SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Dieta kopenhaska II

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 398121

Nowy temat Temat zamknięty
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 6135 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 30354
Dodatkowa dolegliwoscia jest bezsennosc. Naleze do leniuchow i ze snem nigdy problemow nie mialam. A teraz nie spie w dzien (bardzo czesto to robilam) i wieczorem gdyby nie sluchanie jakiegos nudnego audiobooka tez bym nie usnela. Bola mnie troche oczy i mam wrazenie jakby byly suche.
Podkręciło Ci tarczycę i to są skutki przyśpieszonego metabolizmu. Kup w aptece nalewki: z głogu i jemioły i pij z wodą po 1 łyżeczce wieczorem

"Wszystko jedno gdzie się żyje,
Raz się chudnie, raz się tyje..."

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 6135 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 30354
cwicze na silowni codziennie i przyjaciolka mi poleca ampulki l-karnityni. Czy warto?
Tak, ale skuteczna dawka to 2g

A druga sprawa dotyczy tricepsow, rece mi wygladaja okropnie, skora zwisa... mam kilka cwiczen na tricepsy i bicepsy, ale z kazdym mam problem, po prostu nie jestem w stanie uniesc nic wiecej ponad minimalny ciezar, a i to ledwo... wiem, ze powinnam zwiekszac ciezar jesli chce cos osisgnac...ale przy najlepszych checiach po prostu nie daje rady. czy jest jakas rada, jak sie do tych tricepsow zabrac?
Znajdź post 'Krem termogeniczny' i smaruj tą skórę przed ćwiczeniami, ew. dołóż opaski neoprenowe (jeśli dostaniesz takie na biceps) czy krępowanie zwykłym bandażem elastycznym - poprawa ukrwienia skóry = zwiększenie uwalniania tłuszczu podskórnego

"Wszystko jedno gdzie się żyje,
Raz się chudnie, raz się tyje..."

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 15 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 163
Ja po już wróciłam z wycieczki z Kopenhagi. Może kilka słów o tym jak było i jak jest teraz. Schudłam 4 kg, zmieniłam nawyki żywieniowe, zaczęłam stosować zasady Montignac i modyfikuje też jedzonko z Kopenahgi...i co efekt jest taki że dziś poszłam na wagę i i jestem już 2 cyfrowa a nie 3 cyfrowa na wadze:)Strasznie się cieszę. Mam mniej 5 cm w biodrach , ok 4 w biuście ( to akurat nie jest fajne bo ja bardzo lubie swój biust:)
Niech waga spada mi może wolniej ale niech spada, mam jednak pytanie prosze mi poradzić jakieś ćwiczenia na ujędrnienie pośladków ,polepszenie elastyczności ud oraz ujędrnienie biustu:) zna ktoś coś wartego polecenia??
Pozdrawiam i życze wytrwałości po zakończonej ywcieczce do kopenhagi:)
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 338
Jogger, dziekuje! juz lece zastosowac rady ;)
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Wiek 44 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 230
Dziekuje bardzo za rade. Jutro lece do apteki.
Wogole mam nadzieje ze przetrwam do konca bo cos mi motywacja podupada. 5 dni za mna... to jeszcze nie polowa.... Dzisiaj zero cwiczen- jedzenie normowo. Nie mialam sily, nastroju, czasu na cwiczenia. Trzymajcie za mnie kciuki!!!
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 89
a moja motywacja jest coraz większa,może to dlatego,że nie tocze boju samotnie tylko z kumpelą .
Dzisiaj już 4 dzień :)
i wszystko byłoby okej gdyby nie to,że dostałam okres i jestem podwójnie oslabiona :/
Wczoraj postanowiłyśmy,że od 8 dnia diety zaczynamy biegać :)
hmmm 4 dzień diety a moje samopoczuie jest w miarę,oby tak dalej bo studyjne zaliczenia niebawem a do nich trzeba mnóstwo sił ;) hehe.

pozdrawiam

ps. kurcze kolejna osoba,której dita pomogła!) mi tez by wystarczyło -4 -5 kg out :)

Kip Ja Hed Ap !

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Wiek 41 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 148
Witam wszystkich ponownie.. Po skonczonej dietce wyjechalam na dluuuuugii weekend. Efekty byly super, 5 kilo mniej i samopoczucie takze...ale wiadomo liczne pokusy i waga skoczyla do gory. Nie bede sie tym przejmowac bo licze ze teraz ponownie przy umiarkowanej diecie wroci do normy (juz po 3 dniach wraca i w tej chwili bilans po kopenhaskiej wynosi -3kg) Jestem bardzo zadowolona i z checia powtorzylabym dietke.
Apeluje wiec do wszystkich: badzcie silnie bo sie oplaca i walka z pokusami umocni was w dalszej drodze do upragnionej wagi i zdrowego odzywiania!!!
Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Wiek 41 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 147
Troche mnie nie bylo i mam zaległości.. :] Poczytałam trochę i mam kilka pytań:
1. Test ketonowy? > Paski ketonowe..powiedzcie cos wiecej..jestem laikiem w tych sprawach :)
2. Pomiar cukru? (to pytanie kieruje do Agnieszki)
3. Mowa o wadze z pomiarem tluszczu itd... koszta?firma? gdzie o to pytac? Nie moge jak dotad znalezc takiej wagi.. :(
4. Krem termogeniczny..?
Pisaliscie o tym wszytskim a ja mam zero wiedzy na ten temat :) Potrzebuje motywacji ;( Mam do zrzucenia sporo... a stoje w miejscu po kopenhaskiej... zamierzalam zajrzec do Montignac..ale nie wiem jak sie za to zabrac..dallila28 moze mi pomożesz?
Agnieszka imponujesz mi :) moze dlatego ze mamy podobne "marzenia" co do wagi :] no i Twoje nastawienie..determinacja? Gdzies to wszytsko zgubilam ostatnio :( HELP...!!!!!
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Wiek 41 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 147
KoalaBaba tak dużo zrzuciłaś..zazdroszę Ci..ja dopiero teraz zaczelam cokolwiek ze soba robic(diety itd.)..jak to zrobilas? Co przed kopenhaska? Tez chciałabym zrzucic tyle.. tylko jakos ostatnio mi trudno, kopenhaska stosowalam z mama,ona narzucala tempo i ten rygor :) a teraz wyjechala i.. jakos leniwa jestem ;(Motywacje mam tylko nie wiem wiem jak to nazwac.. :(
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Wiek 41 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 147
Może to glupie ale ja chyba wiem w czym problem..sama jestem za słaba.Musze miec kogos kto mnie przypilnuje,przypomni,dodatkowo zmotywuje ;] Nie ukrywam ze to co piszecie jest ogromna motywacja dla mnie,mam nadzieje ze pomozecie mi z sama soba sie uporac,bo nie mam nikogo takiego kto bedzie mnie sprawdzał. Sorry,ze az na 3 posty wyszlam!! :) Pozdrawiam
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Temat zamknięty
Poprzedni temat

Dieta - 1. próba

Następny temat

pomooocy..potrzebuje oceny diety :)

electro
Polecane artykuły