SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Krystian Romanowski - droga do MP 2020

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 699642

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
ojan
Hejtujących olej!
Sami są za słabi aby wystartować - podnoszą swoje ego krytykując lepszych od siebie.

zgadzam się
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1503 Napisanych postów 4122 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 393384
Teraz ogladam relacje live z WBBF i propsy na nutę z układu dowolnego Forma też bardzo dobra
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
PODSUMOWANIE SEZONU 2021

To czas na podsumowanie całego mojego sezonu.
Zacznę od dobrych stron, plusów itp. Całych przygotowań.
Mam trochę ambiwalentne uczucia, więc nie będę owijał w bawełnę i napiszę szczerze co i jak.
Rekordowa ilość medali
Nie ma co ukrywać medale, szczególnie złote cieszą
W tym roku udało się zdobyć :
3 x złoto
2 x srebro
1 x trzecie
1 x czwarte
1 x piątek
No i najważniejsza statuetka dla mnie, czyli dla najlepszego trenera Ma dla Ciebie szczególną wartość poza jakimkolwiek oceną i nikt takiej nie ma
Można powiedzieć, że idealny sezon.
Pod względem oczywiście medali to lepiej nie mogło być. Za kilka lat po prostu będzie czym się pochwalić dzieciom czy wnukom.
Z drugiej strony nie ma co ukrywać, w większości zawodów obsada była nieliczna, spowodowana obecną sytuacją epidemiologiczną oraz tym, że po prostu startuje w kategorii albo dla kogucików albo dla krasnali

Utrzymanie względnego zdrowia oraz lepsze poznanie swojego ciała

To, co zawsze było u mnie problemem to nasilające się objawy IBS podczas przygotowań. Teraz też miałem problemy, ale dzięki szybkie interwencji lekarzy, specjalnie dobranej suplementacji oraz odpowiedniej diecie Lowfodmap, wszelkie problemy trwały max 2 dni.
Dzięki temu mogłem też, ponad 6 tygodni startować tydzień w tydzień i praktycznie dopiero na ostatnich czułem się słabiej. Tak to energia ciągle mnie rozpierała
Ponadto trener też próbował wielu metod ładowania, co daje nam wspólnie lepszą możliwość poznania tego jak reaguje

Świetny klimat i atmosfera

Na wszystkich zawodach poznałem wiele wspaniałych ludzi, nie było tutaj ani konkurencji, ani wrogiej postawy, tylko wzajemne wsparcie. Do tego praktycznie wszyscy organizatorzy oraz osoby prowadzące czy pomagające wykazały się nie lada cierpliwością i zrozumieniem przekazując w sposób profesjonalny i miły wszelkie informacje.
Do tego darmowe jedzenie na zawodach, co świadczy bardzo dobrze o organizacjach, w którym startowałem

Emocje, przygoda, wspomnienia

Tego nikt mi nie zabierze, pełen wachlarz emocji od tych mega pozytywnych, do tych skrajnie negatywnych. Wiele sytuacji, które człowiek po prostu będzie z miłą chęcią opowiadał

Minusy, wady, poprawki
Dużo medali i mała obsada

Tak jak pisałem, samo zdobycie medali to tak naprawdę nic, nie czuję się żadnym mistrzem i znam swoje miejsce w szeregu. Sporo wygranych to po prostu kwestia losu, a nie aktualnej formy.
Tak naprawdę najbardziej zadowolony jestem z 5-ego miejsca na NPC PRO Qualifier, bo tam była życiówka, tam startowałem z większą ilością osób.
Trener też mnie ustawia do pionu, a nie chwali zbędnie, co powoduje, że wiem, co nad czym musimy pracować i mnie motywuje dalej.

Pozowanie, pozowanie, pozowanie

Kilku sędziów podeszło do mnie mówiąc, że sylwetka jest naprawdę dobra, ale tracę pozowaniem. Ogólnie to ja wiem jak pozować, ale poprzez brak mobilności i ogólnie jestem pospinany jak plandeka na żuku, to po prostu nie mogę ani rozłożyć na maxa łopatek, ani zrobić dobrej rotacji zewnętrznej.
Dlatego teraz, to będzie mój priorytet, choćby nie wiem co. Z moimi fizjo będziem działać, ale gro pracy musze wykonać ja

Forma

Nie było takiego docięcia jakbym chciał, brakowało jeszcze trochę, szczególnie tyłek i nogi, dlatego też następnym razem ten element musi być lepszy.

Masa
Nie ma co ukrywać, szczególnie w kat. 80 kg i wzrostowych odbiegałem masą, głównie najszerszy, mięsień czworogłowy ( głowa obszerna boczna) i naramienne. Dlatego, też na pewno nie będę już w następnych wychodził do 75 kg, ale te 5 kg mięcha trzeba dołożyć właśnie w te miejsca

PODSUMOWANIE
Jeszcze raz wszystkim dziękuje za wsparcie, hejterom też za wiadomości.
Ja jestem zadowolony mniej więcej 6-7/ 10 z sezonu. Sporo pracy przede mną, pewnie potrwa to rok, albo i więcej, ale nie wrócę póki nie będą słabe ogniwa poprawione
Teraz trzeba się skupić na naprawię mojego ciała.
Za miesiąc mam najważniejsze zawody w życiu, czyli Ślub i Wesele , więc muszę tam wygrać złoto


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4406 Napisanych postów 2549 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 35139
Gratulacje! Dobra robota!
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2648 Napisanych postów 13588 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 469233
dobrze się czyta takie podsumowanie, najważniejsze, ze jesteś zadowolony, a co do konkurencji i jej ilości no to na to niestety nie mamy żadnego wpływu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10651 Napisanych postów 30007 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609935
Gratulacje Krystian, na NPC zdecydowanie najlepsza forma ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237848
Gratulacje udanego sezonu :) jak dla mnie super wyniki i ja bym takimi nie pogardził :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1503 Napisanych postów 4122 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 393384
Sezon mega udany :)
Poprawić pozowanie i walczysz o czołowe miejsca na NPC bo wiadomo te inne federację to można wyjść 4fun
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
Wojtekorzen
Gratulacje! Dobra robota!

dzięki
erwinoos
dobrze się czyta takie podsumowanie, najważniejsze, ze jesteś zadowolony, a co do konkurencji i jej ilości no to na to niestety nie mamy żadnego wpływu


No nie mamy, dlatego myślę, że tfu tfu następne lata będą bardziej obsadzone
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

AGATA SZUŁCZYŃSKA debiuty 2017

Następny temat

Karolina Noskovitz dziennik treningowy

WHEY premium