SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Therma Pro

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 693658

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
czasem mam ochote na piwko, dlatego pytalem czy nie ma zadnych przeciwskazan. lubie ot tak dla zdrowotnosci raz-czy dwa w tygodniu sobie zapodac. :)
dzieki

ps.
moze jutro doczekam sie przesylki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1828 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 29115
Jesteś uzależniony i potrzebujesz strzała do normalnego funkcjonowania

Trochę nawet w tym prawdy - efedra z kofeiną zeszły i masz coś w rodzaju zjazdu, dlatego byłeś słaby. Jakbyś przetrzymał z godzinę/dwie, to by przeszło. A tak therma znowu Cię postawiła na nogi. To raczej normalne - ja mam tak nawet po kawie; jak przestaje działać, to jestem bardziej śpiący i ogólnie wypluty, niż przed jej wypiciem.

Pozdrawiam
Doradca w dziale suplementacja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nicolai
Ktory z preparatow stymulujacych tarczyce bylby the best??
Na liscie cybera jest ich troche, a ich opisy sa bardzo podobne.
Nastepne pytanie to jak dlugo je brac?? oraz przed jedzeniem jak to pisze producent, czy tez przed cwiczenaimi??

PS zazdrosze Tobie tego "nierobstwa" do 24.lutego..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 22600 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 112308
Może ja to nie Nicolai , ale zasięgaliśmy opinii tego samego specjalisty w dziedzine stymulatorów tarczycy, który polecił nam Guggullbollic i XXX.

Grasik
SUM QUOD ERIS QUOD ES DIM FUI.
Bądź silnym i niezłomnym, aby umocnić słabość tych, którzy się chwieją.

28:06:42:12
That is when the world will end.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dlaczego wlasnie te, jaka jest roznica w dzialaniu no i jak dlugo przyjmowac?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1828 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 29115
Na to pytanie będzie musiał odpowiedzieć Lucek - ja stymulatory tarczycowe będę brał pierwszy raz, więc nie mam jeszcze doświadczenia. Liczę na niezły efekt - już sam HerbaLean jest niezłym środkiem, a dodając jeszcze guggulbolic Proszę pamiętać, że czas oczekiwania na stymulatory - poza meatbolic thyrolean - to min. 3tygodnie. W sumie to niedługo wypadałoby zamawiać Grasik'u Dobrze, że termogeniki są w 3 dni.

Pozdrawiam
Doradca w dziale suplementacja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 22600 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 112308
Jak nie jak tak Nicolai! A więc jaki zestaw proponujesz - Herba + Guggul?

Grasik
SUM QUOD ERIS QUOD ES DIM FUI.
Bądź silnym i niezłomnym, aby umocnić słabość tych, którzy się chwieją.

28:06:42:12
That is when the world will end.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1828 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 29115
Dokładnie ten. Sprawdzałem dziś zachodnie sklepy netowe - na 'body...' Guggulbolic jest droższy od XXX, u Cybera odwrotnie - tym lepiej dla nas

Pozdrawiam
Doradca w dziale suplementacja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 22600 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 112308
A już niedługo pierwszy poniedziałek miesiąca

Grasik
SUM QUOD ERIS QUOD ES DIM FUI.
Bądź silnym i niezłomnym, aby umocnić słabość tych, którzy się chwieją.

28:06:42:12
That is when the world will end.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
tym razem dolek, w sumie nie potrzebnie ale kusilo mnie wiec sie dzisiaj zmierzylem, i zalamanie... na poczatku po pierwszym dniu wydawalo mi sie ze cos mi spada a po zmierzeniu okazalo sie ze nie dosc ze nie spadlo to jeszcze mi sie wydaje ze jest wiecej :(( czy to mozliwe ze nie ma efektow bo to narazie trzeci dzien ? biore 3 tabsy na dzien, jutro wciagne 4, jezdze na rowerku choze na silownie, dietka, ku...wa co jest nie tak, ile jeszcze czekac na jakies efekty? a moze to ja jestem jakis inny ? :(((

Gniew rodzi bol ... tak jak bol rodzi gniew ...
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Co myslicie o takim cyklu?

Następny temat

komu wierzyc?

WHEY premium