SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Krystian Romanowski - droga do MP 2020

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 697560

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
taką ośwmornice by oyejbał :d kiedyś robiłem sam ale nie wyszła tak dobra jak w Hiszpni :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
MARIAN 17
taką ośwmornice by oyejbał :d kiedyś robiłem sam ale nie wyszła tak dobra jak w Hiszpni :D

no fajnie smakuje, coś innego, a teraz na masie jedyne co cheatuje, a jest w bilansie to sushi albo ryby
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3173 Napisanych postów 4131 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 130088
Ja bym zdecydowanie wolał te naleśniki niż ośmiornice spróbować xxd
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
gnidusek
Ja bym zdecydowanie wolał te naleśniki niż ośmiornice spróbować xxd

ja to wszystko żre :D znaczy też za dużo nie mogę, ale lubię próbować smaków
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3173 Napisanych postów 4131 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 130088
popuri
gnidusek
Ja bym zdecydowanie wolał te naleśniki niż ośmiornice spróbować xxd

ja to wszystko żre :D znaczy też za dużo nie mogę, ale lubię próbować smaków
Próbować również lubię , choć ta ośmiornica jakoś nie przemawia i nie wiem co by musiało się stać żebym spróbował xd
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
gnidusek
popuri
gnidusek
Ja bym zdecydowanie wolał te naleśniki niż ośmiornice spróbować xxd

ja to wszystko żre :D znaczy też za dużo nie mogę, ale lubię próbować smaków
Próbować również lubię , choć ta ośmiornica jakoś nie przemawia i nie wiem co by musiało się stać żebym spróbował xd


wiesz zdecydowanie wolę burgera czy piize ale to było całkiem ok, wiem, że samemu to bym tak nie zrobił
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14676 Napisanych postów 53181 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400650
No ośmiornica to taka trochę egzotyka, ale chyba bym spróbował

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
georgu
No ośmiornica to taka trochę egzotyka, ale chyba bym spróbował


tak tak, byłem, z żoną w "lepszej" restauracji i po prostu chciałem spróbować, a nie jak to kiedyś bywało 2 x powiększony mc zestaw z kupona i pyk 2800 kcal zjedzone
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
popuri
MARIAN 17
taką ośwmornice by oyejbał :d kiedyś robiłem sam ale nie wyszła tak dobra jak w Hiszpni :D

no fajnie smakuje, coś innego, a teraz na masie jedyne co cheatuje, a jest w bilansie to sushi albo ryby



U mnie tylko sushi ale ja niczego innego nawet specjalnie nie lubie. A sushi to taki względnie zdrowy cheat + zero problemów z trawieniem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14676 Napisanych postów 53181 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400650
MatiMlody
popuri
MARIAN 17
taką ośwmornice by oyejbał :d kiedyś robiłem sam ale nie wyszła tak dobra jak w Hiszpni :D

no fajnie smakuje, coś innego, a teraz na masie jedyne co cheatuje, a jest w bilansie to sushi albo ryby



U mnie tylko sushi ale ja niczego innego nawet specjalnie nie lubie. A sushi to taki względnie zdrowy cheat + zero problemów z trawieniem.


Nie mogę tego czytać

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

AGATA SZUŁCZYŃSKA debiuty 2017

Następny temat

Karolina Noskovitz dziennik treningowy

WHEY premium