SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Aerobiczna "szóstka" Weidera =>wejdz<=

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3086607

Ankieta

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 232
A ja zikus to też jak ty robie i też 10 dzień:)ile robisz przerwy po bieganiu przed 6W?
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 19
mam prośbe mógłby ktoś przesłac mi linka albo coś z jakimiś dietami :) bo uprawiam aeroby ćwicze , ale jem co popadnie i jak wyczytałem na którymś z postów to moze nie być efektów , nie wiem może byl już taki post o diecie ale dużo troche ich jest , tak wiec sorki za spam :)

Trening czyni mistrza :)

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 102 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 472
Weiderek Ja biegam tak o 20 koncze kolo20.30 i o 21 robie brzuchy.Robie 30 minut przerwy bo jak bym robil inaczej brzuszkow bym nie skonczyl.Strasznie sie inaczej mecze serio
Najlepiej jezeli robisz zerzbe to ogranicz spozycie weglowodanow a do diety daj wiecej bialka!Za duzo wegli w diecie to nic nie spalisz:)
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 101
laaaa, 6 dzien, to byl puzny trening :P mysleze dotrwam do konca bez problemow. Dzis meni dziwnei polal brzuch, ale to pewnei przez jazde na rowerze :/ Chyba dam fotki po 2 tyg :P i przy okazji porownam samsiebie :)
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 46
Jestem aktualnie na 15tym dniu - 12 powtórzeń w każdej serii, mój czas treningu wynosi około 20 minut. Zanipokoiło mnie to, gdyż 25 min to max, a przecież ilość ćwiczeń w serii się wydłuża. Wziąłem kalkulator i licząc:

4sekundy (3 na zatrzymanie + 1 na wykonanie ćwiczenia), razy 3 serie, razy 8 rodzajów ćwiczeń (ćwiczenie pierwsze i trzecie liczone razy dwa, gdyż ilość powtórzeń jest podwójna ze względu na dwie nogi), razy liczba powtórzeń w dniu 42gim czyli 24.

Daje to 2304 sekundy = ponad 38 minut! Wyżej napisane jest, że należy skracać ilość powtórzeń, a nie czas zatrzymania (2-3s), zatem aby zmieścić się w 25 minutach należy wykonywać 15 ćwiczeń max w serii.

Jak fizycznie zmieścić się w 25 minutach, a co może bardziej istotne - dlaczego ograniczenie 25 minut ma wpływ na powodzenie treningu?
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 111 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1871
Ja już jestem na 17-tym dniu i coraz bardziej podoba mi się ten trening.
A co do czasu to faktycznie pod koniec nie ma szans wyrobić się w 25 min., jak nie policzę to się nie da. Jedynie dało by się skracając czas skurczu.
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 85
Odpowie ktos na moje oba pytania? xD

------
iloveYy

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 22 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 849
nie mozna rano i wieczorem,brzuch potrzebuje czasu na regeneracje ,przy takim treningu to ok.24 h:]
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 311 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1922
onimusha niewiem jak ty to robisz ale ja np robilem wczoraj 3 x 20 (31 dzien) w ok. 22 minuty 42 sekundy. Z tym ze w 6 cwiczeniu robiłem 24 powtorzenia (jak w ost. dniu). Nie spieszyłem się wogóle, robilem wolniutko i dokladnie, a się spokojnie zmieściłem w czasie.
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 19
mógłby mi ktoś napisać jakich pokarmów pownienem unikać a jakie spożywać ? polecić jakąś diete ? bardzo bym prosił

Trening czyni mistrza :)

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Przerwa

Następny temat

ocenic mój trening

Boldenone i winstrol mają silny wpływ na płodność Boldenone i winstrol mają silny wpływ na płodność Jakie produkty są dobre dla naszych jelit? Jakie produkty są dobre dla naszych jelit? An Nguyen od futbolisty do kulturysty An Nguyen od futbolisty do kulturysty Big Ramy aktualna forma Big Ramy aktualna forma Kawa wywiera ochronne działanie na wątrobę? Kawa wywiera ochronne działanie na wątrobę? Arnold Schwarzenegger - jak trenował i jadł mistrz! Arnold Schwarzenegger - jak trenował i jadł mistrz! Trening siłowy i kreatyna wsparciem w leczeniu zwyrodnień stawów Trening siłowy i kreatyna wsparciem w leczeniu zwyrodnień stawów Cztery mity dotyczące słodzików Cztery mity dotyczące słodzików