporo czasu i sporo kasy.


Zmieniony przez - darioman7 w dniu 2022-11-02 14:26:48

chodzi o to zeby byc ogromnym jak zwierz!chudzi moga isc na ryby!
wchodzisz na silke zakladasz na sztange 200 i cala silownia sika w majty i kazdy chce byc taki dzik jak ty!

Chcesz wyglądać jak kurczak- jedz kurczaka
Chcesz wyglądać jak byk- jedz wołowine
Chcesz wyglądać jak koń- jedz wołowinę z tesco

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
FighterX
Jak potrzebujesz trochę wiedzy o butach, to podrzucam tutaj info
Obuwie minimalistyczne - wady i zalety





Dzięki , Obejrze na pewno :) Na razie staram się po prostu na bosko chodzić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
M.I.C.H.U
Zazdroszczę, ze znalazłeś sobie inna zajawkę. Ja jakoś niemam pomysłu na siebie :|

Szukam sam ciągle, żeby po porostu coś robić
Popróbuj nowych rzeczy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
Darioman7
Po fotkach widać, że zejście z wagi i nowy trening przynosi super rezultaty. Wydajesz się być dużo mniej pospinany. Zawsze ta duża masa mięśniowa wydawała się u Ciebie taka spięta, ograniczająca cię. Fajnie, że masz ogarniętego trenera, który umie patrzeć holistycznie i wprowadza ci nowe techniki.l


Tak jestem mniej pospinanym bo pracuje ciężko nad tym, oczywiście najlepiej by bylo jakbym zrezygnował z siłki, ale za bardzo ją lubię.
Jednak jeszcze sporo pracy przede mną by być w normie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

AGATA SZUŁCZYŃSKA debiuty 2017

Następny temat

Karolina Noskovitz dziennik treningowy

WHEY premium