SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] by Banan - str 755 ogarniam się pod ten 2022 ;)

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1885048

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
W tym roku Sląsk tez największa impreza jak dotychczas bo dwu dniowa

wiec do zobaczenia już niedługo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958378
no raczej Debiuty były większe niż Śląsk
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2353 Napisanych postów 5762 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 217563
A może ciasne wiązanie nadgarstka/przegubu bandażem elastycznym na czas serii, w których boli odciąży go? Wiem, że taki zabieg to nie lek, ale przynajmniej nie będzie się nadruszał
Najgorsze w urazach i kontuzjach jest to, że lubią się odzywać nie na siłowni podczas ciężkich serii, a w domu przy remontach itp... Znam ten ból (pleców) i nieraz mi wstyd jak muszę odmówić ojcu czy koledze pomocy przy wniesieniu czegoś na piętro itp, jak wiem, że będzie mnie to kosztować nasilenie bólu i promieniowania po nogach, kalectwo

No, a ja dopijam kawę i ruszam na tę klatkę z plecami- dziś klatka ciężej, plecy lżej Motywuję się dziennikami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958378
rozmawialem o tym z fizjoterapeutą i zdecyowanie tego nie polecał, ale musze dopytać go o delikatne obwiązanie aby trzymał lepiej ciepło - to co sugerował niedawno nightingal, moglem go gdzies nadwyrężyć a wiadomo jak mały to jest staw, drobne kostki itp , a ja nie mam ostatnio za często wolnego i coś tam moze sie dzieje i nie ma kiedy naprawić

ja obstawiam ,ze tez mi sie to stalo nie na silowni tylko podczas roboty w domu, tak zresztą pisałem gdy bolał najbardziej no ale nie bede sie tutaj mazał , tylko trzeba z tym po prostu walczyć i tyle , do aerobów na szczescie nie jest mi on potrzebny w razie czego hehe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Szacuny 6520 Napisanych postów 36027 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679722
Ja to mam strasznie wrażliwe na zimno stawy. Ja np nigdy nie ćwiczę w koszulkach które odsłaniają barki - bo to się zazwyczaj źle kończy. Jak wszystko jest ciepłe - problemów o wile mniej.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2353 Napisanych postów 5762 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 217563
Aeroby z nadgarstkiem
Nie no pewnie, nie ma mazania, ja pamiętam swoją walkę na świeżo po kontuzji pleców- takiego parcia i chęci odwiedzenia wszystkich lekarzy nie miałem nigdy, może opiszę to kiedyś w dzienniku Zdrowia jak zawsze, Banan!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958378
Dzięki

nightingal - ja też nigdy nie zaczynam treningu w jakichś bokserkach , tank topach , minimum koszulka na koszulke lub jak dzisiaj bluza z długim rękawem

Odkad trenuje rano (powtarzam sie) to potrzebuje zdecydowanie wiecej czasu na rozgrzanie sie , wiec tym bardziej nie chce kusić losu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2353 Napisanych postów 5762 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 217563
Ja pamiętam treningi w domu- jak jakiś staw był niepewny to podgrzewałem go soluxem na dokładkę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Szacuny 6520 Napisanych postów 36027 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679722
Możesz też zwrócić uwagę jak trzymasz sztangę, sztangielki. Każde przegięcie w nieodpowiednią dla danego ćwiczenia stronę tworzy niepotrzebną dźwignię na nadgarstek. Raz że przez zazwyczaj pojawiają się ograniczenia ciężarowe z tego wynikające, a dwa właśnie łatwiej coś nadwerężyć. Nadgarstek jest delikatną konstrukcją i niestety w ciągłym użytku w ciągu dnia. Bólu niełatwo jest się później pozbyć.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
Banan
no raczej Debiuty były większe niż Śląsk


Banan chodziło mi o to że Sląsk jako impreza bedzie najwieksza imprezą jaka była do tej pory (sam Sląsk porónwując do lat wstecz)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Split 4 dni staż okolo 2 lata bf 15 93 kg

Następny temat

Wybór planu na siłę-masę.

WHEY premium