SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta kopenhaska II

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 358454

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 148 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 738
zobaczymy... ja tam jakoś wolę nie łykać zbytnich dodatkowych leków, bo i tak już mam ich sporo na alergie i włosy, więc... zobaczy sie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 54 Wiek 46 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 357
Reve to podajmy sobie dłonie bo ja tez mam alergię i jadę od miesiąca od allerzinie- w zasadzie to w wieku 29 mlat okazało się że mam alegrię na pyłki brzozy i trawę i już trzeci rok o tej porze przeżywam katusze - razem z synkiem niestety.
Przed chwilką wróciłam z zakupów- córa ma jutro imprezę urodzinową dla koleżanek i ma być ok 30 dzieci BOSCHE jak my to przeżyjemy??? 11 urodziny na 30 dzieci to co będzie na 18 stke? Ale cóż pozwoliliśmy zaprosić jej całą klasę i koleżanki z podwórka i zaraz zabieram się za torta i wymyśliłam sobie że zrobię takie malutkie tatry owocowe na kruchym spodzie w foremkach od mufinek.To roboty mam co niemiara. Kupiłam kobiałkę truskawek naszych polskich - 14 zł kilogram i zaraz zrobię mężowi ze śmietaną - taki on kochany jest w sumie to mnie bardzo wspiera i jego postawa mi bardzo pomaga.
OK to lecę do roboty później pewnie coś skrobnę papa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 124 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 377
Mireczka ty potworze,dopoki nie poczytalam o tych twoich tartach i truskawkach ze smietana to nawet glodna nie bylam,a teraz....ide sobie pomarzyc nad szklanka wody)))
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 148 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 738
a ja postanowiłam zacząć od jutra na nowo :/ jakoś nie wytrzymałam... miałam chandrę a na tą najlepsza odrobina czekolady
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 89 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 330
czesc dziewczyny widze ze nie tylko ja wciaz zaczynam i skonczyc nie moge :p

Każda droga dokądś prowadzi jeśli idziesz nią wystarczająco długo...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 54 Wiek 46 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 357
Pocieszcie się tym, że nie tylko na nie muszę patrzeć ale i robićććććććć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 124 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 377
no a mi sie udalo zrealizowac dzien drugi,jutro bedzie niewesolo,ale ciesze sie na poranna grzanke,pozatym postanowilam ze jezeli uda mi sie wytrwac bez zadnych odstepstw do konca to w nagrode zafunduje sobie dodatkowe 7dni diety:)Nikita,Reve licze na towarzystwo:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 54 Wiek 46 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 357
Juz po kucharzeniu i jestem na siebie wściekła zeżarłam truskawkę i dwa winogrona i to niby nic ale nie wytrzymałam,cholera nie dałam rady, teraz sobie myślę że jestem miękka jak guma od majtek
Zastanawiam się czy to jakoś nie wpłynie na moją ketozę, dietę i całokształt. Cholera mogę wytrzymać bez pieczywa,słodyczy,mięska ale owoce mnie same atakują tak jak ta truskawka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 122
Mireczko rozumiem cię doskonale (ale i tak podziwiam że tak mało zjadłaś tych truskawek!) - też bym schrupała jabłko albo inny owoc - na to sobie zawsze pozwalam - bo przeciez owoce są zdrowe i nie tuczą
- a teraz - raz na jakiś czas świeży owoc... oj ciężko

ja dziś 9 dzień - dostałam miesiączkę - nie wiem jak to jest z tą dietą- zle ją zaplanowałam czy nie? lepiej być przed okresem czy po?
a jak się ma w trakcie? czy teraz schudnę trochę czy przeciwnie zatrzyma się proces?
było już o tym na forum?

relatywizm - że może być tak i może być owak (Kołakowski)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 89 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 330
Bleblee ja sie przyłacze od poniedzialku od jutra nie dam rady a juz bylo tak pieknie tak mi kg spadaly grr terazx choc wiem ze nie powinnam to sie objadam a na dk czulam sie sto razy lepiej :/

Każda droga dokądś prowadzi jeśli idziesz nią wystarczająco długo...

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Dieta - 1. próba

Następny temat

pomooocy..potrzebuje oceny diety :)

WHEY premium