SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Krystian Romanowski - droga do MP 2020

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 699958

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294223
Jak mówię nie ma co patrzeć na innych zarówno zawodników jak i sędziów. Robić swoje i poprawiać formę czy błędy i będzie ok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Szacuny 24273 Napisanych postów 25224 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020316
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294223
FighterX
Uczyć się na błędach

Ja właśnie uważam że nie każdy. Dla mnie wasza czy trenera konstruktywna krytyka jest mega cenna, bo wtedy wiadomo nad czym pracować.
Z kolei wiele osób obraża się gdy się je krytykuje. Szuka wszędzie usprawiedliwienia i wymówek. A trzeba po prostu co raz ciężej zapyerdalac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3328 Napisanych postów 8555 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 321811
co do trenerów - macie kogoś kto zrobiłby ze mnie Pro kulturystkę? :D (nie mylić z fitnesską). i żeby serio kumał jak prowadzić KOBIETY .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294223
natalijka
co do trenerów - macie kogoś kto zrobiłby ze mnie Pro kulturystkę? :D (nie mylić z fitnesską). i żeby serio kumał jak prowadzić KOBIETY .

Adam Rębiś - mega wiedza, podpytać możesz Norberta Tymczaka, Kornela Cebulskiego, kumają jak prowadzić kobiety
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Szacuny 24273 Napisanych postów 25224 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020316
popuri
FighterX
Uczyć się na błędach

Ja właśnie uważam że nie każdy. Dla mnie wasza czy trenera konstruktywna krytyka jest mega cenna, bo wtedy wiadomo nad czym pracować.
Z kolei wiele osób obraża się gdy się je krytykuje. Szuka wszędzie usprawiedliwienia i wymówek. A trzeba po prostu co raz ciężej zapyerdalac


Trzeba ciężko pracować, ale i z głową. Jeżeli coś nie działa, albo nie wychodzi, warto siąść do deski kreślarskiej i zacząć zmieniać. Ważne jest by zmieniać jedną rzecz, aby wiedzieć, czy to dobra zmiana.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294223
FighterX
popuri
FighterX
Uczyć się na błędach

Ja właśnie uważam że nie każdy. Dla mnie wasza czy trenera konstruktywna krytyka jest mega cenna, bo wtedy wiadomo nad czym pracować.
Z kolei wiele osób obraża się gdy się je krytykuje. Szuka wszędzie usprawiedliwienia i wymówek. A trzeba po prostu co raz ciężej zapyerdalac


Trzeba ciężko pracować, ale i z głową. Jeżeli coś nie działa, albo nie wychodzi, warto siąść do deski kreślarskiej i zacząć zmieniać. Ważne jest by zmieniać jedną rzecz, aby wiedzieć, czy to dobra zmiana.


To też prawda. Jak to się mówi pracuj w życiu mądrze a nie ciężko. Dlatego też wykonuje w 100 % plan od trenera i jeśli coś nie idzie to analizujemy to.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Szacuny 24273 Napisanych postów 25224 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020316
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294223
Niestety poza finałem, potem wrzucę fotki. Generalnie z formy zadowolony, tylko nie ta liga jeszcze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294223
MISTRZOSTWA WIELKOPOLSKI

Mimo, że nie wszedłem do finału to cieszę się z tych zawodów. Poprawiłem nieco pozowanie co przełożyło się na sam wygląd póz.
Pierwszy raz udało mi się zrobić ładowanie przed zawodami bez większych problemów żołądkowo-jelitowych. Brzuch był płaski cały czas. Uważam, że forma była lepsza niż na poprzednich, przede wszystkim w końcu miałem nabicie i też nie był mocno podlany. Oczywiście konkurencja lepsza, ale to żaden wstyd przegrać z lepszymi. Same zawody klasa, organizacja szybka. Przed sceną też nikt nie powołany nie wchodził.
Czekam na fotki od Sylwka to od razu zrobię porównanie póz z każdych zawodów. Teraz mam 3 tygodnie, żeby dociąć na MP. Teraz waga nawet to po ładowaniu była 78,6 więc pewnie do 75 kg zbijemy. Troszkę wczoraj podjadłem, a to burger, czy placek, zupka chińska, ale oczywiście bez szału .Od dziś już dieta 100 % cardio i trening












Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

AGATA SZUŁCZYŃSKA debiuty 2017

Następny temat

Karolina Noskovitz dziennik treningowy

WHEY premium