SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wuchta - To dla Ciebie TATO - 14.01.2010

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 250001

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3352 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 46894
T co nas nie zabije to nas wzmocni

Odpocznij zregeneruj się naładuj akumulatory i ognia.
Zdrowie ważniejsze.

Śledzę i nadal trzymam kciuki za 3 paki w ciągi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1004 Wiek 32 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16416
nie brałem
ale same pozytywne opinie
i skład ma ok ;)

więc bierz śmiało ;)

Trening czyni mistrza! ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 279 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8043
Wuchta

byles u lekarza z tym kolanem? co dokladnie dolega? 'wyglada' na cos przewleklego, wiec mozesz miec chondromalacje
a stad nie tak dluga droga do artroskopii... ale to ofc tylko takie moje przypuszczenia
moze Wodyn zaproponuje jakis program, zeby poprawic stan kolan... mi tez sie przyda

a flexa kup, przy obecnych cenach na allegro wyjdzie Cie to okolo 85 zl, moze pomoze.

nie ma to jak dobry zgon

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 14164 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53932
Wuchta nie ma sie co załamywac
Nie jestes sam bo i mi nie idzie tak jak chce

Odpoczniesz i bedzie jazda

"Miota nim jak szatan..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2062 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14122
Wuchta już tak miałes że raz nie poszło a na nastęnym treningu był ogień :D więc nie przejmuj się poczekaj i wejdz na pełnej kur.vie jak to mawiają :D a te 277 podniesiesz i to nie raz ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wuchta ja np jadłem ten Super Pump z GN ale miałem tylko 1 próbkę, wogóle go nie poczułem, za to kolega, który z "nie jedengo piece chleb jadł" mówił, że świetna sprawa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 10598 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 47808
super pump na treningu po nim zrobiłem rekord waskiego wyciskania 100kg na 10 ruchów coś wspaniałemgo nie udało mi sie tego powtórzyc do tej pory i mysle ze własnie dzieki niemu ten rekord

polecsam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 110 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 800
Witam ponownie dawno mnie nie było ale teraz będę się udzielał pracowałem nad sobą przez ten czas :) czy mógłbyś zerknąć na mój dziennik ? ? ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1447 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13029
ostatnio mam mało czasu to sie nie wpisuje, ale cały czas zaglądam jak wejde na SFD, widze że ostatnio w MC lekki spadek formy, ale nie łam sie, jeden krok do tyłu dwa kroki w przód i będziesz coraz bliżej celu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1447 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13029
ostatnio mam mało czasu to sie nie wpisuje, ale cały czas zaglądam jak wejde na SFD, widze że ostatnio w MC lekki spadek formy, ale nie łam sie, jeden krok do tyłu dwa kroki w przód i będziesz coraz bliżej celu.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Masowanko kolegi ^^ Ocencie

Następny temat

Początkujący... trening na tle redukcyjnym

WHEY premium