SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wuchta - To dla Ciebie TATO - 14.01.2010

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 250069

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 12037 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51295
Na filmiku jest tylko jedno powtórzenie ale zapewniam , że były trzy. Żle umówiłem się z operatorem

Filmiki będę z każdego treningu MC

HELLSSING - na smyczy mam mp3 i dzięki super muzie udało się zaliczyć wczorajsze kilogramy.

Zmieniony przez - Wuchta34 w dniu 2008-09-12 15:42:47

Powrót do korzeni :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3352 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 46894
Widać sztanga nie stawiała za wielkiego oporu ;)

300 paki to tylko kwestia czasu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 277 Wiek 3 lata Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9871
Byly 3 płynne ruchy,z rezerwą na pewno na jeszcze jeden,moze 2 dodatkowo.Ogolnie rzecz ujmując-moc rośnie!

Tylko absolutne zezwierzęcenie!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 10598 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 47808
poszło jak szmata myslałem ze zaraz zarzucisz na klate wstaniesz z przysiady i podrzucisz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12034 Napisanych postów 160416 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234314
jest za***iscie

musze czesciej zagladac do dziannikow

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 463 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 28056
Nom ładnie dźwignąłeś te 252,5kg, widać po jednym powt. ze miałeś zapas na następne 2 powt. tak jak pisałeś tylko nie uchwycił tego kamerzysta.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 798 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5588
takiej siły to nie jeden ciężarowiec pozazdrości, ładny płynny ruch i co najważniejsze to lekkie jak kij od szczotki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Miażdzysz mnie Starszy Bracie Niedźwiedziu

jakiej muzy słuchasz??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 12037 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51295
Pyzaaaa - był dobry dzień co przełożyło się na siłę w martwym. Również jestem pełen optymizmu po ostatnim treningu i jest światełko w tunelu...

Zwierzolud - tak, poszło dość dobrze. Zaskoczyłem samego siebie.

Hades - musiałęm się hamować aby nie przewrócić się na plecy

TomQ-MAG - dopiero będzie dobrze, rozkręcam się... Zapraszam częściej...

Tomek - dałem ciała ale kolejny filmik będzie już pełnometrażowy...

Grott - nie jest jeszcze tak dobrze spójrz na wyniki SENE lub KUBY , KNIFE Oni podnoszą duże ciężary w porównaniu do wagi ciała. JA jak będę 300kg brał w seriach wówczas będzie dobrze ale powoli do przodu...

Russell - Brata miałbym zmiażdzyć? Nigdy, jeszcze będę podawał Tobie ręczniki przed wyjściem na pomost Muza to głównie techno dobrze na mnie działa i pobudza zresztą jak ostatnio...


Emocje opadły można trzeźwo ocenić sytuację. Chyba jest dobrze przełamałem granicę 250kg i to w trzech ruchach także powinno się udać. Tak jak pisałem wcześniej postaram się na każdym treningu MC nakręcić filmik aby zobaczyć na jakim etapie jestem.

Pozdrawiam.

Zmieniony przez - Wuchta34 w dniu 2008-09-13 13:22:28

Powrót do korzeni :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 608 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5865
Nono kolego... Pokłony Gratuluję

Go and get it.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Masowanko kolegi ^^ Ocencie

Następny temat

Początkujący... trening na tle redukcyjnym

WHEY premium