SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Krystian Romanowski - droga do MP 2020

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 697662

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
Wybaczcie nie było mnie, wieć duży wpis.
Ogólnie jest co raz lepiej. Nadal krąże w okół Runmageddonu. Jestem akurat po dwóch. Mega fajna sprawa. Oczywiście formę nadal trzymam.
Niestety trochę za dużo sobie narzucił i 2 kontuzje mam runmageddonie, lekko skręcona kostka + coś z którymś mięśni stożka rotatorów.
Ogólnie czuje się dobrze, siłowo sztos. Trochę kilogramów zleciało ale to nic.
Wrzucam fotki, filmiki to najlepiej obrazuje co i jak









...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Szacuny 24264 Napisanych postów 25218 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020286
Jedno moge powiedziec, nad stopami powinienes popracowac. Idziesz mocno w haluxy. Zmiana obuwia obowiazkowo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
FighterX
Jedno moge powiedziec, nad stopami powinienes popracowac. Idziesz mocno w haluxy. Zmiana obuwia obowiazkowo.

No właśnie już od pewnego czasu pracuje nad nimi, bo nawet nie tylko haluxy, ale ogólnie słaba mobilność, płaskostopie, tragedia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
A działasz dalej treningowo z Pawlem ? Jak pisałeś to Sprry ale tez nie jestem na bieżąco
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4078 Napisanych postów 3699 Wiek 27 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 151014
Jak zobaczyłem 10 sekundę tego filmu to Ci powiem, że masz zayebiście mocną tragedię. Nic dziwnego, że złapał uraz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
MARIAN 17
A działasz dalej treningowo z Pawlem ? Jak pisałeś to Sprry ale tez nie jestem na bieżąco


Nie, u mnie teraz kulturystyka jest w tle, robię ją, ale tak żeby coś tam formę podtrzymać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
BroStyle
Jak zobaczyłem 10 sekundę tego filmu to Ci powiem, że masz zayebiście mocną tragedię. Nic dziwnego, że złapał uraz

i tak cieszę się, że jest poprawa. Już nie pamiętam, co to ból pleców, biodra to samo, czuję się lekko, mogę biegać bez większych bólów. Jednak wiele lat złego trenowania i zmienię w miesiąc. Krok po kroku a będzie lepiej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
Co do mojego trenowania
To moim trenerem jest Emil Juchach z nim robię
2 x Krav Maga + stretching
Do tego szykuje się pod półmaraton
4 x bieganie ( 3 - 5 km OWB 1 i LSD ten tydzień lżejszy, bo kostka )
4 x Siłka
2/3 x Animal movement / Mobility
2 x fizjo tydzień

Teraz w sobotę mam 10 km bieg zawody a niedziela 5 km.
Docelowo zimowy Runmageddon w lutym classic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
BroStyle
Jak zobaczyłem 10 sekundę tego filmu to Ci powiem, że masz zayebiście mocną tragedię. Nic dziwnego, że złapał uraz

kostka to akurat z głupoty, ale cały zakres pracy obręczy barkowej, zgięcie, wpyprost, rotacje to jest tragedia i l dlatego uraz ale człowiek pracuje nad tym, więc na pewno nie odpuszczę już tego
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

AGATA SZUŁCZYŃSKA debiuty 2017

Następny temat

Karolina Noskovitz dziennik treningowy

WHEY premium