SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Krystian Romanowski - droga do MP 2020

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 699744

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21595 Napisanych postów 30818 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870850
Tak myślałem że Huawei, bo pamiętam że swojego mate 20 ten fajny efekt wyostrzenia obiektu na pierwszym planie Ja też często lecialem takie objętościowo treningi, choć częściej 8x8 niż 10x10. Mimo tej monotonii, zawsze jednak miło wspominam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
MARIAN 17
A już nie działasz z Mariuszem?

s-drol jak dobry to bedzie yebniecie, ale na flaki uwazaj ;)


Działam działam, tylko po prostu coś innego chce spróbować, jak się wszystko uspokoi i będą zawody na celowniku to już poddaje się Mariuszowi
Co do flaków to wiem wiem, profilaktyka jest bardzo duża :) na samą wątrobę 6 środków
truska45
S drola brałem z tej firmy, będziesz zadowolony :)

No właśnie miałem do Ciebie pisać, zacząłem właśnie S- drola

prz1993
Tak myślałem że Huawei, bo pamiętam że swojego mate 20 ten fajny efekt wyostrzenia obiektu na pierwszym planie Ja też często lecialem takie objętościowo treningi, choć częściej 8x8 niż 10x10. Mimo tej monotonii, zawsze jednak miło wspominam.


No klasa są zdjęcia Generalnie będę jechał 10 x 10 6 tygodnie a potem 2-3 tygodnie deloadu i potem 10 x 5
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Szacuny 24273 Napisanych postów 25224 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020316
Jeżeli chodzi o trawienie, to tak naprawdę jest sens byś ładował w siebie masę pożywienia, skoro kiepsko je trawisz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 788 Napisanych postów 1018 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 19104
Krystian nie wiem, ale ja bym nie dawał tego środka na praktycznie starcie masy, trawienie, apetyt może siąść, a jesteś podatny i drola będzie ciężko czym kolwiek go przebić, ja bym dał w momencie stagnacji bardziej.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
FighterX
Jeżeli chodzi o trawienie, to tak naprawdę jest sens byś ładował w siebie masę pożywienia, skoro kiepsko je trawisz?

No właśnie nie ma Dlatego jak napisałem to zmniejszam ilość jedzenia, kalorie w miarę zostawię, ale jak będą problemy to zmniejszam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
truska45
Krystian nie wiem, ale ja bym nie dawał tego środka na praktycznie starcie masy, trawienie, apetyt może siąść, a jesteś podatny i drola będzie ciężko czym kolwiek go przebić, ja bym dał w momencie stagnacji bardziej.


o to właśnie chodzi, żeby ten apetyt siadł, bo jest za duży... i to idealny moment, żeby teraz dać właśnie.
Wcześniej robiłem odwrotnie, że oral na koniec masy, gdzie właśnie już człowiek ma dosyć żarcia a tu jeszcze orale
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
A i tak mała moja opinia co do środków. W ogóle nie uważam, żeby jakiekolwiek środki miały " moc "To, że np. teraz ktoś kupi MENT, mibolerone czy Increlex + 30 iu GH to nagle nie stanie się wielkim koniem. Kiedyś tak myślałem..że wchodzę na "wyższy" poziom, a najlepszą formę do zawodów zrobiłem na propie, masterze i oxe, bo trawienie było lepsze bez trena i jego sajdów.

Obecnie uważam, żeSAA to tylko po prostu narzędzia i pomocne środki, które trzeba wiedzieć jak i kiedy użyc. Bardziej wierzę, w to, że teraz przez to, że więcej śpię i zacznę przekraczać granicę czy to w objętości, mobilności czy to w intensywności to wtedy zrobię progres
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 636 Napisanych postów 1105 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 13388
popuri
A i tak mała moja opinia co do środków. W ogóle nie uważam, żeby jakiekolwiek środki miały " moc "To, że np. teraz ktoś kupi MENT, mibolerone czy Increlex + 30 iu GH to nagle nie stanie się wielkim koniem. Kiedyś tak myślałem..że wchodzę na "wyższy" poziom, a najlepszą formę do zawodów zrobiłem na propie, masterze i oxe, bo trawienie było lepsze bez trena i jego sajdów.

Obecnie uważam, żeSAA to tylko po prostu narzędzia i pomocne środki, które trzeba wiedzieć jak i kiedy użyc. Bardziej wierzę, w to, że teraz przez to, że więcej śpię i zacznę przekraczać granicę czy to w objętości, mobilności czy to w intensywności to wtedy zrobię progres


Się zgodze =D
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Szacuny 24273 Napisanych postów 25224 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020316
Kiedyś Stan Efferding powiedział w jednym z jego Rantów "Jak nie urośniesz na Teście i Dbolu, to pewnie nie urośniesz wcale".





Zmieniony przez - FighterX w dniu 2020-04-09 07:08:19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
Dokładnie się zgadzam :)
żeby nie było, też jest strategia brania orali kiedy mamy zastój (głównie siłowy ) bo wtedy można po prostu mieć większe yebnięcie, co za tym idzie masa.I też chce tak zrobić, ale na pewno nie na sdrolu, antku ( w moim przypadku) itp
Pewnie na koniec dołoże oxe czy coś turke, bo mi tak nie blokują apetytu, a chyba nie ma nic gorszego niż blok apetytu na masie..
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

AGATA SZUŁCZYŃSKA debiuty 2017

Następny temat

Karolina Noskovitz dziennik treningowy

WHEY premium