SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Dieta kopenhaska II

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 397782

Nowy temat Temat zamknięty
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19
piąty dzień. ogólnie masakra, nie ma w domu żadnego mięsa, a tym bardziej ryby.
niedziela, wszystkie sklepy zamknięte, do supermarketu nie chce mi sie iść.
chyba nie zjem dziś tego. zamiast "dużej chudej ryby" zjadłam kilka plasterków szynki.
potem zjem... chyba tylko te brokuły i sałatę.

a kawa na czczo spala nam coś tam w organiźmie.
i jest podstawą kopenhaskiej. też dzięki niej chudniemy. ;p
[wybaczcie ten bardzo potoczny język, ale... nie mam siły na inny.]

buziaki.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 294
więc co z tą kawą można czy nie.Głowa mi pęka i czuje się bardzo słaba.Co z tym zrobic,przeczekac?czy cos zazyc?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19
kawę pijemy na czczo, po wypiciu min. 2 godziny nie jemy.
a po zjedzeniu też nie pijemy kawy jakiś czas.
czyli można pić cały dzień, tylko w dużych odstępach od posiłków. ;]

buziaki.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 294
oki dzięki za podpowiedz,kawy nie wypiłam.Jak teraz zjadłam kolacje poczułam sie lepiej,ale głowa dalej mi pęka.Wołowina?-koszmar(ugotowałam),są jakies inne dostępne przepisy?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 294
Skalar, co z tobą?Czemu się nie odzywasz?Chyba sie nie zraziłaś "Wypowiedziami"?,które nam są potrzebne do życia.Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
A co mam pisać?
Mięso możesz udusić, upiec, na grill wrzucić...
http://kulturystyka.pl/gotowanie-na-parze-przepisy-i-najwazniejsze-informacje/
Wejdź sobie jeszcze na kulturystyka.pl w dział Odżywianie i poszukaj był temat z przepisami, poszperaj
Raczej możesz w jakikolwiek sposób przygotować byle by nie smażyć.

Zmieniony przez - Skalar. w dniu 2008-06-29 22:18:38

Zmieniony przez - Skalar. w dniu 2008-06-29 22:19:38
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 294
Skalar,dzięki za wskazówki.
5-ty dzień minął,a właściwie za ok.10 minut. Jutro 6-ty dzień DK i mam nadzieję ze wytrwam.Najgorszy jest ból głowy,czy ktoś tak miał?
Ale jutro rano kawka-PYSZNOSC.
Ciekawe czy jutro zauważę różnicę w spodniach bo na razie tego nie widzę,a waga dalej stoi w miejscu.Może coś ze mną nie tak?/ Idę -O
...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Może wchodzisz w ketozę, tak to jest jak się organizm przestawia, nie których trzema kilka tygodni.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 294
czyli jest sznsa
...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Na co szansa?
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Temat zamknięty
Poprzedni temat

Dieta - 1. próba

Następny temat

pomooocy..potrzebuje oceny diety :)

electro
Polecane artykuły