SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Wuchta - To dla Ciebie TATO - 14.01.2010

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 282362

Ankieta

Nowy temat Temat zamknięty
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 22971 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 91876
ciezar podwieszony to raz, ale patrz sume z wagą ciała(bo samo podczepione 30 wrazenia nie robi)
...
Napisał(a)
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 295 Napisanych postów 14936 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 31442

Wyciskanie siedząc - tu miało być 120 ale pokusiłem sie i założyłem 122 i tylko 4powtrz.


pamietasz ile tygodni zmarnowales swego czasu bo na bary za duzo chciales dokladac?

ogarnij sie Wuchta!!




W treningu B mam wykonywać poręcze a w treningu A wyciskanie wąsko głową w dół półtoraki?



tak

ale miales zostawic skladanke na wyciagu gornym na 15 i na 10 poki co , kiedy tam ciezary beda juz za duze to juz tylko na 15tkach czyli 2 treningi z 6ciu sa nadal skoncentrowane na gł dł tricka


no chyba ze starczy Ci koncentracji na głowie długiej tricepsa

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 35209 Napisanych postów 66749 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 920923
Wuchta podciaganie do brody szeroko(dolna polowa) wykonujesz z ziemi(takie polaczenie martwego z podciagnieciem) czy z pozycji wyprostowanej samo podciagniecie(od ud do mostka)?mam problem z barkiem i to jedno z dwoch cwiczen jakie moge wykonywac na barki(2 to wyciskanie) zadnych wznosow w przod/w bok nie moge robic chyba ze w opadzie dlatego wlansie o nie pytam.
...
Napisał(a)
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 295 Napisanych postów 14936 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 31442
jesli masz takie problemy to pozostan przy wersji od ud do gornego brzucha

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 277 Wiek 5 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10010
Super,forma cały czas do przodu,chętnie zobacze filmik,Pzdr.

Tylko absolutne zezwierzęcenie!

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 12037 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 51295
Bic - dopiero teraz włączasz powiadomki

Demolub - dla ludzi o mocnych gdyż ostatnie dwa powtrz to już
Podciąganie na drążku coraz lepiej , zastanawiam się tylko kiedy wygnie sie drążek

Wodyn - ok w 15-tkach jeszcze będę wykonywał składankę na wyciągu ale w 10-tkach już nie gdyż łokcie bolą.

dałem dupy z wyciskaniem siedząc ale podjarałem się po WL i myślałem se "dam radę" niestety.

Czy zmiana kolejności ćwiczeń jest akceptowalna tak jak teraz robiłem w treningu B?

Czy przerwę regeneracyjną wybrałem w dobrym terminie?

Podciąganie sztangi do brody tylko dolna faza ruchu - ja wykonuję w pozycji wyprostowanej mam robić każde powtrz z ziemi?

Zwierzolud - jeszcze do szczytu formy brakuje troszeczkę ale dam radę


Wiem, wiem czekacie za filmikiem ale jeszcze troszeczkę cierpliwości będzie na 100% tylko później.

Powrót do korzeni :)

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 23463 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 95236
No czekamy i co? Olewasz nas!

Skandal!

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 12037 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 51295
Będzie na 100% ale około 18.00 jak będę w domku

Pozdro

Powrót do korzeni :)

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 14945 Wiek 42 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 56805
ja też poczekam ja jestem cierpliwa (czasami)

moje serce i umysł będą pchać mnie do walki,gdy ręce i nogi będą zbyt słabe...

http://www.sfd.pl/temat621220

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Jak możesz to zrób filmik do wyciskania od czubka głowy szeroko ?
Robisz to na jakiej maszynie? U mnie na siłce dużo osób robi to na suwnicy.
Czekam na filmiki!
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Temat zamknięty
Poprzedni temat

Masowanko kolegi ^^ Ocencie

Następny temat

Początkujący... trening na tle redukcyjnym

electro
Polecane artykuły