SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POJEDYNCZE PYTANIA VOL. 16

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 126054

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 167 Wiek 26 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 2391
@pekulski Te wszystkie ekstrakty mają jakiś tam wpływ na funkcje regulacyjne w organizmie, Trawienie, spanie, metabolizm itd ale ile w tym magii a ile prawdy to już farmaceute pytać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2241 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 42043
Panowie mam pytanie , czy to może być alergia pokarmowa? kiedy zjem migdały ew orzechy laskowe to mam zatwardzenie nie mogę się wysrać ? czym to może byc spowodowane?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 276 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 2020
domer
jaceeek
mam 33 lata, ćwiczę od 6 miesięcy, aktualnie split 4 razy w tygodniu, cały czas robię masę. zaczynałem od 84kg, do 88kg szło super (3 miesiące) potem coraz słabiej, więc zacząłem dokładać kalorii - więcej węgli złożonych. trochę ruszyło, aktualnie ważę 90,5kg, ale już rośnie mi dość mocno brzuch, a planowałem dobić do 95-97kg przed wycinką. biało mam na poziomie 2g/kg, tłuszcz 1g/kg, reszta węgle - teraz ponad 5g/kg. co mogę zmienić, żeby dobić jeszcze kilka kg masy, ale nie łapać już brzucha (98cm).

6 miesięcy budowania masy mięśniowej to bardzo długo. Szczególnie, że obwód w pasie jest spoty. Nie sugeruj się masą ciała a obwodami. Ja bym robił redukcję.

dzięki Domer. czy w takim razie na redukcję przejść na określony czas, czy też do póki nie zejdę z obwodem w pasie? to będzie moje pierwsza redukcja. co byś polecił?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 41 Wiek 23 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 1102
1. Czy spożywanie produktów nie pełnoziarnistych np. w postaci spodu pizzy, tortilli czy ciasta naleśnikowego będzie miało duży wpływ na efekty diety? (chodzi Ci o spożywanie 1-2 razy w tygodniu, pieczywo staram się jeść sojowe, pełnoziarniste lub żytnie)
2. Jak często mogę sobie pozwolić na cheat-meale w okresie stabilizacji?
3. Jak bardzo spożywanie mąki w diecie jest złe?
4. Jak bardzo smażenie na 2-3 łyżkach oleju jest złe?
5. Ser w panierce - przejdzie jako zbilansowany posiłek?

Zmieniony przez - Avenger Daxll w dniu 2014-06-05 21:34:22
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 259 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 6609
Dr.TrustMe
romekromek: 1,5kg piersi kurczaka dziennie ?:D

hehe niee jem około 350 gram białek jaj na śniadanie, po 2h wrzucam shejka z 200gr owsianych, 500ml mleka i miarka białka, kurczak w granicach 700 gram dziennie, wrzuce wieczorem jakies 200-300 gram jakies rybki, izolat po treningu i własnie tak mi się uzbiera w granicach 300-320 gram dziennie.

No dobra, obcinam białka do 240-260? i co podbijam węgle, żeby bilans się zgadzał?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 75 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1011
Witam, chce cwicze na silowni okolo 6 miesiecy, chce zrzucić troche tłuszczu by miesnie byly bardziej widoczne, do ile g/kg masy ciala ograniczyc wwl i tluszcze? pić oliwe na noc tak jak dotychczas to robilem? Po kazdym treningu silowym aeroby 25-30minut
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 676 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 3857
domer
Są jednym z lepszych źródeł białka, tłuszczów i wielu witamin, składników mineralnych. Skąd wziąłeś informację, że nie są dobre?

chodzi mi o cholesterol
...
Napisał(a)
Usunięty przez domer za pkt 6 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 259 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 6609
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 825 Wiek 24 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 42323
żółtko to nie jest wcale niepotrzebny tłuszcz, tylko bardzo dobre źródło witamin i minerałów

trenuj sam dla siebie i dla swojej duszy, p****** to co mówią inni, większość to lamusy !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 88 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1212
panowie, od czego zacząć układanie sobie diety?
to będzie mój pierwszy kontakt z dietą, efekty mam bardzo dobre na siłce ale chce czegoś więcej jednak od życia :D
czekam na linki pomocne ew od czego zacząć skad mam wiedzieć ile papu potrzebuje?

Zmieniony przez - buKKa w dniu 2014-06-05 23:14:09
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Ile czasu redukcja??

Następny temat

Dieta na redukcje pomoc

Masa