
...
rion10Jedzenie zacne ale ban za białko na zdjęciu![]()
Żeby nie było:
No i jasna sprawa, że moje z SFD, a żony te drugie
żarcik
Zmieniony przez - Tygrysekk w dniu 2020-04-08 11:21:13
...
Ja ostatnio używam z SFD kreatyny - monohydratu. Wstyd się przyznać ale do tej pory nie miałem okazji. No i smaki genialne. Ananas - rewelacja, teraz piję granat - i tak samo super. Białko też mi pasi -a le tą kreatyną to byłem wręcz zszokowany. Z niektórych firm bywała tragedia i taka czysta chemia. a tu można pić jak napój orzeźwiający.
BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!
...
Night ja mam w domu pomarańczową i jest rewelacyjna w smaku! Ja to bym najchętniej na sucho jadla
smakuje jak oranżada
smakuje jak oranżada""Doubt is enemy number one of progression"
Dziennik : http://www.sfd.pl/DT_MissInvincible-t1065640.html
Blog kulinarny: http://www.sfd.pl/[BLOG]_MissInvincible_w_kuchni-t1100371.html
...
Ja mam monohydrat o smaku czarnej porzeczki i też bardzo smaczna
...
missInvincibleNight ja mam w domu pomarańczową i jest rewelacyjna w smaku! Ja to bym najchętniej na sucho jadlasmakuje jak oranżada
No właśnie mam takie skojarzenie - jak oranżada/napój ze sklepu.
BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!
...
...
Kurde nie mogę się przekonać do innych smaków niż klasyki czyli czekolada, wanilia. Jak kupię coś innego na początku jest szał i zachwycam się smakiem, a później szybko mi się nudzi.
...
jesli chodzi o białka to ja owocowych tez nei przełknę
a z kreatyną o smamu ananasa tak miałam, najpierw super, a potem myślałam ze zwymiotuję tym smakiem :P
a z kreatyną o smamu ananasa tak miałam, najpierw super, a potem myślałam ze zwymiotuję tym smakiem :P
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Poprzedni temat
Dalej widzę siebie tak samo...
- 1
- 2
- ...
- 3
- 4
- 5
- 6
- 7
- 8
- 9
- 10
- 11
- 12
- 13
- 14
- 15
- 16
- 17
- 18
- 19
- 20
- 21
- 22
- 23
- 24
- 25
- 26
- 27
- 28
- 29
- 30
- 31
- 32
- 33
- 34
- 35
- 36
- 37
- 38
- 39
- 40
- 41
- 42
- 43
- 44
- 45
- 46
- 47
- 48
- 49
- 50
- 51
- 52
- 53
- 54
- 55
- 56
- 57
- 58
- 59
- 60
- 61
- 62
- 63
- 64
- 65
- 66
- 67
- 68
- 69
- 70
- 71
- 72
- 73
- 74
- 75
- 76
- 77
- 78
- 79
- 80
- 81
- 82
- 83
- 84
- 85
- 86
- 87
- 88
- 89
- 90
- 91
- 92
- 93
- 94
- 95
- 96
- 97
- 98
- 99
- 100
- 101
- 102
- 103
- 104
- 105
- 106
- 107
- 108
- 109
- 110
- 111
- 112
- 113
- 114
- 115
- 116
- 117
- 118
- 119
- 120
- 121
- 122
- 123
- 124
- 125
- 126
- 127
- 128
- 129
- 130
- 131
- 132
- 133
- 134
- 135
- 136
- 137
- 138
- 139
- 140
- 141
- 142
- 143
- 144
- 145
- 146
- 147
- 148
- 149
- 150
- 151
- 152
- 153
- 154
- 155
- 156
- 157
- 158
- 159
- 160
- 161
- 162
- 163
- 164
- 165
- 166
- 167
- 168
- 169
- 170
- 171
- 172
- 173
- 174
- 175
- 176
- 177
- 178
- 179
- 180
- 181
- 182
- 183
- 184
- 185
- 186
- 187
- 188
- 189
- 190
- 191
- 192
- 193
- 194
- 195
- 196
- 197
- 198
- 199
- 200
- 201
- 202
- 203
- 204
- 205
- 206
- 207
- 208
- 209
- ...
- 210
Następny temat