SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wuchta - To dla Ciebie TATO - 14.01.2010

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 251528

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 634 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5488
pójdziemy do formy i podajże jednorazowe wejście 10 zl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 12037 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51295
Niestety w dniu dzisiejszym rano dowiedziałem się o odejściu mojej bliskiej mi osoby TATY. Spowodowało to , że nie będę w stanie przez najbliższy czas trenować i przygotować się do zawodów. Trochę potrwa zanim wróci równowaga psychiczna i chęć do treningów.

PRzygotowania były pełne różnych dziwnych losów - do zabiegu wszystko szło jak po maśle, każdy trening cieszył, po już było gorzej aż do dnia dzisiejszego. Dzisiejszy dzień jest poważnym ciosem dla mnie. Ciężko będzie się podnieść.

Nie wiem kiedy pójdę na kolejny trening.

Chciałbym podziękować za zaangażowanie WODYNA, jego poświęcony czas dla mnie, że mimo iż nie jestem typowym zawodnikiem , który jest urodzony do dużych ciężarów potrafił zrobić coś z niczego. Szkoda, że nie mogę tego potwierdzić na zawodach. MAm nadzieję, że nie zniechęci to Ciebie do dalszej pomocy w przyszłości. Plan jaki mi ułożyłeś jest super i gwarantuje pełen sukces. NA początku nie wierzyłem ale z czasem , z każdym treningiem było coraz lepiej. Potrafił mnie dźwignąć z dołka , gdzie już powiedziałem NIE.

Nic nie zapowiadało takiej tragedii...

Wieczny odpoczynek [*]

Dopinguj mnie z góry w kolejnych startach i wspieraj w treningach!!!

Powrót do korzeni :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6967 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 51337
[*]

PROUD TO BE STEROIDS FREE

trenować jak myśląca maszyna, walczyć jak myślące zwierze

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2996 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34857
Wiem jak to jest bo mój ojciec sam odszedł 3 lata temu. Nie będę ci współczuł bo każdy będzie ci to powtarzać chociaż sam tego nie przeżył. Wuchta musisz się jakoś trzymać dobrze że teraz niż w wieku 14-15 lat kiedy potrzebowałeś ojca jak dorastałeś. Niech spoczywa w pokoju
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 11262 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 109635
o jaaa ale tragedia;-( współczuje Ci bardzo!!ale trzymaj się mocno!!!

niech spoczywa w spokoju!!!

[*]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
[*}

nie przejmuj sie zawodami - juz od jakiegos czasu widzialem ze za duzo niesprzyjajacych okolicznosci zaistniało


temat zycia i smierci to jeden z moich ulubionych, ale mimo to nie bede sie rozpisywał i powiem krotko - kazdy musi byc gotow na smierc bliskich czy siebie.. czy tez wrogow... bo to jedyna pewna w zyciu rzecz ... chwilke zajmie zanim sie pozbierasz, ale sie pozbierasz


moze ktos powie ze ja nie wiem jak to jest bo moj ojciec umarł bedac moim wrogiem, aleja odpowiem ze w momencie gdy stał sie moim przeciwnikiem - wowczas umarł "ktos bliski"

czasem smierc to tylko kropka nad "i" ... chyba nie wolałbyś zeby tata cierpiał najblizsze 20 lat walczac z chorobą/urazem powypadkowym itp [bo nie wiem jak zginął]



kiedys natrafiłem na taka sentencje [nie powtorze słowo-w-słowo]

kiedy rodzi sie dziecko - wszyscy sie ciesza gdy ono płacze
kiedy umiera sędziwy starzec - wszyscy go opłakują gdy ten błogo sie uśmiecha




[*]

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 12037 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51295
Dziękuję Wam za wsparcie. Jest to dla mnie bardzo ważne.

Pewnie zastanawiacie się dlaczego opisuję tą tragedię? Mam nadzieję, że TATA przeczyta ją u góry, przecież to wirtualna sieć.

Jak Wodyn zauważył lepiej , że nie męczył się 20lat z chorobą - tak to prawda. Najgorsze jest to , że nie brałem pod uwagę tego, że może umrzeć i to teraz kiedy za dwa tygodnie będziemy mieli własne mieszkanie. Chciałem aby je zobaczył i cieszył się razem z nami. W sobotę byłem u niego i nie żegnałem się z nim tylko powiedziałem , że przyjadę do niego jak będę wracał ze Szczecina. Kto mógł przypuszczać, że w momencie kiedy mi kiwał na do zobaczenia to jest nasze ostatnie spotkanie. W piątek zabrało go pogotowie bo źle się poczuł, okazało się , że ma ropnia i natychmiast go operowali. Później okazało się, że ma 900!!!! cukru co w tym szpitalu jeszcze nigdy się nie zdarzyło. Do tego niewydolność lewej komory serca, woda w płucach, duże otłuszczenie, palenie papierosów i niestety juz go nie ma. Jest to dla mnie przestroga ponieważ mama mojego TATY również umarła na cukrzycę. Muszę się pinować i regularnie trenować gdyż niedawno miałem badania na cukier i wszystko jest w normie. Niestety cukrzyca jest dziedziczna także prędzej czy później a w 90% z całą pewnością mnie również dopadnie. Teraz większą uwagę przywiążę do tego co będę jadł aby dopadła mnie jak najpóźniej.

Co po części cieszy to, to, że nie cierpiał długo i umarł w nocy, po prostu zasnął.

Kolejny start w zawodach zadedukuje dla NIEGO. Jestem mu to winien.

Powrót do korzeni :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 3554 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 49349
Wuchta nie wiem co powiedziec [*] trzymaj sie

- Panie doktorze nie pale, nie pije, nie cpam, nie koksuje, jak dlugo bede zyl?
- a Po co ?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
trzymaj się Rafał [*]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Trzymaj się.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Masowanko kolegi ^^ Ocencie

Następny temat

Początkujący... trening na tle redukcyjnym

WHEY premium