SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Krystian Romanowski - droga do MP 2020

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 694357

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294221

ŚRODA

Kolejny spokojny i udany dzień. Trening trochę zmieniłem, ogólnie od przyszłego tygodnia nieco zmian wprowadzę










1. RYŻ Z OWOCAMI
100 g ryżu + 100 g owoców+ 40 g Whey C-6+ łyżka cynamonu

2-4. GULASZ
200 g piersi +100 g ryżu + 10 ml oliwy z oliwek
5. ŁOPATKA
200 g łopatki + 1 kg pyrów
Po treningu :
40 g Whey C-6 + 200 g pierogów






- Probiotyki
- Carbo 40 g
- BCAA 20 g
- Whey C-6
- Enzymy trawienne
- Debutir
- Melatonina 3 mg
- Hi tec Omega-3 Extreme – 4 tabs
- Hi tec ZincMag – 2 tabsy
- Gotu Kola – 220 mg
- Bacopa – 200 mg
- L- teanina 150 mg
- ALA – 500 mg
- Chrom 400 mcg
- Ekstarkt z cynamonu, morwy, gymnemy, berberyny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294221

CZWARTEK
Co to dużo mówić dobry dzień. Jeśli taki stan utrzyma się to o masę nie będę musiał się martwić. Nieco już zmieniałem cały plan. Wszystko ustawiam pod barki, gdzie będzie największa objętość.









1. RYŻ Z OWOCAMI
100 g ryżu + 100 g owoców+ 40 g Whey C-6+ łgarść orzeszków

2-4. GULASZ
200 g piersi +100 g ryżu + 10 ml oliwy z oliwek
5. JAJKI i PYRYI
1 kg ziemniaków + 3 jajka

Po treningu :
40 g Whey + 200 g pierogów






- Probiotyki
- Carbo 40 g
- BCAA
20 g
- Whey C-6
- Enzymy trawienne
- Debutir
- Melatonina 3 mg
- Hi tec Omega-3 Extreme – 4 tabs
- Hi tec ZincMag – 2 tabsy
- Gotu Kola – 220 mg
- Bacopa – 200 mg
- L- teanina 150 mg
- ALA – 500 mg
- Chrom 400 mcg
- Ekstarkt z cynamonu, morwy, gymnemy, berberyny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294221

WEEKEND

Piątek bardzo dobry dzień. Siła nadal jest, zaczynam w końcu jakieś małe męskie ciężary robić. Na MC 200 kg, back pumpy nieco przeszkadzały, ale tak to ok.
Weekend na spokojnie. Wczoraj byłem na koncercie koleżanki. Dziś trochę pracy przed kompem i odpoczynek.
Boję się nieco przyszłego tygodnia, bo wiadomo chce zwiększać klamot, ale wiem już że nie będzie możliwości zrobić trening popołudniu.
Nieco zmieniam plan, miałem robić minicuta za tydzień, ale że apetyt jest bardzo duży, więc jadę ile się da. Masa ciągle do przodu, więc nie zwalniam








1. RYŻ Z OWOCAMI
100 g ryżu + 100 g owoców+ 40 g Whey C-6+ łyżka cynamonu

2-4. GULASZ
200 g piersi +100 g ryżu + 10 ml oliwy z oliwek

5. BUŁKI
Bułki + troszkę czekoladki

Po treningu :
40 g Whey + 250 g kopytek + 30 g dżemu







- Probiotyki
- Carbo 40 g
- BCAA 20 g
- Whey C-6
- Enzymy trawienne
- Debutir
- Melatonina 3 mg
- Hi tec Omega-3 Extreme – 4 tabs
- Hi tec ZincMag – 2 tabsy
- Gotu Kola – 220 mg
- Bacopa – 200 mg
- L- teanina 150 mg
- ALA – 500 mg
- Chrom 400 mcg
- Ekstarkt z cynamonu, morwy, gymnemy, berberyny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294221

PONIEDZIAŁEK
Fajny dzień. Zmieniłem nieco strategie i będę się starać robić trening około popołudnia, a nie rano. Trening bardzo dobry, można powiedzieć, że na takich ciężarach nie operował jeszcze nigdy, a jeszcze jest zapas. Niestety ciężko będzie pogodzić naście godzin pracy, z takim treningami, bo około 2 godzin to trwa, ale zrobię co w mojej mocy
Pompa duża, aż za duża. Masa już rekordowa jak na mnie około 93 kg.












1. RYŻ Z OWOCAMI
100 g ryżu + 100 g owoców+ 40 g Whey C-6+ łyżka cynamonu

2-4. GULASZ
200 g piersi +100 g ryżu + 10 ml oliwy z oliwek
5. KOTLETYI
800 g ziemniaków + 2 kotlety


Po treningu :







- Probiotyki
- Carbo 40 g
- BCAA 20 g
- Whey C-6
- Enzymy trawienne
- Debutir
- Melatonina 3 mg
- Hi tec Omega-3 Extreme – 4 tabs
- Hi tec ZincMag – 2 tabsy
- Gotu Kola – 220 mg
- Bacopa – 200 mg
- L- teanina 150 mg
- ALA – 500 mg
- Chrom 400 mcg
- Ekstarkt z cynamonu, morwy, gymnemy, berberyny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 214 Napisanych postów 383 Wiek 25 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 238018
Można wiedzieć jaki zawód wykonujesz ? :) Widziałem kilka razy że prowadziłeś szkolenia, potem taniec a na koniec mówiłeś o terapii manualnej i już się pogubiłem :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294221
NicNieWiem
Można wiedzieć jaki zawód wykonujesz ? :) Widziałem kilka razy że prowadziłeś szkolenia, potem taniec a na koniec mówiłeś o terapii manualnej i już się pogubiłem :D


haha Jestem trenerem personalnym i szkoleniowcem, ale głównie trenerem. Szkolenia to raz na jakiś czas
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294221

