Szacuny
0
Napisanych postów
52
Na forum
18 lat
Przeczytanych tematów
195
Jovenka GRATULUJE)))jak się wciskasz w spodnie z przed 2 lat do jesteś na 100% na dobrej drodze do sukcesu!!!
za 2 tygodnie cala zawartość szafy będziesz zmieniała))
Szacuny
0
Napisanych postów
89
Na forum
18 lat
Przeczytanych tematów
330
Mam nadzieje ze mi tez wszystko spadnie, kurde ja chyba maly niedowiarek jestem ale mimo to trzymam sie rygorystycznie diety :p za ok pol godz musze zjesc szpinak,pomidora i owoc, przestawilam sobie obiad z lunchem. ten szpinak nie ciekawie wyglada fuuu musze go jesc
Dziewczyny gratuluje wam tych spadajacych kg
Każda droga dokądś prowadzi jeśli idziesz nią wystarczająco długo...
Szacuny
0
Napisanych postów
89
Na forum
18 lat
Przeczytanych tematów
330
Jestem po obiadku, kończe wlasnie jablko. szpinak ochyda pol wyrzucilam, brokuly sa zdecydowaniw lepsze. Tak wogole to czy nie mozna pominac w diecie szpinaku lub brokul i w to miejsce po prostu nic nie jesc??
Każda droga dokądś prowadzi jeśli idziesz nią wystarczająco długo...