SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Krystian Romanowski - droga do MP 2020

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 697533

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
Nie no ja pozytywnie zawsze podchodzę to że coś nie idzie to trudno :D

Dzięki bardzo i Wesołych Świąt :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222

WIGILIA

Dziś Wigilia, więc na wstępie chciałem życzyć wszystkim Wesołych pogodnych i spokojnych Świąt :)
Rano zacząłem normalnie od śniadania, potem trening z podopiecznym, pocisnęliśmy FBW akurat, pompa nawet nawet
Potem jeszcze z posiłek i wigilia, tu wiadomo dosyć sporo jedzenia wpadło, jak to na wigilii, ale dla mnie to dzień jak co dzień hehe
Z potraw wigilijnych mało co lubię, więc głównie szła kapusta z grochem, a w zasadzie z fasolą, i ryba, ale niemułowato ościsty karp, tylko tuńczyk. Trochę słodkości, dużo jajków i tyle



FBW
1. Przysiad na smithie + MCNPN 3 x 12
2. Podciąganie szeroko + przyciąganie wąsko 3 x 12
3. Wyciskanie na smithie leżąc + krzyżowanie na bramie 3 x 12
4. Wyciskanie na smithie siedząc + tył barku na TRX 3 x 12
5. Uginanie młotkowe z hantlami + prostowanie w opadzie 3 x 12
6. Brzuch na TRX 3 x 12














- Probiotyki
- Enzymy trawienne
- Vitamin A-Z
- Hi tec Omega-3 Extreme – 4 tabs
- witamina D – 2000 iu
- Hi tec ZincMag – 2 tabsy
- Melatonina 5 mg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Jest forma wigilijna

Smacznego i Wesołych

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222

[color=red\ŚWIĘTA

Święta na spokojnie. 1 dzień Świąt dosłownie nic robiłem, tylko leżenie. Drugi dzień rozpisywanie planów działań dla cpodopiecznych na Nowy Rok a wieczorem wybrałem się na łyżwy, jeszcze coś tam pamiętam. Zmęczyłem się nawet
Diety zbilansowanej wiadomo brak, dużo jedzenia, ale jak to u mnie bywa waga w dół. Ostatnie dni "wolności " Od 1 stycznia ruszam nieco mocniej



Łyżwy












- Probiotyki
- Enzymy trawienne
- Hi tec Omega-3 Extreme – 4 tabs
- Hi tec ZincMag – 2 tabsy
- Wapń 500 mg
- melatonina 5 mg ED
- Diabelski pazur
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222

WTOREK

Powrót do pracy " w terenie " Trudno się wstawało przed 5, ale jak zwykle mało czasu w pracy na pracę.
Treningu nie robiłem oprócz trampolin, jutro coś pomacham
Rozpisałem już sobie plan działania na styczeń, nie mogę już się doczekać, ale wpierw jutro wizyta u fizjo



Trampoliny 60 minut












- Probiotyki
- Enzymy trawienne
- Hi tec Omega-3 Extreme – 4 tabs
- Hi tec ZincMag – 2 tabsy
- Wapń 500 mg
- MSM 10 g
- Diabelski pazur
- Melatonina 5 mg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222

ŚRODA
Fajny dzień, dużo rzeczy zrobionych, chciałem kupić jakąś sensowną koszulę na sylwestra, ale z tym ciężko, jak na górze dobra to za długa i worek, jak długość ok to za ciasna
Trening zrobiony, bardzo fajnie wszedł. CUN zregenerowany. Zrobiłem zwykłe FBW. Miska jak na mnie to czysta :D
Wieczorem męki u swojego fizjo, ponad 2 i pół godziny masażu, łydki i bicepsy najbardziej cierpiały. Niestety przepuklina mocno mi, przeszkadza nadal, więc zdecydowaliśmy i 2 tygodnie bez treningu siłowego tylko McKenzie




FBW.
1. Przysiad na smithie 4 x 12
2. Podciąganie szeroko 4 x max
3. Wyciskanie na poziomej 4 x 12
4. Unoszenie do boku 3 x 12
5. Uginanie ze sztangą 3 x 12
6. Prostowanie na wyciągu 3 x 12
7. Core







1.CIACHO SIŁY
może nie wygląda ale smak mega
100 g owsianych + 2 jajka + 40 g Be Fit protein + kaw+ 30 g masła orzechowego + truskawki + Mars + słodzik+ kakao


2. GULASZ
200 g karczku + 150 g chleba

3. GULASZ 2
200 g łopatki + 100 g kaszy

5.TORTILLA





- 40 g Be Fit Protein 4
- Probiotyki
- Enzymy trawienne
- Hi tec Omega-3 Extreme – 4 tabs
- Hi tec ZincMag – 2 tabsy
- Wapń 500 mg
- Diabelski pazur
- Melatonina 5 mg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Ja koszule kupuję tylko w Peek&Cloppenburg. Mają tam tańsze marki Jake’s i Montego. Ze slimfit’a zawsze coś znajdę

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
BzykuDG
Ja koszule kupuję tylko w Peek&Cloppenburg. Mają tam tańsze marki Jake’s i Montego. Ze slimfit’a zawsze coś znajdę


o dzięki, bo już przeszedłem chyba wszystkie możliwe w Centrum :D Coś tam wziąłem C&A ze slimu, ale i tak za długie

ja mam podwójny problem,i dlatego trudniej :D

1 - szeroki niż zwykły zjadacz chleba 2 - kurdupel
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958377
popuri


1 - szeroki niż zwykły zjadacz chleba 2 - kurdupel


no to przecież jak Bzyku

zachciało się Wam być koksami ,to teraz trzeba się trochę napocić ,albo iść do krawca
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
też kurdupel, ale nie aż taki :D

oj tam trudno, przeżyję się :) Większe benefity są z masy, niż minusy
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

AGATA SZUŁCZYŃSKA debiuty 2017

Następny temat

Karolina Noskovitz dziennik treningowy

WHEY premium