WTOREK

No niestety wracam do " normalnego " trybu życia czyli non stop praca z przerwą na trening. Jeśli apetyt się pogorszy i ogólnie samopoczucie to wiadomo co przyczyną. Na szczęście mam tą możliwość że sam sobie ustalam ile i kiedy pracuje, wiec na pewno będę to regulował. Już czuję że kręgosłup daje o sobie znać.
Wczoraj przeszedłem prawie 30000 kroków, wiec ma to znaczenie.
Ogólnie trening fajny, taki typowy na " czucie mięśniowe ". Troszkę nowych ćwiczeń












1. RYŻ Z OWOCAMI
100 g ryżu + 100 g owoców+ 40 g Whey C-6+ łyżka cynamonu

2-4. GULASZ
200 g piersi +100 g ryżu + 10 ml oliwy z oliwek
5. JAJKA
3 jajka + 2 bułki

Po treningu :
40 g Whey + 250 g kopytek + 30 g dżemu






- Probiotyki
- Carbo 40 g
- BCAA 20 g
- Whey C-6
- Enzymy trawienne
- Debutir
- Melatonina 3 mg
- Hi tec Omega-3 Extreme – 4 tabs
- Hi tec ZincMag – 2 tabsy
- Gotu Kola – 220 mg
- Bacopa – 200 mg
- L- teanina 150 mg
- ALA – 500 mg
- Chrom 400 mcg
- Ekstarkt z cynamonu, morwy, gymnemy, berberyny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2353 Napisanych postów 5761 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 217556
Masywnie to wygląda na tych zdjęciach
Na MP mignąłeś mi gdzieś w tłumie- od razu Cię poznałem, niski, ale dowalony ładnie

Tak przewijam i widzę te pierogi- myślałem, że to sztuczne szczęki

Z plecami współczuję, jak pewnie wiesz bo czasem wpadasz do mojego dziennika, tez mam problem. Z tym, że Ty masz nadmiar pracy i obowiązków, a ja nadmiar siedzenia od 10lat praktycznie... Z żołądkiem miałem przejścia 2 lata temu, codziennie lekki dziwny ból i kłucie, parę miesięcy. Problem u mnie najprawdopodobniej wynikał z bezsensownego stresu i zaprzątania sobie łba głupotami, choć miałem wtedy 3 poważne zmartwienia. Potem się to nawarstwiało- boli bo stres, stres, bo boli. Potrzebne było wyciszenie, medytacja i krótko mówiąc wyebane na wszystko Nie wiem co jest przyczyną u Ciebie, ale możesz spróbować się więcej zrelaksować. Może też nadmiar obowiązków Ci nie służy, tak samo na flaki jak i na plecy?

Albo jak już sam zauważyłeś, a mi ostatnio fizjo napomknął- złogi w jelitach i inny syf, mogą naciskać na nerwy od krzyża i lędźwi i powodować ból.

Zdrowia!



Zmieniony przez - Czawaj w dniu 2018-05-08 19:15:50

Zmieniony przez - Czawaj w dniu 2018-05-08 19:16:32
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3328 Napisanych postów 8555 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 321811
z ciekawości ,p ewnie kiedyś to pisałeś, ale nie wiem - ktoś CI układa treningi czy sam siebie prowadzisz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294221
Czawaj
Masywnie to wygląda na tych zdjęciach
Na MP mignąłeś mi gdzieś w tłumie- od razu Cię poznałem, niski, ale dowalony ładnie

Tak przewijam i widzę te pierogi- myślałem, że to sztuczne szczęki

Z plecami współczuję, jak pewnie wiesz bo czasem wpadasz do mojego dziennika, tez mam problem. Z tym, że Ty masz nadmiar pracy i obowiązków, a ja nadmiar siedzenia od 10lat praktycznie... Z żołądkiem miałem przejścia 2 lata temu, codziennie lekki dziwny ból i kłucie, parę miesięcy. Problem u mnie najprawdopodobniej wynikał z bezsensownego stresu i zaprzątania sobie łba głupotami, choć miałem wtedy 3 poważne zmartwienia. Potem się to nawarstwiało- boli bo stres, stres, bo boli. Potrzebne było wyciszenie, medytacja i krótko mówiąc wyebane na wszystko Nie wiem co jest przyczyną u Ciebie, ale możesz spróbować się więcej zrelaksować. Może też nadmiar obowiązków Ci nie służy, tak samo na flaki jak i na plecy?

Albo jak już sam zauważyłeś, a mi ostatnio fizjo napomknął- złogi w jelitach i inny syf, mogą naciskać na nerwy od krzyża i lędźwi i powodować ból.

Zdrowia!




Zmieniony przez - Czawaj w dniu 2018-05-08 19:15:50

Zmieniony przez - Czawaj w dniu 2018-05-08 19:16:32


Zgadzam się w 100 % . Ludzie szukają przyczyn dolegliwości wszędzie, milion supli, leków, badań itp. a nie pomyślą, że to właśnie nadmierny stres generuje najwięcej złego. No właśnie nadmiar obowiązków nie służy, bo to nie jest 8 godzin pracy, a 14 i więcej :P Wiadomo weekendy staram się mieć wolne, ale też szkolenia prowadzę albo sam się szkolę. Teraz niedługo wakacje to też nieco luźniej będzie to na pewno odpocznę. Też mam takie coś że nie umiem odpoczywać, cisnąłbym i cisnął, ale po majówce widzę mega różnice, wiec na pewno postaram to ogarnać
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

AGATA SZUŁCZYŃSKA debiuty 2017

Następny temat

Karolina Noskovitz dziennik treningowy

Wiecej