SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Krystian Romanowski - droga do MP 2020

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 697619

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
Czawaj
Tempo na tej obwodówce konkret.


Najlepszy :) bo najcięższy



PIĄTEK

Luźniejszy dzień, trening na spokojnie zrobiony. Dołożone ciężaru. Interwały zrobione na bieżni, max prędkość, więc cieszę się bardzo. Z pozowaniem łatwo nie będzie, sam nie ogarnę tego, po prostu za mała wiedza oraz nieobiektywna ocenia siebie. Dlatego planuje kilka wizyt u speców od tego



Klatka + plecy + stabilizacja centralna 1
Mobilizacja obręczy barkowej, aktywacja łopatki, najszerszego
1. Podciąganie wąsko RAMPA 6
10 kg 12,5 kg 15 kg
2. Sciąganie drążka szeroko w siadzie + Wyciskanie sztangi leżąc na ławce skośnej dodatniej 4 x 12-8
50 kg i 80 kg
3. Wyciskanie sztangielek leżąc na ławce skośne dodatniej + Przyciąganie klamry w siadzie 4 x 10
34 kg i 60 kg
4. Ściąganie drążka do kolan + pompki z gumą 4 x 12
50 kg
5. Barbell climb core+ plank na piłce 3 x 10
6. Interwały ( 45 s wolno, 15 s max ) + 15 minut aerobów
Interwały ( 45 s wolno, 15 s max ) + 15 minut aerobów



1-2.RYŻ Z OWOCAMI
100 g ryżu + 40 g Be Fit protein + 100 g serka wiejskiego + truskawki

3-5.GULASZ
200 g piersi + 100 g ryżu

6. KREM
150 g twarogu + 30 g micel casein + 20 g orzeszków ziemnych + wafle ryżowe







- Probiotyki
- BCAA – 20 g
- 40 g Be Fit protein
- Debutir
- HMB Hitec – 3 g
- Thermo Fusion – 4 tabsy
- Hi tec Omega-3 Extreme – 4 tabs
- Hi tec ZincMag – 2 tabsy
- Ashwagandha 900 mg
- Gotu Kola – 220 mg
- Bacopa – 200 mg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2353 Napisanych postów 5762 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 217563
Łapy dominują, nie da się ukryć
Z pozowaniem jak mówisz, musisz się poradzić.
Od siebie jako inspirację proponuję serię bodajże z Flexa, z Lee Labradą, o pozowaniu, oraz film ze wskazówkami Kennego Wallacha
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
Czawaj
Łapy dominują, nie da się ukryć
Z pozowaniem jak mówisz, musisz się poradzić.
Od siebie jako inspirację proponuję serię bodajże z Flexa, z Lee Labradą, o pozowaniu, oraz film ze wskazówkami Kennego Wallacha


Będę robił wszystko w mojej mocy :) dzięki


WEEKEND

Intensywny weekend. W sobotę praca biurowa, potem zebranie Fizjocorps, potem troszkę znęcania nade mną. Plecy są ok, nie jest gorzej, nie jest też lepiej, ale patrząc na to ile trenuje co jestem dobrej myśli.
Niedziela to najpierw szkolenie z Wojtkiem Jusielem odnośnie treningu siłowego dla kobiet.
Jedno z lepszych szkoleń na których byłem, bardzo duża wiedza + skromność, humor spowodowało to, że bardzo szybko minął czas. Dużo nowych rzeczy się dowiedziałem. Szczególnie odnoście budowania treningu pod poszczególne fazy cyklu miesiączkowego kobiet. Spróbuje na pewno tym sposobem spróbować potrenować podopieczne.
Potem po szkoleniu od raz do ZOO Wrocław. potężny obiekt 4 godziny ciągłe chodzenia, do tego upał, ale warto było.
Dieta trzymana + zjadłem sobie zamiast kolacji michę Warzyw + pierś i to tyle. Waga stoi ale spadło -0,5 cm z pasa :)





Chodzenie po ZOO



1. JAJECZNICA
5 jaj

2. UDKA
3 udka + warzywa

3. SERNIK
15 g żelatyny + 100 g owoców + 125 g twarogu + 30 g Be Fit Protein+ łyżka kakao


4. SAŁATKA
200 g piersi + warzywa i sos vinegret



- Probiotyki
- 30 g Be Fit Protein
- Enzymy trawienne
- Vitamin A-Z
- Hi tec Omega-3 Extreme – 4 tabs
- Hi tec ZincMag – 2 tabsy
- Achwagandha 600 mg
- Debutir
- Bacopa 200 mg
- Gotu Kola 220 mg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21513 Napisanych postów 30768 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870216
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3328 Napisanych postów 8555 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 321811
" Szczególnie odnoście budowania treningu pod poszczególne fazy cyklu miesiączkowego kobiet. Spróbuje na pewno tym sposobem spróbować potrenować podopieczne. " myslałam że to u siebie wprowadzisz takie zmiany :D :P
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
prz1993
Lepiej powiedz kiedy wpadasz do mnie


No właśnie się zastanawiam :) albo teraz w wk albo za 2 tygodnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
natalijka
" Szczególnie odnoście budowania treningu pod poszczególne fazy cyklu miesiączkowego kobiet. Spróbuje na pewno tym sposobem spróbować potrenować podopieczne. " myslałam że to u siebie wprowadzisz takie zmiany :D :P


u mnie wiecznie okres ;D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958378
Zoo we Wrocławiu kozackie, afrykarium robi wrażenie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
Banan
Zoo we Wrocławiu kozackie, afrykarium robi wrażenie :)


dokładnie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 71 Napisanych postów 765 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19542
Oceanarium również! Superancki obiekt. Latem by przejść wszystko na spokojnie to chyba trzeba poświęcić cały dzień. My chodziliśmy w piątek przed debiutami i pomimo -8*było warto. Tym bardziej, że odtajaliśmy w oceanarium.

....::::I CaN ReaD YouR MinD::::....
....::::OpeN YouR MinD AnD DrEaM WitH Me....YoU MusT FiGhT FoR YouR FrEeDoM iF YoU WanT Be FreE....

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

AGATA SZUŁCZYŃSKA debiuty 2017

Następny temat

Karolina Noskovitz dziennik treningowy

WHEY premium