SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Aerobiczna "szóstka" Weidera =>wejdz<=

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3366221

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 400 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1687
+ dieta redukcyjna na pewno

Podstawa lezy w silnej woli

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1769 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7568
tak, be diety to raczej male rezultaty beda, zreszta to zalezy od czlowieka tez sporo

kurde, ja jestem po 2 dniu i dziwi mnie to, bo poce sie bardziej niz po 40min na biezni 6,5km/h spacerkiem
cos w tym wiec musi byc
zakwasow narazie brak przyjda z czasem, napewno

tekst roku by Qazar: "h**e sie nie ucza. Matoły j**ane"

moje CKD -> http://www.sfd.pl/temat172029/ moje foty (przed i po redukcji) -> http://www.sfd.pl/temat193733/ 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1271 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 13387
cekt a6w mimo swojej nazwy jest raczej na sile i mase miesni brzucha , a nie na spalenie tłuszczu, ja radze a6w + dieta + aeroby.

doradca w AD

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 221 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3569
dobra zaraz zaczynam pierwszy dzien

-*"^"*- Visca el Barça -*"^"*-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 895 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 99532
A6w raczej w pasie cm nie stracisz za dużo, pomimo wysokiej czestotliwosci cwiczenia ten trening daje bardziej mase i sile, niz spalenie tluszczu w pasie. Ja po calym programie, przy aerobach i diecie stracilem 2kg wagi, ale obwod pasa zostal ten sam - przy czym miesnie staly sie wreszcie wyraznie widocznie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 112
Ja mam pytanie..
Czy stosowanie tego cwiczenia raczej tych 6 moze byc czesciej niz raz dziennie ??

A i jeszcze jedno jak sie skonczy te 42 dni to mozna dalej robic brzuszki zwykłę czy trzeba jechac na weuderze ??

POzdro ..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 96
ja mam pytanie - czy robiąc już w 3 serii kiedy mam zmęczone mięśnie brzucha 1 i 2 cwiczenie - mogę łapac dłońmi kolana (jak nie łapie to nie dociągam albo ciągne szyją :>)...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1769 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7568
wszystko to juz tu bylo

trening stosowac raz dziennie, 2xdziennie to juz nie jest 6weidera

mozesz robic brzuszki, tylko po co? lepiej aeroby. trening jest wystarczajaco ciezki na miesnie brzucha

tekst roku by Qazar: "h**e sie nie ucza. Matoły j**ane"

moje CKD -> http://www.sfd.pl/temat172029/ moje foty (przed i po redukcji) -> http://www.sfd.pl/temat193733/ 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 112
ale mi chodzi czy po skonczonym cyklu zaczynac go odnowa czy moge robic brzuszki juz by te miesnie nie zanikały ;)

A mam taki problem bo schudłem ztroche i mi skura tak se wisi troszke .. czy te cwiczenia pomoga jej sie skurczyc czy zostanie mi tak ?? czy moze jest sposób by to znikło ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 30 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 611
Sacharek - Na to pytanie tez poszla wczesniej odpowiedz w tym temacie (kilka jak nie kilkanascie razy), naprawde poczytaj skoro masz tyle pytan. Powiem tyle ze po a6w musisz zrobic minimum 4 tygodnie przerwy, co robic za ten czas? Poczytaj lub uzyj opcji szukaj.. I wcale nie musisz czytac wszystkich podstron bo i tak co chwile powtarzaja sie te same pytania w kolko dlatego temat ma tyle postow.

Marzenia sa po to by je spelniac, chomiczki tez je maja..

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Przerwa

Następny temat

ocenic mój trening

WHEY premium