Courtney King to Ms. Bikini Olympia 2016, więc można śmiało powiedzieć, że ma jedno z najlepszych ciał na świecie. Ale... ma też ciekawą osobowość. Na Instagramie obserwuje ją prawie pół miliona osób, gdzie regularnie publikuje swoje treningi, porady dietetyczne i posty dotyczące stylu życia. King jest jedną z bardziej skromnych i autentycznych sportowców, jaką możesz spotkać na Instagramie.

Courtney ma 25 lat i zaczęła swoją przygodę z fitnessem w 2011 roku, za namową pewnej kobiety (nie zdradza kto to był). Wówczas nie wiedziała nawet czym są zawody bikini fitness. Miała 17 lat, kiedy po raz pierwszy pojawiła się na scenie podczas Teen National Championships i ku jej zaskoczeniu zdobyła I miejsce. Gdy tylko wróciła do domu postanowiła przygotować się do kolejnego konkursu - Jay Cutler Classic. Zaledwie rok później zdobyła już kartę pro. W sumie wystartowała ponad 20 razy, ale to jej ostatni występ dał jej wymarzone zwycięstwo w Olympii. Ku zaskoczeniu wszystkich, Courtney nie pojawiła się na scenie Ms. Bikini Olympia, aby obronić swój tytuł w 2018 roku z powodów zdrowotnych.

Jeśli macie ochotę na zdrowe przepisy kulinarne, to kanał YouTube Courtney Wam się spodoba. Znajdziecie tam wszystko, od proteinowych lodów po babeczki i ciastka. Pośladki Courtney są prawdopodobnie jej najlepszą częścią ciała. Pomaga swoim podopiecznym osiągnąć tak wspaniałe kształty, jak jej, dzieląc się ćwiczeniami i poradami na swoim Instagramie. Oczywiście osiągnięcie poziomu Ms. Bikini Olympia nie jest łatwe, ale... można próbować. King oferuje obecnie swoje usługi online jako trener, a także przygotowuje kobiety do zawodów za pośrednictwem swojej strony internetowej. Jak Wam się podoba Courtney w formie startowej i poza sezonem?

Komentarze (1)
domosos

Z buzi wygląda an sympatyczną.

0