SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Aerobiczna "szóstka" Weidera =>wejdz<=

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3363283

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 67 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2141
furtok - pracuja wszystkie miesnie brzucha. Jednak w tego typu cwiczeniach nie wypracuje sie tak dobrze skosnych i dolnych jak gornych.

Masz cel ? To do niego dąż..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 2585 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 17421
robie teraz 20 dzien - nigdy nie liczylem czasu ile mi zajmuja te treningi ale teraz sie pojawiaja glosy ze 22 minuty teraz ze 15 minut 4 dzien. Wzwiazku z tym zmierzylem dzisiejszy trening 20 dzien i zajmuje mi on 15 min niecale. Jak wy to robicie ze wam tak dlugo to zajmuje ? Robicie przerwy miedzy cwiczeniami ? Bo miedzy seriami to ja robie 10 sek przerwy ale miedzy cwiczeniami nic nie robie- moze powinnienem ??

!-=PEACE, LOVE & TOLERANCE=- !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Szacuny 6267 Napisanych postów 76018 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754783
Ja robilem ok 20sek miedzy seriami a miedzy cwiczeniami nie, chyba ze juz nie moglem to z 2sek.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1061 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5305
ja jestem pipa nie robie przerw a i tak w 4 dniu mam 15 minut

reszta jest milczeniem...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 385 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1987
Daj mi tę noc to chyba zespoł KOMBI wykonuje coś mi się tak zdaje...

"aviva, aviva... Włocławek się kiwa...!!!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 821 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6454
Eska nie nie jezeli Ci ladnie idzie na 20 dniu w 15 minut niecale sie wyrabiasz to super, niech tak zostanie, ja zwykle wyrabiam sie w 5 minut i juz jade 10 dzien, ale zaczynam od nowa, bo niestety dni mi sie po***aly i nie wiem ktory mialem robic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 328 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12516
ja też zacząłem ten trening

już w 2gim dniu sie upociłem i namęczyłem a myślałem że mam silny brzuch

oczywiście sog dla bucha

BeneK

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 67 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2141
Nie koncentrujcie sie na czasie, a raczej na poprawnym wykonywaniu cwiczen. Robcie tak jak to bylo napisane, 'zgiecie' - spiecie miesnie z dwu sekundowym przytrzymaniem - powrot. Jezeli tak bedziecie robic to nie ma co sie martwic o czas. Liczy sie technika !

Masz cel ? To do niego dąż..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 67 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2141
Zauwazylem, ze w dwoch pierwszych dniach podczas cwiczenia i dlugo ponim czulem caly czas napiete miesnie. Wydawalo mi sie, ze to normalne w tym treningu - ze wlasnie o to chodzi, a by caly czs czuc brzuch. Niestety trzeciego dnia mialem przerwe, potem zrobilem czwarty dzien i piaty i juz nic nie czuje, zadnego zmeczenia brzucha, zadnych zakwasow - tylko podczs treningu. Co o tym sadzic ?

Masz cel ? To do niego dąż..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 2585 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 17421
ja tez nie mam zadnych zakwasow ani nic mialem tylko przez pierwsze dni a pozniej juz luzki. Moze miescie sie juz wzmocnily i te kilka powtorzen wiecej co tydzien juz nic nie robi ?

!-=PEACE, LOVE & TOLERANCE=- !

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Przerwa

Następny temat

ocenic mój trening

WHEY premium