SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] by Banan - str 755 ogarniam się pod ten 2022 ;)

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1888600

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11393 Napisanych postów 72671 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958476
MARIAN 17
Jak to fury tak fajnie dziala to przydało by mi sie dzis na nogi czyli Banan max 1.3 na porcjr ile kiedys dawales? Bo ja z tym nie mialem tak doczynienia to nawet nie wiem ile to niby jedna porcja;d stimula kiedys z tym probowalem.



stimul chyba nigdy nie miał geranium w sobie, za to był tam dosypek pewnie jakiegoś kryształu skoro ludzi tak robił hahah

ja na porcje z reguły brałem 50 , potem 60mg jak była solo gerka, te 50-tki robiły mega robotę, potem 60-tki to już nie to samo, to powoli był czas znikania geranium z rynku, obecnie jak miałem okazję stestować jakiś czas temu 'czystej 1,3' to już zupełnie nie to samo, chyba tylko na etykiecie to '1.3' zostało

zdarzyło się zjeść i 100mg + 400-600mg kofeiny lub 50mg + 800-1000mg kofeiny, ogólnie nie polecam większości śmiertelnikom, ale trening był niezły
kiedyś w dobrych pre z geranium 50mg to już była mega moc (np. BPI - 1MR), 30-40mg to standard jaki ładowali do wiekszosci przedtreningowek, dlatego daje sobie reke uciac ,ze FURY nie ma 50mg geranium, obstawiam, ze nie ma tam geranium wcale tylko inna substancja czynna, która działa bardzo przyjemnie ale nie tak jak geranium
ale ogolnie polecam, bo zadnego zejscia, zwały, nie blokuje apetytu, itd. ja stosuje 2-3 x w tygodniu obecnie , niedlugo mi sie konczy to sobie zrobie przerwe, a od polowy maja zaczne juz wrzucac jakies spalacze, zaczne pewnie od redoxa + solo kofeina
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 479 Napisanych postów 12579 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 288453
Po 90mg 1,3 i 900mg kofeiny trening bajeczny ale jak sobie przypomne te zjazdy po to dziekuje :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11393 Napisanych postów 72671 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958476
ja tam nigdy zjawiska zjazdu po nie doświadczyłem ;) więc znam to tylko z opowieści na forach - z reguły nie miałem żadnego problemu też z zasypianiem , bo na treningu naprawdę byla moc i człowiek sporo energii tam zostawił, więc mnie jakoś specjalnie długo po nie trzymało

za to blok apetytu to inna sprawa, najgorszej jak wracałem do domu, miałem przygotowane i postawione na stole pyszne jedzenie np. uwielbiana wołowina do tego jakieś ziemniaczki - coś co ubóstwiam,a wszystko smakowało jak....korzeń lipy czasami godzine siedziałem i wpychałem na siłę po kawałku byleby zjeść, apetyt zerowy porównać to można tylko do innych specyfików, o których tutaj pisać nie będę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
cvfdbkz
Po 90mg 1,3 i 900mg kofeiny trening bajeczny ale jak sobie przypomne te zjazdy po to dziekuje :D


jakie cpuny:D a ja sie zastanawiam czy przed nogami dac 400mg coffy i 30mg tussi jeszcze na etapie redu jakim jestem:d
max co szło coffy to ze shota sfd power np to tam niby 590mg ale 900mg na raz nie wyobrazam sobie

to dzis chyba j**ne tego shota i 30mg tussi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11393 Napisanych postów 72671 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958476
oj tam ćpuny od razu, ja to nazywam: degustatorzy

tussi miałem parę tabsów jescze od ustawki z Opola od Ciebie i muszę przyznać, że ostatnio 2 tab i wlasnie 200mg kofeiny to był dla mnie idealny zestawik, nad redu na lato zastanowię się nad tą opcją inj - tam jest chyba 25mg , jestem ciekaw jak to porównywać działaniem do 30mg z tussi, pewnie lepiej klepie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2648 Napisanych postów 13588 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 469233
MARIAN 17


jakie cpuny:D a ja sie zastanawiam czy przed nogami dac 400mg coffy i 30mg tussi jeszcze na etapie redu jakim jestem:d



Mariusz tylko właśnie w takim okresie jakim Ty jesteś moim zdaniem szczególnie powinno się unikać jakiś mocnych pre itp - wiem, że Ty nie stosujesz, ale ogólnie mówie, bo napisałeś "jeszcze na etapie redu jakim jestem", a właśnie czym bardziej organizm zmęczony deficytem, ilością cardio, ogólną aktywnością itp, cun zajechany to właśnie wg mnie w takim momencie jakieś mocne stymulanty jeszcze bardziej zajeżdżają i obciążają nam cun, który i tak jest już mocno sfatygowany

dlatego ja jestem zdania, że tego typu pre lepiej dawać nie wtedy kiedy jesteśmy mocno zmęczeni, wyyebani itp, a właśnie wtedy kiedy wszystko jest w miarę ok i po prostu chcemy pocisnąć nie na 99, a na 100% bania zapracuje i trening wejdzie jeszcze lepiej, z kolei gdy mamy mocny deficyt, jesteśmy przemęczeni to fakt, sam trening również może wejść o wiele lepiej, ale patrząc przez pryzmat plusów/minusów dla naszego organizmu myślę, że nie warto


Banan
porównać to można tylko do innych specyfików, o których tutaj pisać nie będę


Kubaaaa, a skąd Ty takie porównania w ogóle bierzesz... zobaczysz, za parę lat synek odpali forum i się dowie paru ciekawych rzeczy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
erwi tez racja ale czasami na tym etapie redu serio cos trzeba wrzucić zeby poleciec na 100% tam coefinka to raczej jest lajcik mowa o tussi czy tam tym 1,3 co wyżej, ale tez wiaodm od swieta i jak juz trzeba
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29913 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
erwinoos
Banan
porównać to można tylko do innych specyfików, o których tutaj pisać nie będę


Kubaaaa, a skąd Ty takie porównania w ogóle bierzesz... zobaczysz, za parę lat synek odpali forum i się dowie paru ciekawych rzeczy

jak to skąd? koledzy opowiadali
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11393 Napisanych postów 72671 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958476
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11393 Napisanych postów 72671 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958476
Admin nie próżnuje pół paczki dziennie i forma musi być



Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Split 4 dni staż okolo 2 lata bf 15 93 kg

Następny temat

Wybór planu na siłę-masę.

WHEY premium