SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Aerobiczna "szóstka" Weidera =>wejdz<=

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3363342

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 149 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 14012
Sama A6W nie spalisz tluszczyku, ale wyglad miesni powinien sie znacznie poprawic.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 37
moglibyscie zapodaj jakies zdjecie jak robic cwiczenie 5 i 6 ??? bo wydaje mi sie ze robie je zle;] z gory wielkie dzieki. A jak ma troche tluszczyku na brzuchu to po skonczeniu tego treningu bedzie widac u mnie miesnie brzucha(kalorfyer sie zrobi) czy nie ?:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 149 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 14012
Jak masz tluszczyk to bez diety i treningow aerobowych duzo nie zdzialasz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 181 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 864
Ja to zrozumialem tak, ze 5 robisz tak, jak 3, tylko bez fazy zatrzymania i szybciej... 6 to takie, jak 1-sze, tylko nogi masz proste w kolanach a nie pod katem 90*
Poza ty gdzies wczesniej ktos zrobil gify, ktore bardzo ladnie ilustruja wszystkie cwiczena(takie ruchome)

Trening jest kwestia motywacji...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 252 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 21691
Moje przemyslenia i jak ja to robie (pisalem na poczatkowych stronach)

5 unosze tulow z rekoma na skroni jednoczesnie podnoszac (przyblizajac) jedna noge ugieta do klatki piersiowej(sklada sie podczas podnoszenia), aby napiecie bylo lepiej odczuwalne nie lapie nogi rekoma, czy tez lokciami, poprostu staram sie ja przyblizyc maksymalnie do ciala i adekwatnie z druga (najpierw powracam do pozycji wysciowej, dopiero potem podnosze sie do drugiej)

Miedzy cwiczeniami biore 1-3 glebsze wdechy, to jedyna przerwa...

6 - Ostatnie cwiczenie robie tak, ze rece w pozycji wyjsciowej trzymam wzdluz ciala, podnosze obie nogi i jednozesnie rece ida na kolana (ale nie lapie, poprostu delikatnie trzymam je nad nimi) - cialo w stosunku do gleby uklada sie w litere V gdzie katy sa ok 30-45 stopni, kiedy nogi mam tak w gorze i tulow tez lekko oderwany od podloza robie 3 glebokie wdechy i wydechy, przy czym staram sie maksymalnie splaszczyc brzuch, wracam do pozycji wyjsciowej - tutaj wdech i wydech i natepne powtorzenie, jesli bedziesz robil to starannie i dobrze oddychal poczujesz niezle efekty juz po pierwszej serii :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 181 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 864
sorki, nie pierwsze, tylko drugie

Trening jest kwestia motywacji...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 37
A co to jest trening aerobowy ??? na czym polega?? i o jakiej diecie mowisz?? Bo ja juz sie w tym wszystkim pogubilem :]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 149 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 14012
Jezeli chcesz spalic tluszcz to dieta redukcyjna(dzial Odzywianie ).Aeroby to np. bieganie, jazda na rowerze, itp.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 71
Cześć, przeczytałem wszystkie sto stron o A6W i tak mnie to zajeło,że zrobilem grafik i od dzisiejszego dnia zaczynam. Jestem ciekawy jak będzie mi szło, ponieważ mam 38 lat i brzunio raczej tatusiowate hihihih, dzieci to się będą w domu zalewać. Ale to nic, na lato musi być tarka, może jakaś małolatka łypnie na mnie wzrokiem. Pozdro dla wszystkich.
cierpliwy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 84 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 581
Brawo dla Cierpliwego.
Bardzo dopra postawa, dobrze by było gdyby wszyscy w twoim wieku tak podeszli do sprawy.
Trzeba przełamywać stereotypy, że ćwicznie jest tylko dla młodych i że jak już się człowiek "zniewoli" (wiadomo co mam na myśli, to już po pakowaniu.
Na zachętę sog dla ciebie
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Przerwa

Następny temat

ocenic mój trening

WHEY premium